donald-trump-praised-vladimir-putin-on-the-national-stage-again-heres-what-it-all-means
17.4.2018
Kategorie: Politika

Trump i Putin mají teď pošramocenou pověst, ale pro ostatní je to výhra

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Bombardovali Sýrii, nikdo nezemřel a to ani po chemickém útoku, který asi místo jedu obsahuje vitamíny, protože tamní děti popisují jak to na ně padalo, byla taková mlha a smrdělo to krví, pár dní poté čiperně panáčkují před kamerama a barvitě to popisují. To budou asi děti Chucka Norrise nebo Skrípala. Ani nevím proč raději nezakážou bomby a rakety které zabíjí, a povolí jen ty chemické zbraně, stačí trochu ošetřit a už je člověk zase jako nový, to snad škodí méně než hulit v hospodách.

Děkujme bohu či matrixu, že je to mezi Putinem a Trumpem, oba pranýřováni, ale oba dělají co mohou aby z toho opravdu nebyla válka.

TRUMP – už je to podruhé co do toho hodil vidle. Má v zádech zbrojařské lobby a generály z Pentagonu, nemůže je všechny poslat někam, takovou moc nemá. Tak už podruhé včas varoval Rusko že už jdou na jejich základny a tudíž ztráty na životech žádné. Ve zprávách se dočítáme že Trump je blb, co ihned prý vyhrožoval, jenže to bude jinak, nedovedu si představit že by Hitler včas telegrafoval Stalinovi že už na něj posílá Wehrmacht. Jenže spousta lidí uvěří že Trump je uslintanej blb, a kdovíproč vůbec něco v životě dokázal, asi čirou náhodou. Zatím se Donald musí mít na pozoru od nepřitele doma a zvenčí. Ale tou zpackanou šarádou o chemických zbraních si to poťapkal doma i venku, i když to nebyla jeho práce.

PUTIN, diplomat a rozumný státník, žádný velký demokrat, ale po tom nám nic není. Zde by mělo jeho fandům docvaknout že to není nadpozemský všemocný bohatýr ale jen člověk, a to rozvážný. Ví co si dovolit může a co ne, a koná podle toho. Moc lidí doma i venku zklamal tím že se nepostavil proti bombardování údajných fabrik na chemické zbraně, ten materiál co tam byl asi zmizel záhadně po výbuchu a už neškodí, ale Putin dal ruce pryč. Pro ty panslovany co v něj skládají naděje – Asad je jeho spojenec a nechal ho v tom, myslíte že nás Slovany ochrání od naší vlastní blbosti a liknavosti? Proč by to dělal? Ale i kdyby chtěl, nemůže. To by znamenalo válku, na tu nemá, zbraně ano, ale ty obrovské prachy co válka stojí nikoliv.

USA ty prachy má, ale Trump by je nerad vyhazoval, má je také Čína, ale do války též nepospíchá, mají nás v hrsti jinak, a už vůbec nechce zničit Západ, ani nikoho jiného, s kým by kšeftovali. Jenže vidím že spousta lidí zoufá protože Putin nevypadá na to že se pomstí, dočítám se na FB jak by měl Západ ztrestat, zatímco jiní jsou zklamáni z toho že z toho zatím nic nebylo, i když USA má takový potenciál. 

Takže milí pomstychtiví gaučoví válečníci, dejte si mokrý ručník na hlavu nebo rovnou pár facek. Vím že toužíte po rozptýlení u obrazovek, taková válka mezi mocntostma to by bylo něco, kupy mrtvol, bylo by to napínavější než mistrovství světa ve fotbale, chlebíčky a pivo by víc chutnalo, i sázkaři by si přišli na své. Jenže Putin na vzrůšo kašle, on dělá politiku pro Rusko i když zrovna zklamal i Rusy, Trump ví, že ho budou mít za idiota když na Twitteru bude ihned „vyhrožovat“ v případě dalšího útoku aby se druhá strana včas připravila, ale díky za tyto dva státníky, protože spousta vlivných lidí bude dál provokovat a lhát. Jen doufejme že se dožijí ještě pár let. S někým jiným ta válka může přijít, a rozfláká i ty gauče a pivečko.

   

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 107 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 4,20 out of 5)
Loading...