trikolora3
3.3.2020
Kategorie: Politika

Trikolóra: Vládo, musíme pomoci Řecku!

Sdílejte článek:

TRIKOLORA

Vážení členové vlády České republiky,

obracíme se na Vás v závažné a naléhavé věci – poskytnutí pomoci Řecku při obraně jeho hranic před stupňující se násilnou migrací, která má povahu invaze.

Krajská organizace Trikolóry hnutí občanů Pardubického kraje iniciovala vznik petice určené vládě ČR s výzvou k poskytnutí pomoci a podpory Řecku jako hraničnímu státu Evropy a naší řecko-židovskokřesťanské civilizace. Jsme přesvědčeni, že je spravedlivé a nezbytné, aby vláda ČR veškerým možným způsobem podpořila Řecko a poskytla mu rychlou a účinnou pomoc při hájení jeho hranic.

Petice obsahuje rovněž výzvu, aby se vláda ČR obrátila na řeckou vládu s nabídkou veškeré pomoci humanitární, finanční, a to včetně pomoci policejní a vojenské (personální i materiální povahy), nutné pro udržení řecké hranice a aby vláda ČR rovněž předložila příslušné potřebné návrhy Parlamentu ČR.

Problematiku migrace nelze řešit nerespektováním státních a kulturních hranic, ani přenechávat iniciativu tzv. nevládním a neziskovým organizacím. Každý má právo hájit a rozvíjet svoji vlast, ale nikdo nemá právo na migraci do zemí 3 tis. km daleko. Nesmíme nechat Řecko osamocené, jeho hranice jsou i hranice naše!

Petici tohoto znění v prvních 12 hodinách od uveřejnění podpořily desítky občanů ČR. Vzhledem k tomu, že z dostupných informací je zřejmé, že situace se pro Řecko nesmírně komplikuje a řecká vláda veřejně žádá o poskytnutí pomoci, považujeme za nutné, obrátit se na Vás s touto výzvou okamžitě, ačkoliv shromažďováním podpisů i nadále probíhá a probíhat bude a petice bude vládě ČR následně předána rovněž ve smyslu petičního zákona.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 000,00 Kč
Vybráno 5.71%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 240 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.