4e79766d454dbe7ea2db2ac48408a3f6_vanoce-darky-1-shutterstock-33729406
3.12.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Toto jsou nejlepší vánoční dárky, kterými potěšíte kohokoli

Sdílejte článek:

A je to tady. Každoroční čas honění se po obchodech a nakupování vánočních dárků. Také to tak máte? A navíc nevíte, jak se trefit do vkusu partnera, dědečka, mámy a dalších členů rodiny? V tom případě vám jistě pomohou tipy na naše univerzální vánoční dárky.

Co je to vlastně univerzální dárek? No přece takový, který můžete darovat komukoliv. Bez ohledu na věk, pohlaví či zájmy ho můžete darovat manželovi, manželce, rodičům, prarodičům, přátelům či komukoliv jinému. Protože univerzální dárek je zkrátka univerzální.

1. Bláznivé ponožky

Ponožky jsou přímo ideálním dárkem pro kohokoliv. Že si to nemyslíte? Ponožky a pyžamo jste přece v dětství dostávali pod vánoční stromeček každý rok. Dnes to je však všechno jinak. Vaše okolí jistě ocení, když se ukážete v ponožkách s originálními motivy, se kterými zazáříte (doslova) na každém kroku. Krásně bláznivé ponožky potěší pod stromečkem opravdu každého.

A kde je najdete? No přece na netu. Veselé barevné ponožky nabízí hned několik internetových obchodů. Chcete-li při jejich nákupu ušetřit, využít můžete například Bonprix výprodej a určitě si vyberete. Vybírat si přitom můžete například vánočně laděné ponožky se sněhovými vločkami, bílým medvědem v zimním oblečení, nebo dokonce s vánočními hotdogy. Fantazii se jednoduše meze nekladou.

2. Čokoládové překvapení

Znáte někoho, kdo nemá rád čokoládu? My tedy ne. Výjimečné sladké překvapení potěší malé i velké. Oslaďte tedy vašim blízkým život a zpříjemněte jim vánoční chvíle čokoládovými dobrůtkami. Vždyť co může být milejší než najít si pod stromečkem vánoční pralinky ručně vyráběné podle tradičních receptur čokoládových mistrů či roztomilé čokoládové figurky ve tvaru vánočního stromku, soba či Mikuláše?

3. Cestovní hrnek

Jako univerzální dárek číslo tři jsme pro vás vybrali originální cestovní hrnek na kávu či čaj. Že je tento dárek pouze pro cestovatele? Věru ne. Kávu či čaj si přece venku může vychutnat kdokoliv. I vaše babička na procházce nebo maminka na mateřské dovolené u kočíkovaní? Takový hrnek je nepropustný, takže se dá pohodlně nosit volně v tašce nebo v batohu. A kávičku si tak vaši blízcí mohou vychutnat kdykoliv a kdekoliv.

4. Kalendář s fotkami

Nic nepotěší pod stromečkem více než milé vzpomínky. Zejména tehdy, pokud máte z uplynulého roku kopec zážitků. Udělejte tyto zážitky nezapomenutelnými a věnujte vašim blízkým kalendář s jejich fotografiemi. Můžete jim vybrat nástěnný kalendář, kalendář na stůl, či dokonce i kalendář na ledničku ve formě magnetky. Možností je opravdu nepočítaně.

Tak jak, inspirovali jsme vás? I univerzální dárky přece mohou být originální. A pokud hledáte více inspiraci, klikněte na Vašekupóny.cz, vyberte si z nabídky našich vánočních slevových kupónů a zpříjemněte s námi svým blízkým letošní vánoční chvíle. Nebo víte co? Hoďte všechny starosti za hlavu a vsaďte na povánoční výprodej.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč

Celkem za měsíc: 16 955,00 Kč
Vybráno 48.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 278 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
politicon.cz
1 komentář

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.