1_fetal-heartbeat-check-42-weeksde
30.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Transgender (muž) v Británii porodil dítě ze spermatu jiného transgendera (ženy)

Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA 

Kdyby se tato zpráva objevila v novinách před 50 lety, absolutně nikdo by ji nebral vážně, a lidé by se ujišťovali, zda není Apríla. Rodinka, o které bude řeč, byla v dnešním článku britského listu Daily Mirror označená za nejmodernější rodinu v Británii. Že s názorem Daily Mirror nesouhlasíte? Nebojte. Nejste v tom sami. Ale to ještě nevíte všechno.

Středoevropan odmítá nekriticky přijmout slovník britských médií, a tak se pokusí slova v článku přeložit tak, aby je každý pochopil. Člověk, který se narodil jako žena, se před 12 lety nechal operovat, a nyní si říká Reuben Sharpe a tvrdí, že je muž. Tento člověk má partnera, který se identifikuje jako takzvaně nebinární. To ve světě těchto lidí znamená, že se nevnímáte ani jako žena, ani jako muž. Daily Mirror to bere jako bernou minci, a tak nic dalšího k osobě jménem Jay nevíme.

Nicméně z dalších údajů se dá odhadnout, že Jay velmi pravděpodobně nemá penis. Protože osoba jménem Reuben potřebovala dárce spermatu, a tím se stal jiný transgender. A pozor, také doktor, zřejmě gynekolog, byl transgender.

Dítě už je na světě, a oba partneři cítili potřebu se svěřit světu. Myslíte, že z tohoto dítěte vychovávaného v tomto prostředí těmito lidmi může vyrůst tradiční chlapec nebo tradiční dívka? Co to udělá s psychikou dítěte, když drtivá většina ostatních dětí kolem má za otce muže a za matku ženu? Bude systém kvůli tomu, aby si tyto děti pro to nesahaly na život, ještě více stupňovat transgender propagandu a bušit do nás dnes a denně, že transgenderová rodina je ta nejmodernější a my ostatní jsme burani?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč

Celkem za měsíc: 9 450,00 Kč
Vybráno 27.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 095 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)