TRUMP3
7.12.2020
Kategorie: Politika

Trump je naše naděje

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝAmerické prezidentské volby stále probíhají. Trumpovi právníci připravili 8000 listů o rozměru A4, na nichž jsou zdokumentovány podvody, kterými se Demokraté pokusili prosadit svého kandidáta Bidena do Bílého domu. Pokud se týmu kolem Donalda Trumpa podaří přesvědčit soudy, senátory a veřejnost, která dosavadního prezidenta mohutně podporuje, bude se moci Biden podívat do sídla amerických prezidentů už jen pouze na exkurzi. Rozřešení této tajenky se blíží a boj je urputný. Viníkům podvodu hrozí totiž těžké žaláře. Mezi ohroženými nejsou jen řadoví Demokraté, ale i velmi zvučná jména. V této souvislosti se objevili dokonce dokonce i fotografie ,,filantropa“ Söröse, který mohl stát za ovlivňováním voleb pomocí sčítacího programu. O tom, že již před volbami financoval hnutí Black Lives Matter, se všeobecně ví, stejně tak o podpoře Antify, která rozdmýchávala veřejné dění.

Trump se pro mnohé stal ikonou odboje proti Deep State a těm, kteří se snaží změnit svět z fungující společnosti na tu naprosto zdevastovanou. Lidé spojení s Gatesem, Sörösem a samozřejmě s klany Rothschildů, Rockefellerů a pár dalšími spustili jakousi očistu planety, na jejímž konci by mělo snížení populace o několik miliard a zdevastovaná ekonomika, která bude pod jejich vedením restartována. Aspoň tak je prezentováno jejich úsilí a vše, co se kolem nás nyní děje, nasvědčuje tomu, že tento plán už běží. Jestliže pandemie covidu byla dopředu naplánovaná, o čemž svědčí několik teorií, k nimž existují důkazy, pak i vše ostatní naznačuje, že krok po kroku směřujeme k další etapě. Nejdříve vzniknul uměle středně nebezpečný vir, který záměrně uniknul. Byl záhy rozšířen po celém světě a pomocí médií zmutoval do vražedné podoby. Politici přidali jeho domnělému zabijáctví váhu a pomocí omezení a lockdownů zničili ekonomiku. V mezičase začaly farmaceutické koncerny hledat vakcínu. Možná ji už měly, protože za normálních okolností toto léčivo vzniká a testuje se mnoho let. Výhodou viru je, že i přes svou relativní neškodnost umí i zabít, tedy pokud se mu podaří najít v lidském organismu správnou konstelaci. Což nahrává šiřitelům strachu, kteří s nadhledem sobě vlastním přehlíží fakta a vyzdvihují pouze případy, kdy umělý vir ukončil či změnil život některých jedinců.

Doba covidová vygenerovala mnoho svých ,,hrdinů“. Zpočátku jimi byli především ti, kteří se viru postavili a začal s ním bojovat. Stateční a bystří, kteří stihnuli sehnat co nejrychleji roušky, respirátory, dezinfekční přípravky. Vzápětí se objevili zkušení praktici připravující strategii boje proti covidu-19. Média se zmobilizovala a několik měsíců jedou svou. Naštěstí se objevili i jiní, kteří od počátku hovoří o tom, že jde o obrovský podvod. A jak se zdá, nemýlí se. Z těch, co zajišťovali zdravotnický materiál, se vyklubali především kšeftaři. Jména stratégů a odborníků u nás zastoupených Prymulou či Flégram najdeme na seznamu kandidátů na trestní oznámení za šíření poplašných zpráv. Prymula toho stihnul více, jeho záporných rolí je mnohem více. Máme tu odboráře Duška radujícího se z likvidace podnikatelské sféry. Politici zavírající prodejny a další provozovny poškodili ekonomiku natolik, že její restart je v oblasti snů a měli by být hnáni k zodpovědnosti. Média podporující obchod se strachem zároveň lžou i o prezidentských volbách v USA. Je tedy vše spojené?

Informace o další fázi covidostrategie jsou shodné. 2.vlna je delší, není tak dramatická, ovšem vede k nakoupení nevyzkoušených vakcín dopředu předcházených nejhorší pověstí. Německo a Slovensko, respektive jejich vlády, jdou nekompromisně za svým a připravují povinnou vakcinaci, na které bude spolupracovat armáda. Lidé se začínají bouřit, i proto Gates začal hovořit o dalším viru, který bude horší a skutečně zabijácký. Hra je rozehrána. Věříte li Babišovi, že zrovna u nás se bude očkovat dobrovolně a bez následků pro ty, co se nenechají napíchnout, jste naivní. Je příliš nepodstatnou součástí celosvětové mašinérie.

Naopak Donald Trump může být tím, kdo celé toto divadlo, které je předehrou k selekci obyvatelstva, dokáže zastavit, zpomalit nebo úplně zničit. Záleží na tom, podaří li se mu zvrátit výsledek podvodných voleb a vzápětí vyčisti americký chlév. A také zda li to celé přežije. Ano, pro řadu obyvatel planety je Trump nadějí. I proto si přejeme jeho vítězství. A tak nějak doufáme, že s tím možným pořádkem v USA přijde i odvoz svinstva z EU, ve které to lejnem smrdí stále více. To platí pro Evropské komisi, tak i pro jednotlivé země EU. Smrad táhnoucí se z Berlína a Bruselu už začíná být opravdu nesnesitelný.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 115 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,35 out of 5)
Loading...
politicon.cz
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.