product_1168654
19.9.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Toto jsou TOP 3 sluchátka roku 2018

Sdílejte článek:

Ať už na poslech hudby, na telefonování či na hraní počítačových her – na to všechno využíváme sluchátka. Mnozí z nás si život bez této šikovné věcičky už ani neumí představit. Víte, která jsou ta nejlepší sluchátka roku 2018? Vybrali jsme pro vás tři kousky. Pokud navíc využijete top slevy, určitě i ušetříte.

Více druhů, jak byste očekávali

Pokud nejste zrovna expertem na sluchátka, možná vás překvapí, kolik druhů a velikostí sluchátek vlastně existuje. Mezi základní patří například pecková, špuntová, oblouková, herní nebo bezdrátová. Není bohužel možné, abychom se věnovali každému druhu sluchátek zvlášť, pokusili jsme se proto vybrat pro vás tři značky sluchátek, která mají šanci oslovit největší skupinu z vás.

Sennheiser CX 3.00

Tento kousek jsme pro vás vybrali jako vítěze srovnání špuntových sluchátek. Právě tento typ sluchátek slouží jako alternativa k peckovým sluchátkům, ovšem s tím rozdílem, že lépe izolují zvuky od okolního světa. Jsou ideální na sport či na delší cestování hromadnými dopravními prostředky.

Sluchátka CX 3.00 mají odolnou konstrukci a kabel, ale vyznačují se zejména realistickým a přirozeným zvukem. Jsou vybaveny adaptéry ve čtyřech velikostech, takže sednou každému posluchači. Na Kasa.cz je získáte v černé, červené i bílé barvě. Součástí balení je také praktické pouzdro na přenášení sluchátek.

Malou nevýhodou tohoto vydařeného kousku je, že sluchátka nemají ovládání hlasitosti ani mikrofon. Přesto jsou to však sluchátka s výborným poměrem kvality a ceny.

36720-obrazok1-vasekupony

Technické parametry:

• Typ přenosu: kabelový

• Frekvenční rozsah: 17 – 21 000 Hz

• Konektor: jack 3,5mm

• Citlivost: 122 dB

• Akustický systém: uzavřený

• Hmotnost: 12 g

Jejich cena se na Kasa.cz pohybuje okolo 1169 Kč, pokud však využijete Kasa slevový kód, který můžete najít i na kupónovém webu Vašekupóny.cz, určitě nějakou tu korunu ušetříte.

Sony MDR-V55

Náš vítěz srovnání obloukových sluchátek. Sluchátka Sony MDR-V55 svými zvukovými možnostmi osloví všechny hudební fajnšmekry. 40 milimetrové neodymové reproduktory zajišťují plné basy, jasné středy a perfektní výšky při jakékoliv hlasitosti. Široký profil sluchátkového pásu a polstrované kryty uší vám umožní pohodlný poslech a izolaci od okolních ruchů.

Určitě vás zaujmou i svým luxusním vzhledem a stylovou konstrukcí, která se dá jednoduše a rychle poskládat. Na Mall.cz si je můžete objednat v klasické černé či bílé barvě, nebo v zajímavém modrém provedení.

Stejně jako u předchozího kousku se budete muset smířit s tím, že sluchátka nemají ovládání hlasitosti ani mikrofon, neumožňují tedy ani přijetí hovoru.

36721-obrazok2-vasekupony

Technické parametry:

• Typ přenosu: kabelový

• Frekvenční rozsah: 5 – 25 000 Hz

• Konektor: jack 3,5mm

• Citlivost: 105 dB

• Akustický systém: uzavřený

• Hmotnost: 220 g

Chcete-li při nákupu ušetřit, určitě využijte Mall slevový kupon, který také můžete najít na portálu Vaše kupóny a nakupujte výhodněji. Jejich běžná cena se pohybuje kolem 900 Kč.

LAMAX Beat Elite E-1

Sluchátka Lamax Beat Elite E-1 patří k nejlepším bezdrátovým sluchátkům na trhu. Prvotřídní hudební zážitek je zajištěný čistým a realistickým zvukem s hlubokými basy a důmyslnou izolací od okolního prostředí. Technologie Bluetooth 4.1 zajišťuje spolehlivé spojení s telefonem nebo notebookem až do vzdálenosti 10 metrů. Baterie vydrží na jedno nabití 20 hodin.

Sluchátka umožňují jednoduché ovládání hudby nebo handsfree hovorů. Navíc jsou velmi elegantní a konstrukčně dobře zvládnutá, dají se poskládat do kompaktní formy. Splní tedy vše, co od kvalitních sluchátek očekáváte.

36722-obrazok3-vasekupony

Technické parametry:

• Typ přenosu: bezdrátové – Bluetooth

• Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz

• Konektor: jack 3,5mm, Bluetooth

• Citlivost: 110 dB

• Akustický systém: polouzavřený

• Hmotnost: 180 g

Tyto sluchátka najdete například i v Alze. Chcete-li při nákupu něco ušetřit, tak nezapomeňte využít Alza slevový kód, který najdete i na webu Vasekupony.cz a vaše peněženka se vám poděkuje. Jejich cena je kolem 2490 Kč.

Ještě malá rada na závěr: Při výběru sluchátek zvažujte zejména jejich určení, technické parametry a vaše vlastní pohodlí. Vzhled sluchátek není až tak důležitý, ačkoli právě podle něj se rozhoduje mnoho zákazníků.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 36 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (5 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.