2476137-trumpbiden
29.9.2020
Kategorie: Politika

Trump již začal s velkou ofenzívou proti Bidenovi

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V jednom z mých článků v březnu jsem napsal, že americký prezident začne se svými útoky proti Bidenovi až koncem září, kdy se už bude schyluje k prezidentským volbám (3. listopad).

 

První vážný úder od Trumpa přišel nyní ve středu 23. září. Byla zveřejněna 87 stránková společná zpráva dvou výborů Senátu USA, a sice Výboru pro Homeland Security a Výboru pro Finance Majority. V ní jsou podrobně popsány korupční aktivity Joe Bidena v Ukrajině. A jsou v ní přiloženy i nahrávky telefonátů týkajících se jeho korupčních obchodů, jakož i kopie bankovních výpisů, které svědčí o krupci.

Kromě toho existuje záznam dvouhodinového rozhovoru známého německého publicisty (který je znalcem Ruska i Ukrajiny) s ukrajinským oligarchem Alexandrem Oniščenko, který byl jistý čas poradcem Petra Porošenko, později se s ním ale rozešel. Oniščenko vlastní další dokumenty o korupci Bidenovců na Ukrajině, které podle všeho byly předány nahoru zmíněným Výborem Senátu USA.

Trump a jeho tým nemá však jen téma Biden a jeho korupce na Ukrajině, kterou nasadí v poslední fázi volebního boje. To je jen jedno z témat. Další z témat bude také Durhamova zpráva. O Johnovi Durhamovi, státním prokurátorovi USA jsem už před rokem psal v jednom článku.

V USA se stal známý, když před několika lety odhalil velké spiknutí uvnitř FBI mezi více agenty FBI a mafie gangstery.

V tématu Durhamovy zprávy jde o vyšetřování, které vede John Durham ve věci Muellerovho vyšetřování údajného těžkého provinění Donalda Trumpa ve volebním boji v roce 2016.

Prokurátor Durham mezitím zjistil, že FBI rozběhla vyšetřování proti Trumpovi zcela nezákonně, protože neměla v rukou žádné indicie, které by Trumpa zatěžovaly. Naopak, Durham získává stále více indicií, které poukazují na to, že Obamova vláda nasadila FBI zcela svévolně, jen aby sabotovala volební boj Trumpa.

Pokud to dokáže, bude to znamenat, že Obamova administrace použila FBI ilegálně, aby torpédovala volební boj prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. To by tak byl větší skandál jako Watergate.

V případě Watergate si Richard Nixon najal soukromě malé bezvýznamné kriminálníky, aby provedli to, co potřeboval. Ale Obama – jak se ukazuje – na špinavou práci použil vysokou státní instituci, FBI.

Proto se v USA v Republikánských kruzích už mluví o Obamagate, co Demokraté – z pochopitelných důvodů – rozhořčeně odmítají.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 345 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.