junckersojdrova
15.10.2018
Kategorie: Politika

Trojský kůň Šojdrová

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

A už je šídlo z pytle venku. Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker musel mít  včera zase housera jak z praku. Protože se převelice rozjel. A zhurta se osopil na země V4. Jako obvykle, kvůli tzv. „uprchlíkům”.  Doslova prohlásil, že považuje za „skandální, že některé unijní země, mezi nimi i Česko, naprosto odmítají přijímat migranty, a odmítly dokonce přijmout děti bez doprovodu.”

Co vám to připomíná?  Jestliže Šojdrovic sirotky, pak jste na správné stopě. Ale popořádku. Nejdříve byla schůzka Babiše s Merkelovou. Z té uniklo, že se na něho německá kancléřka (na veřejnosti) v jednu chvíli obrátila se zkoumavou otázkou: Co by vám udělalo přijmout tak padesátku dětí? Myšleno těch tak zvaně „syrských”, jako gesto dobré vůle… Media to přešla mlčením. Ale myšlenka jaksi nezapadla.

Během několika málo dní, přišla jako blesk z čistého nebe iniciativa Michaely Šojdrové s (taky přesně) padesátkou syrských dětí. A protože noty už zřejmě byly v tom čase rozdány, tak se jako na povel spustilo citové, plačtivé humanitární vydírání na téma ubozí sirotci ze všech hlavních medií.

Odpor veřejnosti byl jednoznačný a okamžitý. Lid vycepovaný léty cizí nadvlády už to má jaksi v genech a podraz cítí na sto honů. Přesto se euromoc pokusila ještě o jednu fintu. O křivárnu, jako obvykle. Neziskovky vystartovaly se „soukromou”  touhou po syrských dětech a ochotou jich přijmout hafo a senátoři TOP 09 zkusili protlačit horní sněmovnou usnesení o přijetí „sirotků”. No, nepodařilo se. Naštěstí.

Tím by se zdálo být téma „sirotků” vyčerpané a definitivně mrtvé. Je proto hezké, že nám je šéfhrobař Evropské unie připomněl. Z jeho slov (a skřípání zubů, které tisk nezaznamenal) je zřejmé, že šlo o akci, koordinovanou z nejvyšších unijních míst. O „psyop” jak říkají v jistých službách, která měla narušit obranu těch zarputilých, nevděčných nýmandů z východu. Vytvořit skulinku. Vstrčit prstíček, jak říká jedna moudrá pohádka. A všichni víme, jak by to bylo dál.

On toho Juncker, při té příležitosti, plácl ještě mnohem víc. Mimo jiné utrousil i tuto perlu: „Zhoubné promluvy o tom, že Evropa čelí muslimské invazi, jsou nepřijatelné.” Takže vlastně zůstal svůj. Když zatloukat, tak až do hořkého konce. Tak by se totiž dalo shrnout jeho politické krédo. Pár příkladů?

Tak třeba v roce 2005, před francouzským referendem o Smlouvě o Ústavě pro Evropu prohlásil: „Pokud to bude ano, řekneme‚ jdeme dál’, pokud to bude ne‚ budeme pokračovat’.” Když šlo o pár let později euro, dík řeckým dluhům, do kopru, řekl to narovinu: Když jde do tuhéhomusí se lhát. No a vzápětí to korunoval slovy: : „Jsem pro tajné a temné debaty, když jde o ohrožení politiky EU.”

Ale zpět k „sirotkům”. Celá tahle causa nám, když si vše dobře seřadíme a dáme do souvislostí, přináší, osvětluje, anebo znovu potvrzuje řadu informací:

  • Tlak evropských špiček na islamizaci kontinentu trvá. Jen se hledají nové finty, jak obelstít či zlomit veřejnost.
  • Tyto špičky od počátku a programově ignorují zájmy a názory Evropanů. Jednají podle svých plánů bez ohledu na volby, referenda či jakékoli akce veřejnosti.
  • Nebezpečně velká část Europoslanců slouží jim, nikoli národu, který je tam poslal.
  • Některé naše politické strany (TOP STAN a spol) jsou jejich přímo řízenou pátou kolonou, prosazující jejich zájmy.

No a za poslední – už konečně známe jméno Trojského koně. Nikdy jsem netušil, jak se ta historická kobyla jmenovala. Teď už mám jasno. Trojský koni, tvé jméno je Šojdrová!

vylicil

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 136 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...