MUSLIMDETI

Tři otázky

Sdílejte článek:

B. MATĚJOVSKÝ

Otázek bych měl spoustu, jako všichni ostatní, ale omezím se pouze na tři.

1) Napadá mne: kdy začnou,  na památku zavražděných Evropanů, veřejně poklekat i umírnění muslimové a všichni ti příznivci masivní migrace, aby vyjádřili jasný  nesouhlas s náboženskými útoky, jako teď aktuálně v Nice a před tím stovky dalšími? Aby vyjádřili sounáležitost s oběťmi a vymezili se proti tomuto násilí, které vychází z podstaty islámu?

2) Kdy se vlády EU zcela jasně a bez korektně diplomatických kliček k těmto zrůdnostem vyjádří? První nesmělou vlaštovkou se zdá být, ač by to byl  nedávno ještě nikdo neřekl, sám prezident Macron. Když před časem reportérka v Maďarsku nastavila nohu migrantovi, byla toho plná média. Tehdy se vůči ní  čelní politici předháněli v plamenných projevech. Dokážou to i nyní, když teče skutečná krev a řežou se hlavy za bílého dne na ulici? Ale ne se vyjádřit zaobaleně a korektně, ale realisticky a  jednoznačně? Něco s tím už konečně dělat???

3) Nestane se všude přítomný strach z covidu tím, co paralyzuje pud sebezáchovy Evropanů? Co jim nedovolí vidět jiné, horší nebezpečí? Pandemie dřív či později odezní, jako již tolikrát v historii. Ale islámská ideologie, která si činí nárok na ovládnutí Evropy, sama nikdy nevymizí a vakcínu na ni sotva kdo vymyslí.

Snad se Evropa dokáže včas vzchopit a dát svým obyvatelům znovu pocit toho ztraceného klidu a bezpečí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 561 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)