sirotci

Trojský kůň, salám a mladíci paní Šojdrové

Sdílejte článek:

VLADIMÍR KŘÍŽ

Před časem jsem na tomto místě přirovnal nikdy nekončící snahy evropské poslankyně paní Šojdrové k jednomu pánovi z vyprávění známého dobrého vojáka. Jak pravil Švejk, toho poněkud umanutého pána vyhodili celkem osmnáctkrát z jisté pražské hospody, ale on si nedal říci a stále se tam vracel. Asi okny, pak sklepem a snad i nakonec komínem. Paní evropská poslankyně,která už delší dobu dává pořádně najevo, že víc než za svou vlast ,,kope” zřejmě za někoho zcela jiného,kdo by jí pochvalně poklepal po ramenou, kdyby se jí podařilo zlomit nějak odpor tam doma. Stačí jen prstíček a migranti se ,, jen ohřejou a hned zase půjdou”.

Se svými sirotky stejně jako ten Švejkův pán už stačila otrávit kdekoho,aniž by brala ohled na zamítavé stanovisko českého parlamentu nebo i premiéra,který ji párkrát odmítl s tím,že vozit k nám nějaké cizí sirotky je hloupost, neboť máme dost svých a těm potřebným, pokud existují, lze lépe pomoci v jejich domácím prostředí.  

Jak se zdá, paní Šojdrová chce mít zřejmě pochybné prvenství v tom, že prolomí dosud odolávající  hradby. A když ne se sirotky, které se jí nějak moc nezdařilo objevit, tak tedy s ,,mladíky” z různých muslimských zemí, které už by dala zřejmě nějak dohromady a bezpečně ve své všeobjímající náruči by je jako v břiše Trojského koně dopravila k nevděčným občanům této země, aby je snad i spolu se svými několika ženami a početnými rodinami, které pak přijdou za nimi ,mohli,, kulturně obohatit”.To ovšem už spíš dříve než později.

Že to většina občanů této země nějak nechce chápat a takové obohacování odmítá,to je zřejmě zase nad chápání zmíněné umanuté dámy. A podle všeho je jí to naprosto jedno. Jak jí vůbec mohou ti omezení bránit, aby byla prvním, kdo nakrojí pověstný salám a otevře tím brány k přívalu všehochtivých a velmi žravých kobylek do své vlasti?! V tom se obrací na kdekoho,včetně pánů Hamáčka či Petříčka, protože se asi domnívá, že má nárok na pomoc ze všech stran. Včetně všelikých neziskovek. Z nich se některé už nějakou dobu snaží o totéž- jak to třeba činila v případě Iráčanů neziskovka z Jihlavy, což přes různá varování a protesty občanů skončilo pořádnou ostudou.

Bylo by asi marné dávat paní evropské poslankyni, která se zaštiťuje vírou a charitou, za příklad Matku Terezu, jež také ze všech sil pomáhala potřebným – ovšem v zemích kde žili. A nikdy ji nenapadlo převážet je do Evropy. Tak jako nenapadlo nikdy žádné naše cestovatele žádat na naší vládě, aby sem převezla třeba z rezervací americké Indiány, kmeny Pygmejů nebo polovinu chudáků z Indie. Protože  to je zjevná a do nebe volající nesmyslnost. A že by se tedy tato dobrotivá duše měla  sebrat  i se svými sirotky a mladíky a jít pomáhat do zemí jejich původu. To ovšem asi neudělá.Volby se blíží a teplá místa u evropských chlebodárců jsou příliš lákavá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 682 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.