trumphayden
3.3.2019
Kategorie: Politika

Trump: Pokud chtějí vysoké školy federální financování, musejí zajistit svobodu slova i pro pravicové studenty

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Americké univerzity jsou rudou dírou. Komunistickým smetištěm netolerujícím opačné názory. Lidé sdílející vlastenecké či obecně pravicové hodnoty jsou zde napadáni. Pokud zde chtějí vystoupit lidé jako Milo Yiannopoulos, Ann Coulter nebo i Richard Spencer, univerzity hoří a dav rudých útočí na každého.

Nedávno byl v Berkeley, rudém hnízdě v Kalifornii, napaden student Hayden Williams, který si zde rozložil stánek s vlasteneckou a pravicovou tématikou. Útok byl zachycen na videu.  

A tato událost konečně zvedla Trumpa ze židle a ten na celostátní konferenci konzervativců nebezpečné levicové myšlenky nejen odsoudil, ale také pozval Williamse na pódium, a pak oznámil vyhlášení nařízení, které je pro svobodu slova v Americe životně důležité.

Hayden na podiu řekl, že v zemi je mnoho pravicových studentů, kteří čelí diskriminaci a násilí, pokud se na univerzitní půdě odváží promluvit. A varoval, že pokud se socialisté dostanou k moci, první, co udělají, bude zničení Ústavy. Ústavy, která zaručuje velké množství svobod. A nakonec řekl, že pravicoví studenti podporují Trumpa, a pokud je bude bránit, budou jej podporovat dál.

Trump si pak vzal slovo a ocenil, že Hayden dokáže přijmout ránu. A že nepadne, ať je ta rána sebesilnější. A řekl, že Hayden byl udeřen za všechny, co jsou nyní v sále. A to se už podle Trumpa nesmí nikdy stát.

A pak vyhlásil, že brzy podepíše rozkaz – nařízení, které vysokým školám poručí, že pokud chtějí federální financování, musejí zajistit svobodu slova.

“Pokud chtějí naše dolary, a dostávají miliardy, musejí umožnit lidem, jako je Hayden, a mnoha dalším mladým i starým lidem, mluvit. Svobodu slova,” řekl. “A pokud to neudělají, budou to mít velmi drahé,” dodal.

Autor:  Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 006 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.