Donald-Trump-YH
19.2.2016
Kategorie: Politika

Trump odpovídá na Obamovu kritiku: Jeho činnost na prezidentském postu je odporná!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

COM 19|02|2016

Republikánský kandidát na úřad prezidenta USA Donald Trump je jistě jednou z nejvýraznějších postav právě probíhající volební kampaně. Nenechal klidným ani současného presidenta Spojených států Baracka Obamu, který pocítil nutnost se k jeho osobě vyjádřit. 

Ve svém vystoupení na konferenci věnované výsledkům summitu USA-ASEAN v Kalifornii Obama prohlásil, že by si nepřál, aby se Trump stal příštím prezidentem Spojených států. „Není to žádná reality-show ani marketink. Není to PR akce. Myslím si, že lidé si uvědomují, že být prezidentem je seriózní práce”, řekl president za Demokratickou stranu, který svůj úřad opustí v lednu příštího roku.

Trumpa prý tato slova neurazila. Naopak, přijal kritiku současného prezidenta jako kompliment a sám také okamžitě zaútočil, když odpověděl na kritiku současného amerického prezidenta Baracka Obamy na jeho adresu následovně:

Jeho činnost na prezidentském postu je odporná. Jen se podívejte na naše rozpočty, na naše výdaje. Nemůžeme se vypořádat s Islámským státem. Obamova reforma zdravotnictví je prostě strašná. S tím je třeba skoncovat.”

I jen z této malé epizodky je vidno, že Demokraté se Trumpa bojí. Jejich dvě hlavní esa, problematická Clintonová a komunista Sanders, poněkud začínají postrádat charizma a tah na branku. Budou tedy opět muset, jako to bylo v případě zvolení Obamy, spoléhat na socialistickou propagandu a nereálné sliby a právě Obamou posměšně zmíněné reality show, PR a politický marketing, podpořený zmatenými neomarxistickými celebritami. 

Trump má v hodnocení Obamova prezidentování naprostou pravdu. Pro USA nebude nic lepšího až tato parodie na reálného politika v Bílem domě skončí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
35 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.