trumpop
2.10.2019
Kategorie: Politika

Trump nemá právo poznat anonymního udavače? USA Demokraté jsou bahno

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Prezident Trump chce bezpodmínečně osobní konfrontaci s udavačem, který inicioval Ukrajina-aféru. Zároveň hrozil adekvátními kroky těm, kteří mu dali “kompromitující” informace. A kteří ho zřejmě požádali, případně vyzvali a nebo přinutili (nebo si ho koupili), aby je předal Trumpovým odpůrcům z řady Demokratů i mainstreamovým médiím.


V neděli to prezident Trump oznámil na twitteru, kde mj napsal: “Tak jako každý Američan mám právo setkat se s tím, kdo mě obvinil.”

Dále Trump napsal, že perfektní rozhovor, který měl s prezidentem Ukrajiny, udavač prezentoval podvodným způsobem a zcela přetočil fakta. Kromě toho, že se vše dozvěděl jen z druhé a či dokonce třetí ruky. Oznámil také to, že se chce setkat také s osobou, která dala zcela zkreslené informace anonymnímu Whistleblowerovi.

Trump v této souvislosti dal na twitter i následující: “Špehovala tato osoba prezidenta USA? Velká konsekvence! “

Ukrajinskou aféru rozpoutal spolupracovník Americké tajné služby. Podal stížnost na prezidenta Trumpa na jedno kontrolní grémium tajné služby. Jeho stížnost byla generálním inspektorem tajné služby akceptována jako věrohodná. Udavač ale přiznal, že nebyl přímým svědkem toho, co jeho informace obsahují, a že se ve stížnosti odvolává na důvěryhodné výpovědi několika vládních pracovníků.

Jeho identita zůstává utajená a stojí pod policejní ochranou, protože údajně dostal mnoho výhružek. Podle sdělení Výboru pro tajné služby Sněmovny reprezentantů bude udavač již brzy vypovídat. To oznámil v sobotu ve více televizních vysíláních Adam Schiff, předseda Výboru tajných služeb. Předsednictvo a právníci udavače “pracují” na tom, jak utajit i nadále identitu udavače.

Bidenův volební tým požádal několik televizí, aby nezvali na rozhovor Rudyho Giulianiho, Trumpova právníka a exprimátora New Yorku, protože je prý lhář.

Toto celé nelze hodnotit jinak než zákeřné spiknutí proti prezidentovi Trumpovi a jako pokus o jeho svržení, nebo jinými slovy – pokus o státní převrat.

Takzvaní američtí Demokraté – téměř všichni jejich kongresmani – nedělají nic jiného a už vůbec nic konstruktivního a užitečného pro národ USA, jen konspirují, jak zničit Trumpa, protože není jedním z etablovaných, kteří patří k tradiční politické “elitě” USA a mimořádně narušuje jejich tradiční a zažitý systém vládnutí o ovládání mas.

Již více než 180 let se reprezentanti “elity” setkávají skrytě před veřejností i před médii a radí se a osnují plány, které se po jejich realizaci týkají nás všech. Je to najelitárněšjí spolek svého druhu na světě, který sleduje pouze vlastní zájmy a dělá pro ně absolutně všechno !!! Z tohoto seskupení vycházejí američtí prezidenti, senátoři, nejvyšší soudci, nejmocnější finanční magnáti, mediální králové, nejvyšší velitelé ozbrojených sil USA, atd.

Poprvé je nyní prezidentem USA ale někdo, kdo k nim nepatří a který evidentně ruší jejich kruhy – proto ho chtějí za každou cenu a jakýmkoliv způsobem odstavit. A co je pro ně snad nejhorší – Donald Trump odkrývá i jejich největší špinavosti.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 147,00 Kč
Vybráno 37.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 080 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.