trumpamelania
6.6.2020
Kategorie: Politika

Trump: Přísahal jsem, že budu chránit zákony našeho národa a to je přesně to, co udělám!

Sdílejte článek:

COM/SN

V pondělí navečer přednesl Donald Trump jednoznačný projev k veřejnosti, kterým dal jasně najevo, jak bude postupovat v případě pokračování nepokojů, vyjádřil se ke smrti George Floyda i k neutěšené situaci v ulicích velkých měst USA a vyzval k ukončení nepokojů. Obsah jeho prohlášení nám samozřejmě naše oficiální sdělovací prostředky nezprostředkovaly a to i přesto, že měl tento projev zásadní vliv na další vývoj a zmírnění situace ve Spojených státech. Proto Vám přinášíme celý text projevu Donalda Trumpa:

Moji milí spoluobčané,

je mojí první a nejvyšší povinností, jako prezidenta chránit naši skvělou zem a americké občany! Přísahal jsem, že budu chránit zákony našeho národa a to je přesně to, co udělám!

Všichni Američané byli oprávněně znechuceni a pobouřeni brutální smrtí George Floyda. Moje vláda je plně odhodlána k tomu, aby se Georgovi a jeho rodině dostalo spravedlnosti, že nezemřel nadarmo! Ale nemůžeme dovolit, aby oprávněný nářek a mírumilovní demonstranti, byli uneseni rozzuřeným davem.

Největšími oběťmi nepokojů jsou naši mírumilovní lidé a naše nejchudší komunity. A jako jejich prezident budu bojovat, abych jim zajistil bezpečnost! Budu bojovat, abych Vás chránil! Jsem Váš prezident zákona a pořádku a spojenec všech mírumilovných demonstrantů, ale v posledních dnech se našeho národa zmocnili profesionální anarchisté, násilné davy, žháři, rabovači, kriminálníci, výtržníci, Antifa a další!

Některé státy a jejich lokální vlády selhaly při přijímání nezbytných opatření pro ochranu svých občanů. Nevinní lidé byli divoce mláceni, jako ten mladý muž v Dallasu v Texasu, kterého nechali umírat na ulici, nebo ta žena v New Yorku, na kterou násilně zaútočili nebezpeční kriminálníci. Živnostníci spatřili, jak jejich sny jsou násilně zničeny. Těm nejlepším policistům z New Yorku házeli cihly do obličeje. Statečné sestřičky, které bojovaly s virusem, se bojí vyjít z domu. Policejní okrsek podlehl útoku. Tady v hlavním městě, Lincolnův památník a památník druhé světové války byly zvandalizovány. Jeden z našich nejstarších kostelů byl zapálen. Federální důstojník v Kalifornii, afroamerický policejní hrdina byl zastřelen a zabit. Toto nejsou činy mírumilovných protestů. Toto jsou činy domácího teroru. Ta destrukce nevinných životů a prolití nevinné krve je zločinem proti lidskosti a zločinem proti Bohu.

Amerika potřebuje tvoření, ne ničení. Spolupráci, ne pohrdání. Bezpečnost, ne anarchii. Uzdravení, ne nenávist. Spravedlnost, ne chaos. Toto je náš úkol a uspějeme, na sto procent uspějeme! Naše země vždy vyhraje.

A proto přijímám s okamžitou platností prezidentské rozhodnutí k zastavení násilí a k obnově bezpečnosti a pořádku v Americe. Mobilizuji všechny dostupné federální zdroje civilní i vojenské na zastavení nepokojů a rabování, na ukončení ničení majetku a žhářství a na ochranu zákonůdbalých Američanů, včetně vašich práv vyplývajících z 2. dodatku ústavy (pozn.: dodatek o právu na držení a nošení zbraní americké Ústavy). Proto tato opatření vstupují v platnost okamžitě!

Za prvé, ukončujeme nepokoje a nezákonnosti, které se rozšířily v naší zemi. Skončíme to teď! Dnes jsem důrazně doporučil všem guvernérům, aby rozmístili Národní gardu v dostatečných počtech, abychom získali kontrolu nad ulicemi. Starostové a guvernéři musí zajistit zdrcující převahu v ulicích, dokud nebude násilí potlačeno. Pokud město nebo stát odmítne přijmout opatření, která jsou nezbytná k ochraně života a majetku svých občanů, potom nasadím americkou armádu a rychle vyřeším ten problém za ně. Rovněž přijímám rychlé a rozhodné opatření na ochranu našeho skvělého hlavního města Washington DC. To, co se stalo minulou noc, byla totální ostuda!

Zatímco zde mluvíme, mezitím vysílám tisíce a tisíce vojenského personálu a policistů na zastavení nepokojů, rabování, vandalismu, útoků a svévolné destrukce majetku. Varujeme všechny, že zákaz vycházení po 19. hodině bude přísně vynucován. Ti, kteří ohrožovali nevinné životy a majetek, budou zatčení, zadrženi a stíháni v plném rozsahu zákona. Chci, aby si organizátoři tohoto terorismu všimli, že budete čelit přísným trestním postihům a dlouhým trestům vězení. Patří sem Antifa a další, kteří jsou hlavními pachateli tohoto násilí.

Jeden zákon a řád, a to je to, co to je, jeden zákon! Máme jeden krásný zákon a jakmile bude obnoven, plně obnoven, pomůžeme Vám, pomůžeme Vašemu podnikání, pomůžeme Vaší rodině. Amerika je založena na právním státu. Je to naše prosperita, naše svoboda, náš vlastní způsob života. Ale tam, kde není zákon, tam není žádná příležitost. Kde není spravedlnost, tam není žádná svoboda. Kde není žádná bezpečnost, tam není žádná budoucnost. Nesmíme se nikdy podvolit hněvu nebo nenávisti, pokud vládne zlost nebo násilí, pak nikdo z nás není svobodný.

Přijímám tato rozhodnutí dnes s pevným odhodláním a se skutečnou a vášnivou láskou k naší zemi, kdy naše největší dny, ještě stále leží před námi.

Mockrát Vám děkuji a nyní půjdu vzdát úctu velmi vzácnému místu.

Děkuji mnohokrát.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 8 150,- Kč
Vybráno 23.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 782 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)