hidzra

Třetí světová už začala …

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

Tato válka je jiná, než byly dvě předchozí. Chybí zde frontové linie, ale nechybí invazní armáda a páté kolony vítačů a vlastizrádců. Některé vlády v EU už nenápadně kapitulovaly, kolaborují s okupanty a vnější hranice schengenského prostoru nehlídají. Invaze nyní probíhá v počtu asi 150.000 lidí ročně, hlavně přes Řecko a Španělsko. Francie, Anglie či Švédsko už ztratily asi 10 % svých městských území, kde už neplatí evropské zákony ale právo šaría, a policie tam jezdí snad jen kvůli vraždám nebo když tam žáci zapálí školu (1). Nemůže být pochyb o tom, že tato invaze dříve nebo později rozloží štědrý sociální systém, který je nyní v západní Evropě, protože jen Dánsko vynaloží na imigranty ročně 4,4 miliady eur ( 113 mld. Kč) (2).


Tento způsob války není nový, islám ho používá už 1400 let a říká se mu hidžra, je to džihád pomocí migrace. Naposledy byl použit v Kosovu, kde po mnoho let probíhala nekontrolovaná imigrace muslimů, kteří v roce 1996 založili UCK, za rok vyvolali občanskou válku a v roce 2008 vyhlásili nezávislost. Pomohlo jim sice NATO bombardováním Srbska, ale rozhodujícím bylo přečíslení Srbů v poměru 82 ku 11.

Předtím to byl Libanon, dříve bohatá křesťanská země, která ovšem přijímala v 60. letech minulého století muslimské uprchlíky z okolních zemí a ti pak v roce 1967 také vyvolali občanskou válku, která trvala 22 let a nyní už je Libanon převážně muslimský. Ve Francii, Anglii a Švédsku však občanská válka určitě nebude, protož by ji Evropané prohráli. Půjde tam o pokojné ovládnutí (3) a nastolení práv šaría. To znamená, že původní obyvatelé se stanou občany třetí kategorie a znásilněná žena musí mít čtyři mužské svědky, jinak je to hodnoceno jako nemanželský sex.

Jak už to ve válkách bývá, nejvíce na ni doplácejí ženy a děti. Anglie byla v roce 2017 v počtech znásilnění už první na světě s počtem 92 na 100.000 obyvatel (4), přičemž policie zaznamenala jen asi 15 % skutečných případů (5). Druhá byla Botswana s počtem 91 (6), třetí Švédsko s počtem 71 a čtvrtá JAR s 70,5 případy.

U nás je situace podstatně lepší, ale nemůžeme zůstat v klidu, protože plán na likvidaci národních států byl už v roce 2016 hotový, můžeme citovat: „ Sjednocení trestního práva a daňového systému, společná měna a centrální banka, jednotný systém vstupních víz,…“

Každá invaze, okupace a likvidace státní suverenity však vyžaduje mít v dané zemi pátou kolonu, která potom převezme moc ve státě. Hitler zde měl německou menšinu a Henleinovu Sudetoněmeckou stranu, která dokonce v roce 1935 vyhrála volby, přičemž ovšem tehdy ještě vyhlašovala, že Hitler je nepřítel. Později se spojila s NSDAP.

Dnes zde máme některé neziskové organizace, které usilují o přijímání muslimských migrantů, např. Člověk v tísni, Organizace pro pomoc uprchlíkům nebo  nadace Open Society Foundation. „Ta před minulými eurovolbami utratila 6 milionů dolarů za projekty k „monitorování”, „zostouzení zesměšňování” toho, co nazývá „skupinami nenávistné mluvy” po celé Evropě.  Proti xenofobům a nacionalistům.“ (7)

Potom ovšem politické strany. Takoví vítači jako ČSSD, TOP09, KDU-ČSL nebo STAN jsou snad už bezvýznamní, ale je zde Pirátská strana, kterou je nutno se zabývat podrobněji. V jejich programu stojí:
„V jednotě je síla: Hranice schengenského prostoru musíme chránit společně a efektivně. Podporujeme mezinárodní spolupráci v rámci společné evropské obranné a bezpečnostní politiky a rozvíjení společných bojových skupin zemí EU. „

To jsou stejné fráze, jaké čteme od eurobyrokratů už čtyři roky, ale skutečnost je taková, že oni vnější hranice Schengenu hlídat nemíní a nebudou.

Lídr Pirátů pro volby do EP, Marcel Kolaja, po svém zvolení vyloučil možnost, že by Piráti působili v politické skupině, kde by současně byli nacionalisté.(8)

Prameny:
(1) https://www.thelocal.se/20181008/two-apprehended-for-arson-after-uppsala-school-fire-partly-destroyed
(2) https://cs.gatestoneinstitute.org/13718/dansko-promena
(3) https://cs.gatestoneinstitute.org/13729/pokojne-ovladnuti-evropy
(4) http://www.epshark.cz/epshark/www/clanek/1467/anglie-je-v-poctu-znasilneni-uz-prvni-na-svete
(5) https://www.oxfordrapecrisis.net/content/myths-facts
(6) https://www.thegazette.news/rape-nation/
(7) https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/8564-sorosova-nadace-utratila-xenofobie
(8) https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2710052-pirati-se-schazeji-v-tabore-sest-se-jich-se-utka-o-vedeni-kandidatky-do-evropskeho

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 812 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů