TSS2021
6.10.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Trikolora je povstáním obyčejných lidí proti samozvané honoraci

Sdílejte článek:

VÁCLAV KUBATA

Za pár dnů budou volby, ve kterých se za Trikolora Svobodní Soukromníci v Praze (jsme volební lístek číslo 8) budu ucházet o váš hlas. Proč? Jsme normální lidé bránící normální svět.

Přidal jsem se k tisícům nadšenců z Trikolóry po celé České republice, kteří věří, že politiku by u nás neměli dělat jen „doživotní političtí úředníci“. Vždyť se podívejte na aktuální předvolební televizní debaty a řekněte mi, kterého z lídrů jste neviděli již před čtyřmi, osmi, dvanácti lety znovu a znovu v těch samých diskusích. Nemyslím si, že tyhle „politické elity na věky“ mají jako jediní právo schvalovat legislativu, která následně v drtivé podobě dopadá na všechny, ovšem vyjma těchto elit.

Léta jsem pracoval jako ředitel marketingu v několika velkých českých bankách. Mám díky tomu své zkušenosti, jak těžké je nepodlehnout pokušení vytvářet produkty jen jako odpověď na konkurenci či posílení vaší kariérní pozice. Mnohdy uzavřeni deset hodin v kancelářské budově, respektive uvnitř Poslanecké sněmovny, můžete lehce zapomenout, že to, co tvoříte, zodpovědnost, kterou máte, to vše má přinášet užitek běžným lidem, vašim klientům, respektive voličům. Ne politickým aparátům. Dnes se tomu moderně říká „uzavření ve své sociální bublině“, ale v zásadě je to po léta pořád totéž. Odtržení od normálního života.

V Trikolóře mě od prvního okamžiku nadchla spontánní a živelná reakce obyčejných a úplně normálních lidí. Vím o tom své, protože jsem se jako šéf krajské organizace za ty dva roky setkal téměř s každým pražským členem osobně. Řeknete si, politika to není nic pro mě, nebo politici jsou všichni stejný…apod. A já vám odpovím, že ani nevíte, jak daleko jste u Trikolory od pravdy. Třeba paní Markulinec Moravcová vlastní a rozvíjí rodinnou pekárnu už 30 let, nebo pan Vorel je ředitelem významné střední školy, další je advokát a podniká v gastronomii, jiný je zastupitelem a bojuje za zachování “normálních motorů” pro nás i pro další generace nebo další má přepravní firmu a zajišťuje služby při natáčení mezinárodních i domácích filmových štábů v České republice. A takto bych mohl dlouho pokračovat.

A to je přesně ono. Žádné úřednické elity, draze placení byrokraté nebo management státních firem. Trikolora to jsou v drtivé většině obyčejní lidé, zaměstnanci, drobní živnostníci nebo podnikatelé, kteří tuto zemi ještě pořád mají sílu táhnout a nemají radost z toho, co se tady děje.

Nám v Trikolóře jde o to, nedovolit přeplacené úřednické honoraci diktovat jak mají obyčejní lidé žít, nebo co si mají myslet. Hájíme slušnost, svobodu a respekt k naší zemi. Svobodné podnikání založené na rovné konkurenci považujeme za základ prosperity celé společnosti. Jeho omezování vede zákonitě ke zchudnutí nás všech a bohatnutí jen těch, kteří mají konexe. Bojujeme za Českou republiku sebevědomých občanů, ve které státní aparát občanům slouží a nevytváří zbytečné překážky.

Volte selský rozum a srdce.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 550 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,90 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)