trumphayden
3.3.2019
Kategorie: Politika

Trump: Pokud chtějí vysoké školy federální financování, musejí zajistit svobodu slova i pro pravicové studenty

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Americké univerzity jsou rudou dírou. Komunistickým smetištěm netolerujícím opačné názory. Lidé sdílející vlastenecké či obecně pravicové hodnoty jsou zde napadáni. Pokud zde chtějí vystoupit lidé jako Milo Yiannopoulos, Ann Coulter nebo i Richard Spencer, univerzity hoří a dav rudých útočí na každého.

Nedávno byl v Berkeley, rudém hnízdě v Kalifornii, napaden student Hayden Williams, který si zde rozložil stánek s vlasteneckou a pravicovou tématikou. Útok byl zachycen na videu.  

A tato událost konečně zvedla Trumpa ze židle a ten na celostátní konferenci konzervativců nebezpečné levicové myšlenky nejen odsoudil, ale také pozval Williamse na pódium, a pak oznámil vyhlášení nařízení, které je pro svobodu slova v Americe životně důležité.

Hayden na podiu řekl, že v zemi je mnoho pravicových studentů, kteří čelí diskriminaci a násilí, pokud se na univerzitní půdě odváží promluvit. A varoval, že pokud se socialisté dostanou k moci, první, co udělají, bude zničení Ústavy. Ústavy, která zaručuje velké množství svobod. A nakonec řekl, že pravicoví studenti podporují Trumpa, a pokud je bude bránit, budou jej podporovat dál.

Trump si pak vzal slovo a ocenil, že Hayden dokáže přijmout ránu. A že nepadne, ať je ta rána sebesilnější. A řekl, že Hayden byl udeřen za všechny, co jsou nyní v sále. A to se už podle Trumpa nesmí nikdy stát.

A pak vyhlásil, že brzy podepíše rozkaz – nařízení, které vysokým školám poručí, že pokud chtějí federální financování, musejí zajistit svobodu slova.

“Pokud chtějí naše dolary, a dostávají miliardy, musejí umožnit lidem, jako je Hayden, a mnoha dalším mladým i starým lidem, mluvit. Svobodu slova,” řekl. “A pokud to neudělají, budou to mít velmi drahé,” dodal.

Autor:  Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Petr Zavadil 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Libuše Urubková 400,- Kč

Celkem za měsíc: 6 336,00 Kč
Vybráno 18.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 988 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.