sirotci

Trojský kůň, salám a mladíci paní Šojdrové

Loading...
Sdílejte článek:

VLADIMÍR KŘÍŽ

Před časem jsem na tomto místě přirovnal nikdy nekončící snahy evropské poslankyně paní Šojdrové k jednomu pánovi z vyprávění známého dobrého vojáka. Jak pravil Švejk, toho poněkud umanutého pána vyhodili celkem osmnáctkrát z jisté pražské hospody, ale on si nedal říci a stále se tam vracel. Asi okny, pak sklepem a snad i nakonec komínem. Paní evropská poslankyně,která už delší dobu dává pořádně najevo, že víc než za svou vlast ,,kope” zřejmě za někoho zcela jiného,kdo by jí pochvalně poklepal po ramenou, kdyby se jí podařilo zlomit nějak odpor tam doma. Stačí jen prstíček a migranti se ,, jen ohřejou a hned zase půjdou”.

Se svými sirotky stejně jako ten Švejkův pán už stačila otrávit kdekoho,aniž by brala ohled na zamítavé stanovisko českého parlamentu nebo i premiéra,který ji párkrát odmítl s tím,že vozit k nám nějaké cizí sirotky je hloupost, neboť máme dost svých a těm potřebným, pokud existují, lze lépe pomoci v jejich domácím prostředí.  

Jak se zdá, paní Šojdrová chce mít zřejmě pochybné prvenství v tom, že prolomí dosud odolávající  hradby. A když ne se sirotky, které se jí nějak moc nezdařilo objevit, tak tedy s ,,mladíky” z různých muslimských zemí, které už by dala zřejmě nějak dohromady a bezpečně ve své všeobjímající náruči by je jako v břiše Trojského koně dopravila k nevděčným občanům této země, aby je snad i spolu se svými několika ženami a početnými rodinami, které pak přijdou za nimi ,mohli,, kulturně obohatit”.To ovšem už spíš dříve než později.

Že to většina občanů této země nějak nechce chápat a takové obohacování odmítá,to je zřejmě zase nad chápání zmíněné umanuté dámy. A podle všeho je jí to naprosto jedno. Jak jí vůbec mohou ti omezení bránit, aby byla prvním, kdo nakrojí pověstný salám a otevře tím brány k přívalu všehochtivých a velmi žravých kobylek do své vlasti?! V tom se obrací na kdekoho,včetně pánů Hamáčka či Petříčka, protože se asi domnívá, že má nárok na pomoc ze všech stran. Včetně všelikých neziskovek. Z nich se některé už nějakou dobu snaží o totéž- jak to třeba činila v případě Iráčanů neziskovka z Jihlavy, což přes různá varování a protesty občanů skončilo pořádnou ostudou.

Bylo by asi marné dávat paní evropské poslankyni, která se zaštiťuje vírou a charitou, za příklad Matku Terezu, jež také ze všech sil pomáhala potřebným – ovšem v zemích kde žili. A nikdy ji nenapadlo převážet je do Evropy. Tak jako nenapadlo nikdy žádné naše cestovatele žádat na naší vládě, aby sem převezla třeba z rezervací americké Indiány, kmeny Pygmejů nebo polovinu chudáků z Indie. Protože  to je zjevná a do nebe volající nesmyslnost. A že by se tedy tato dobrotivá duše měla  sebrat  i se svými sirotky a mladíky a jít pomáhat do zemí jejich původu. To ovšem asi neudělá.Volby se blíží a teplá místa u evropských chlebodárců jsou příliš lákavá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč


Celkem za měsíc: 10 864,60 Kč
Vybráno 31.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 617 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.