DEMONBENESOVA
30.4.2019
Kategorie: Politika

Trio Bureš – Zeman – Benešová

Sdílejte článek:

OLGA PAVLÍKOVÁ

Lidé se nechají líbit hodně, ale tato mocenská sestava už je nad přijatelnou mez a nastal čas vyjít do ulic.

Ve Francii po několik měsíců demonstrují Žluté vesty proti Macronovi a jeho vesměs ekonomickým „reformám“, které mají postihnout především nemajetné občany. Macron musel díky dlouhotrvajícím protestům sáhnout po diplomacii a v posledních dnech nasliboval ve svých reformách úlevy, Žluté vesty mu však nevěří a protesty pokračují.

V České republice se povětšinou remcá, ale spousta lidí si doma stále hejčká zplesnivělou koblihu od Bureše a s úctou se tetelí před zlomyslným starcem, který je „zachránil před migranty“.

Burešovi, jeho rodině i všem občanům policie nedávno oznámila, že předává svá šetření ohledně detailně mediálně proprané kauzy Čapí hnízdo justici s návrhem na obžalobu několika osob, včetně osoby premiéra. Nu a během několika dnů na to uvolňuje stávající a zcela bezproblémový ministr spravedlnosti funkci pro Zemanovu přítelku Benešovou, za kterou se vinou namátkou prapodivná přátelství s dnes trestně stíhanými politiky, falešné nařčení, posudek pro prezidenta o stavu naší justice podléhající politickým objednávkám trestních kauz například. Že si i ten největší ňouma spočítá, proč ta náhlá změna a kdo bude pak tahat za všechny nitky v této naší zemičce, je nasnadě. Do celého dění zapadá i Zemanova cesta do Číny, jako by si tam jel pro novou dávku inspirace (ála Kim) k velké kulturní revoluci.

Nesmíme se opět stát totalitními ztroskotanci a lidem to dochází. Bureš si v podstatě hlídá své zisky a tento účel mu světí jakékoliv použité prostředky. Ony jsou tedy zoufale na jedno brdo – lži, obviňování bez důkazů, pomluvy, vyhazovy, to je tak asi celá Burešova škála. Zeman – ten nejde po ziscích, ten je prosáklý škodolibostí a pro tuto zábavu udělá cokoliv, i „pomůže“ Burešovi nabídkou Benešové a takto ho má v hrsti. Ubohost, hrozivá ubohost. Představa, že je ve službách někoho úplně jiného, než je Česká republika, je druhá, ještě horší varianta našeho příběhu.

Opakované pondělní protesty proti změnám na postu ministra spravedlnosti jsou správné. Uvidíme, zda budeme vytrvalí, jako Francouzi. Uvidíme, co tyto protesty udělají s oběma strůjci celé nechutné situace v ČR. Měli bychom to dotáhnout ke zdárnému konci už jen z toho důvodu, že komise určená EU k prošetření Burešovy kauzy, se na Česko v podstatě vybodla. Vyřešme si Bureše, Benešovou i Zemana sami!


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Hana Rohlíčková 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslava Kováříková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 136,00 Kč
Vybráno 6.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 835 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 2,77 out of 5)
Loading...
loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.