rioteu
12.12.2018
Kategorie: Společnost

Trochu jiná norma

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

J3K

Spojená Evropa je snem mnohým, otázkou však zůstává způsob, jakým by toho šlo dosáhnout. Původní myšlenka byla vlastně dobrá. Každý národ žil ve svém státu, měl své zvyky a tradice. Zároveň z nich těžil třeba jen tím, že svou odlišností dokázal být zajímavý a výjimečný, čímž přitahoval určitou pozornost, především po stránce turistické. Volný pohyb přes hranice zjednodušoval návštěvu kterékoliv Evropské země bez nutnosti řešit víza a umožňoval poznávat jiné kraje, lidi i jejich život. Tak nějak mohl vypadat úspěšný model při zachování identity obyvatel a specifik hospodářství a ekonomik.

 

Důsledkem toho by i nadále Skotové nosili kilty stejně, jako Bavoráci své kšandy, národní kroje by byly částí kulturního dědictví. Podobně by zůstaly místní pokrmy nejen součástí jídelníčků, ale zároveň by se staly jistou prezentací v stylových restauracích rozesetých po celé Evropě. Ostatně už to je náznak bezproblémového multikulturního prostředí. Taková irská whisky vedle francouzského koňaku a pastisu za pípou s Budvarem či Prazdrojem, police s francouzským či italským vínem, řecké UZO a metaxa, to už je dostatečná multikulturní společnost. Podobné to je na parkovištích. Honda vedle BMW, Mercedes a Škodovka stojící poblíž Renaultu či Fiatu. I tady se ukazuje, že lze vedle sebe soustředit na první pohled nesourodé tvary, značky a cenové relace, aniž by to někoho uráželo. U lidí je to však jinak.

Místo toho světoví mocipáni dělají vše proto, aby slili jednotlivé národy do jediné homogenní a inteligencí neoplývající skupiny, jejímž úkolem bude být dostatečně uzpůsobení k práci, ale nikoliv schopní uvědomit si svou podřazenost a protestovat proti ní. Výsledkem bude světle hnědá rasa s IQ podstatně nižním, než je nynější evropský průměr. Úzká skupina elitní společnosti zůstane samozřejmě na stejné úrovni jako nyní, ovšem ještě výjimečnější a bohatší s mnoha nástroji potřebnými k vládnutí v ruce. Pro uskutečnění tohoto záměru stačí relativně málo a již je to v plném běhu. Přeměna jedné generace dětí pomocí indoktrinace už započala, výsledky jsou u naší mládeže patrné už nyní. Dále byla otevřena stavidla migrace a úsilí, se kterým OSN a EU spolupracují na likvidaci původních Evropanů, je nijak neskrývaná. Globální pakt o migraci, Istanbulská smlouva a aktivita na půdě OSN je jednoznačnou odpovědí na otázku, proč tyto organizace existují. Jde o prodlouženou ruku strůjců nových pořádků tvořených ve jménu moci a peněz.

Pohled do francouzských ulic v posledních dnech ukazuje, že se lze vzepřít, nicméně drancování spojené se zpočátku klidnými demonstracemi poukazuje na pravděpodobnost infiltrace provokatérů do davu demonstrujících, jejichž úkolem je ničit a vyprovokovat policii k odvetě a potlačení nepokojů. Chování vandalů odpovídá výcviku bojovníků z Antify. Zorganizovat klidné demonstrace nebude snadné. I u nás, je li v čele Kalousek a aktivisté rozdávající předpřipravené letáky placené třeba od lidumila Sorose, není díky podněcování daleko k násilí, jen Češi jsou jiné povahy. Ve Francii se bouří především bělošská střední třída živící velkou část společnosti s multikulturní skladbou. V tom je vše jiné. Jde o první projev nespokojenosti inteligence degradovaná likvidací majetku. Neschopnost Macrona reagovat dostatečně na úrovni, spíše se skrývá a nevyjadřuje, ukazuje na špatnou volbu Francouzů v nedávných volbách. Jak to bude vypadat dále situace v Evropě, tomu může Francie a její žluté vesty napovědět. Ale záměry elit jsou jasné.

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 6 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.