TRUMP3
16.11.2020
Kategorie: Politika

Trump pro NY Post: Volby byly největší krádež v historii Ameriky a všichni to vědí

Sdílejte článek:

COM/HS

Prezident Trump se nechystá uznat Bidenovy vítězství. “Zvítězil, protože volby byly zmanipulované,” napsal Trump na Twitteru. Žádní pozorovatelé nebyli vpuštěni do volebních místností. Sčítání hlasů realizovala soukromá společnost Dominion vote system, se špatnou reputací a vybavením, která se nemohla kvalifikovat na působení v Texasu kde jsem s převahou vyhrál. “

V článku zveřejněném v sobotu večer Trump pro New York Post řekl, že volby byly ukradeny.

“Byly to zmanipulované volby, na 100 procent, a každý to ví.”

NY Post píše, že Trump se zdá být přesvědčen, že Bidenovo vítězství bylo podvodně zmanipulované společností Dominion Voting Systems, technologií, kterou používají i státy Michigan a Georgia. V Texasu tento systém odmítli, kvůli nedostatečné bezpečnosti.

Trump také zopakoval obvinění, že vlastníci a investoři této společnosti mají vazby na demokraty. Firma přispěla demokratům na kampaň a během Obamovo-Bidenovy administrativy spolupracovala s Clintonovou nadací pro rodinu.

Agentura Associated Press také informovala, že demokratka Nancy Pelosi je jednou z lobbistů společnosti Dominion Voting Systems. Společnost také zaměstnává lobbisty, kteří pracovali pro administrativu George Bushe ml. – Dicka Cheneyho a Johna Boehnera.

Trump považuje podezřelé výsledky voleb za závěrečný akt proti němu, který se začal korupcí FBI a CIA ze strany Obamovo-Bidenovy vlády, která ho měla špehovat v roce 2016 ve snaze pomoci vyhrát volby Hillary Clintonové. Výsledkem tohoto úsilí byl příběh o Rusku, který se ukázal jako falešný, když vyšetřování definitivně uzavřeli v roce 2019.

Bývalému řediteli Comeymu a zástupci ředitele FBI McCabeovi, kteří vyšetřování z pozadí řídili se však nic nestalo, i když byly přistiženi, že lhali, řekl Trump. Slyšení McCabea senátorem Tedem Cruzem před senátní komisí si můžete prohlédnout zde .

Je to největší krádež v historii Ameriky. A všichni to vědí, řekl Trump.

Mezitím 16 prokurátorů napsalo ministru spravedlnosti Barrovi list a vyzvali ho, aby odvolal pondělní nařízení o prošetření podezření z manipulování voleb. Na takový krok podle nich neexistuje žádný důvod, protože nejsou známy žádné nesrovnalosti co se týče sčítání odevzdaných hlasů. Zároveň odmítají, aby byly zatahování do stranické politiky.

Federální odvolací soud v pátek odmítl snahu zablokovat okolo 9 300 poštovních lístků, které přišly po volebním dni v Pensylvánii. Soudci si všimli “bezprecedentní výzvy”, kterým čelí národ během pandemie COVID-19, a tak podpořili třídenní prodloužení přijímání hlasů, které Trumpův štáb napadl.

V Michiganu soudce odmítl pozastavit certifikaci výsledků voleb v Detroitu. Odmítl tvrzení, že město se dopustilo podvodu manipulací s nepřítomnými hlasovacími lístky. Je to potřetí, co soudce odmítl intervenovat v celostátním měřítku, kde Biden vede o více než 140 000 hlasů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 643 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)