2476137-trumpbiden
5.8.2020
Kategorie: Politika

Trump: Pokud Biden vyhraje volby, nebude bezpečnost, mír a spravedlnost

Sdílejte článek:

COM/EUGEN RUSNÁK

V době, kdy demokratický prezidentský kandidát Joe Biden tvrdě útočí na svého konkurenta, vítězí v průzkumech veřejného mínění a sbírá body před prezidentskými volbami v USA, si Donald Trump začíná uvědomovat, že se situace rychle zhoršuje a přešel do protiútoku. Během svého vystoupení na Floridě tvrdě kritizoval “koronavirusové” a “Black Lives Matter” demonstranty i Joeho Bidena. 

Americký prezident zopakoval svá obvinění na adresu Číny, kterou označil za původce vzniku a šíření pandemie koronaviru na světě. Stejně zopakoval i velmi nelichotivé hodnocení řízení demonstrantů, kteří protestují proti rasové diskriminaci a násilí ze strany policie. Označil demonstranty za “vzbouřence” a prohlásil, že se policie snaží nastolit pořádek a zákonnost, a že se rozpočet policie snižovat nebude.

“Demokraté chtějí zavřít policejní stanice v té době, kdy” profesionální vzbouřenci “běhají po Portlandu. Ale rozpočet policie nikdy nebude snížen, “  ujistil Donald Trump. Negativně ohodnotil řízení demonstrantů během protirasistických protestů v Portlandu a označil je za teroristy. “Současné fotografie, pořízené v Portlandu, připomínají obrázky před sto lety. Teroristé a vzbouřenci používají násilí a vytvářejí chaos, ”  zdůraznil Donald Trump.

Značnou část svého vystoupení věnoval svému protikandidátovi Joem Bidenovi. Připomněl, jak demokratický kandidát tvrdě útočí na současného prezidenta a používá falešná obvinění a výmysly. Poukázal na velké nebezpečí, které přichází spolu s Bidenem:  “Pokud Biden zvítězí ve volbách, nepořádek a krveprolití se ještě více rozšíří a nikde nebude bezpečnost, mír a spravedlnost. Pokud se Biden stane prezidentem, čínská vláda dobude tuto zemi. “

Americká média zase mimo jiné poukázala na to, že Donald Trump znovu prokázal svou “neúctu” k pandemii koronaviru: během mítinku s obyvateli Floridy se nedodržovala “sociální distance” a ani Trump, ani členové jeho doprovodu a ani samotní obyvatelé, kteří se v hojném počtu shromáždili na mítinku, neměli roušky. 

V závěru Donald Trump prohlásil, že společně se svými voliči zvítězí v listopadových volbách a bude pokračovat ve funkci prezidenta USA: “Věřín, že za 90 dní znovu si budu moci podat ruku s lidmi ,” zdůraznil.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 452 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,14 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)