junckersojdrova
15.10.2018
Kategorie: Politika

Trojský kůň Šojdrová

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

A už je šídlo z pytle venku. Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker musel mít  včera zase housera jak z praku. Protože se převelice rozjel. A zhurta se osopil na země V4. Jako obvykle, kvůli tzv. „uprchlíkům”.  Doslova prohlásil, že považuje za „skandální, že některé unijní země, mezi nimi i Česko, naprosto odmítají přijímat migranty, a odmítly dokonce přijmout děti bez doprovodu.”

Co vám to připomíná?  Jestliže Šojdrovic sirotky, pak jste na správné stopě. Ale popořádku. Nejdříve byla schůzka Babiše s Merkelovou. Z té uniklo, že se na něho německá kancléřka (na veřejnosti) v jednu chvíli obrátila se zkoumavou otázkou: Co by vám udělalo přijmout tak padesátku dětí? Myšleno těch tak zvaně „syrských”, jako gesto dobré vůle… Media to přešla mlčením. Ale myšlenka jaksi nezapadla.

Během několika málo dní, přišla jako blesk z čistého nebe iniciativa Michaely Šojdrové s (taky přesně) padesátkou syrských dětí. A protože noty už zřejmě byly v tom čase rozdány, tak se jako na povel spustilo citové, plačtivé humanitární vydírání na téma ubozí sirotci ze všech hlavních medií.

Odpor veřejnosti byl jednoznačný a okamžitý. Lid vycepovaný léty cizí nadvlády už to má jaksi v genech a podraz cítí na sto honů. Přesto se euromoc pokusila ještě o jednu fintu. O křivárnu, jako obvykle. Neziskovky vystartovaly se „soukromou”  touhou po syrských dětech a ochotou jich přijmout hafo a senátoři TOP 09 zkusili protlačit horní sněmovnou usnesení o přijetí „sirotků”. No, nepodařilo se. Naštěstí.

Tím by se zdálo být téma „sirotků” vyčerpané a definitivně mrtvé. Je proto hezké, že nám je šéfhrobař Evropské unie připomněl. Z jeho slov (a skřípání zubů, které tisk nezaznamenal) je zřejmé, že šlo o akci, koordinovanou z nejvyšších unijních míst. O „psyop” jak říkají v jistých službách, která měla narušit obranu těch zarputilých, nevděčných nýmandů z východu. Vytvořit skulinku. Vstrčit prstíček, jak říká jedna moudrá pohádka. A všichni víme, jak by to bylo dál.

On toho Juncker, při té příležitosti, plácl ještě mnohem víc. Mimo jiné utrousil i tuto perlu: „Zhoubné promluvy o tom, že Evropa čelí muslimské invazi, jsou nepřijatelné.” Takže vlastně zůstal svůj. Když zatloukat, tak až do hořkého konce. Tak by se totiž dalo shrnout jeho politické krédo. Pár příkladů?

Tak třeba v roce 2005, před francouzským referendem o Smlouvě o Ústavě pro Evropu prohlásil: „Pokud to bude ano, řekneme‚ jdeme dál’, pokud to bude ne‚ budeme pokračovat’.” Když šlo o pár let později euro, dík řeckým dluhům, do kopru, řekl to narovinu: Když jde do tuhéhomusí se lhát. No a vzápětí to korunoval slovy: : „Jsem pro tajné a temné debaty, když jde o ohrožení politiky EU.”

Ale zpět k „sirotkům”. Celá tahle causa nám, když si vše dobře seřadíme a dáme do souvislostí, přináší, osvětluje, anebo znovu potvrzuje řadu informací:

  • Tlak evropských špiček na islamizaci kontinentu trvá. Jen se hledají nové finty, jak obelstít či zlomit veřejnost.
  • Tyto špičky od počátku a programově ignorují zájmy a názory Evropanů. Jednají podle svých plánů bez ohledu na volby, referenda či jakékoli akce veřejnosti.
  • Nebezpečně velká část Europoslanců slouží jim, nikoli národu, který je tam poslal.
  • Některé naše politické strany (TOP STAN a spol) jsou jejich přímo řízenou pátou kolonou, prosazující jejich zájmy.

No a za poslední – už konečně známe jméno Trojského koně. Nikdy jsem netušil, jak se ta historická kobyla jmenovala. Teď už mám jasno. Trojský koni, tvé jméno je Šojdrová!

vylicil

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2019: *****

Ladislav Matoušek 100,- Kč, Miroslav Hlousek 100,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Milan Zelina 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Roman Vašíček 2000,- Kč, Pavel Šubrt 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 400,- Kč, Jiří Dobruský 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiřina Gyárfásová 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Bohumil Loucký 1000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ludmila Karská 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Milan Tahovský 1001,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. František Žmolil 1000,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Petra Rohlíčková 400,- Kč, Pavel Šána 200,- Kč, Nezn. dárce 220,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Mužík 2000,- Kč, Jana Pejosová 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Petr Šantrůček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- + 350,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Miroslav Meder 350,- Kč

Celkem za měsíc: 21 237,00 Kč
Vybráno 60.67%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 31 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.