CESKO12018
24.8.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Třetí pokus

Sdílejte článek:

BEDŘICH LUPRICH

Evropa je a byla vždy krásná část našeho světa. Dvakrát se pokusilo Německo tento kontinent zničit, podrobit si ho silou, násilím a terorem. Jen během druhé světové války přišlo o život několik desítek milionů lidí. Nyní se pokoušejí znovu. Zatím ne vojenskou silou, ale demagogií, zeleným terorem a implementací s křesťanskou vírou nekompatibilním náboženstvím. Zrůdnost tohoto počínání pociťujeme stále více. Již není možno svobodně říkat své názory aniž bychom byli nálepkováni označením rasista, xenofob, islamofob a podobně. Dnes se stále více ukazuje zrůdnost německého parlamentu, který omlouvá teroristické útoky pochybením jednotlivce nebo duševní poruchou, a zároveň šikanuje ty, kteří se této skutečnosti nechtějí přizpůsobit a nemlčí. 

Bohužel toto není jen v Německu, Švédsku, Francii, Belgii, Španělsku, Anglii. I u nás se začínají odkopávat politici, kteří nemají zájem o vlastní lid, vlastní zemi. Jedním z nich je Hamáček, který přišel s paragrafem “předsudečná nenávist”, který se snaží likvidovat kritické názory a pod který se dá schovat cokoli. Nesouhlasíš s islamizací Evropy, nelíbí se ti pseudo boj za záchranu planety, nazveš nikdy nepracujícího cikána vyžírkou, řekneš o teploušovi, že je buzerant? Vše cokoli se nehodí do bruselského diktátu, může být zneužito proti komukoli z nás. Určitě takových politiků dovedeme vyjmenovat více. Záměrně nemluvím o trojských koních (užitečných idiotech) mimo politickou scénu, protože to by byl velmi dlouhý seznam. 
 .
Je načase aby se český národ zase jednou podíval pravdě do očí a začal volit skutečné zástupce české země. I za cenu ztrát dočasných výhod plynoucích z EU. I když, například dotace, nelze nazvat výhodou pro český národ, ale pouze pro několik jednotlivců. Ani otevřené hranice nám nepřinášejí více výhod než rizik. Možnost cestování? Není přece problém vyndat na hranicích pas. Práce v zahraničí? Kdo něco umí, bude zaměstnatelný kdekoli bude poptávka. 
 .
Národe vzbuď se. Nejde jen o nás, je třeba myslet na naše děti a jejich potomky. 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 711,00 Kč
Vybráno 30.60%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 420 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
politicon.cz
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.