Donald-Trump-YH
19.2.2016
Kategorie: Politika

Trump odpovídá na Obamovu kritiku: Jeho činnost na prezidentském postu je odporná!

Sdílejte článek:

COM 19|02|2016

Republikánský kandidát na úřad prezidenta USA Donald Trump je jistě jednou z nejvýraznějších postav právě probíhající volební kampaně. Nenechal klidným ani současného presidenta Spojených států Baracka Obamu, který pocítil nutnost se k jeho osobě vyjádřit. 

Ve svém vystoupení na konferenci věnované výsledkům summitu USA-ASEAN v Kalifornii Obama prohlásil, že by si nepřál, aby se Trump stal příštím prezidentem Spojených států. „Není to žádná reality-show ani marketink. Není to PR akce. Myslím si, že lidé si uvědomují, že být prezidentem je seriózní práce”, řekl president za Demokratickou stranu, který svůj úřad opustí v lednu příštího roku.

Trumpa prý tato slova neurazila. Naopak, přijal kritiku současného prezidenta jako kompliment a sám také okamžitě zaútočil, když odpověděl na kritiku současného amerického prezidenta Baracka Obamy na jeho adresu následovně:

Jeho činnost na prezidentském postu je odporná. Jen se podívejte na naše rozpočty, na naše výdaje. Nemůžeme se vypořádat s Islámským státem. Obamova reforma zdravotnictví je prostě strašná. S tím je třeba skoncovat.”

I jen z této malé epizodky je vidno, že Demokraté se Trumpa bojí. Jejich dvě hlavní esa, problematická Clintonová a komunista Sanders, poněkud začínají postrádat charizma a tah na branku. Budou tedy opět muset, jako to bylo v případě zvolení Obamy, spoléhat na socialistickou propagandu a nereálné sliby a právě Obamou posměšně zmíněné reality show, PR a politický marketing, podpořený zmatenými neomarxistickými celebritami. 

Trump má v hodnocení Obamova prezidentování naprostou pravdu. Pro USA nebude nic lepšího až tato parodie na reálného politika v Bílem domě skončí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 72 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...