mask
23.4.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Toto jsou nejbizarnější sexuální úchylky, každý to rád v posteli jinak

Sdílejte článek:

Určitě si dokážete představit, jaké sexuální prakticky se skrývají pod sadismem, masochismem, zoofilií či pedofilií. Jedná se totiž o nejznámější a nejčastější sexuální úchylky. Ale co taková algolagnie, graeofilie či nozofilie? Jestliže vám tyto výrazy vůbec nic neříkají, potom jsme pro vás připravili seznam bizarních úchylek, které prostě některé jedince vzrušují. Zatímco někdo preferuje něžné milování, někdo si rád nechá naplácat a někdo se uspokojí jen při otírání se o ženu v tramvaji. Ano, čtete správně.

Připravili jsme pro vás seznam nejpodivnějších abnormalit v sexuální oblasti. U některých vám zůstane rozum stát a budete se ptát sami sebe, jak je možné, že něco takového dokáže člověka rozpálit. Dokonce existují i erotické stránky zaměřené přímo na specifické úchylky, například na BDSM či fetiš.

Zde je seznam pohlavních úchylek, o kterých jste (ne)slyšeli:

Algolagnie

Člověk s touto pohlavní úchylkou má potěšení z bolesti způsobené druhým či sobě. Do této skupiny patří i sadomasochismus.

Amaurofilie

Dotyčného s touto sexuální odlišností vzrušují slepí či slabozrací partneři. Zařadit by se sem dal fetiš, při němž jedinec upřednostňuje sex s osobou, která má přes oči pásku.

Dakryfilie

Jestliže neradi vidíte, když vaše partnerka pláče, potom asi ani neuvěříte, že někoho pohled na plačící ženu sexuálně vzrušuje.

Deflorační mánie

Určitě pánové někdy zatoužili mít v posteli nějakou pannu a zbavit ji panenství. Pokud ale muž chce zbavit panenství co nejvíce žen, potom trpí deflorační mánií.

Dendrofilie

V řečtině dendrom znamená strom, a tak už asi tušíte, čeho se bude sexuální úchylka týkat. Člověk je přitahován stromy a keři.

Dippoldismus

Doslova nechutná a neakceptovatelná úchylka je, že jedinec dosáhne sexuálního vzrušení pouze při týrání dítěte.

Efebofilie

Efebofilové mají sexuální náklonnost k dospívajícím chlapcům. A pokud má jedinec náklonost k dospívajícím dívkám, potom se jedná o úchylku zvanou hebefilie.

Hierofilie

Osoba s touto sexuální poruchou potřebuje ke svému ukojení pouze posvátný či náboženský objekt. Obvykle se tyto touhy projevují už v pubertě.

Hirsutofilie

Jestliže máte rádi příliš chlupaté partnery, potom jste hirsutofil. A když se bavíme o ochlupení, máme tím na mysli ochlupení v oblasti podpaží a intimních partiích.

Homilofilie

Další pohlavní abnormalita, která souvisí s náboženstvím. Homilofil si představuje sexuální akt během mše či jakéhokoliv náboženského obřadu.

Frotérismus

Většinou normálního člověka štve, když se musí tlačit v přeplněné tramvaji. Ale takové frotérista se v přeplněném dopravním prostředku otírá o ženy, což může vést až k jeho vyvrcholení.

Formikofilie

Sexuální porucha je jedna z forem zoofilie. Člověk trpící formikofilií se zaměřuje na drobné živočichy, jako jsou mravenci, žáby či šneci. Aby docílil sexuálního uspokojení, přikládá si tyto malé tvory na přirození.

Graeofilie

Pokud vidíte mladíka, jak se vede za ruku s ženou, která by mu mohla dělat babičku, potom je tento mladý muž graeofil. Graeofilie je totiž náklonnost ke starším ženám.

Injektomanie

Osoba se sexuálně vzruší při vstřikování kapalin do těla.

Kandaulismus

Pánové s touto sexuální praktikou rádi ukazují svou nahou partnerku či její nelichotivé obrázky lidem pro jejich potěšení. A to je pro ně vzrušující.

Nozofilie

Velice zvláštní sexuální úchylkou je nozofilie, při které má osoba kladný vztah k těžce nemocným lidem.

Ofidiofilie

Opět se jedná o jednu z forem zoofilie, ale tentokrát člověka vzrušují plazi, konkrétně tedy hadi. Přikládají si je na své intimní partie.

Pyrofilie

Jedinec má erotickou náklonnost k ohni, tudíž se při pohledu do plápolajícího ohně vzruší a ukojí.

Retifismus

Bizarní sexuální praktika patří mezi fetišismus, ale u této úchylky se člověk zaměřuje výhradně na dámské boty.

Saliromanie

Osoba s touto sexuální abnormalitou se vzruší v okamžiku, kdy svého sexuálního partnera pošpiní blátem, vajíčkem či jinou nečistotou.

Skatofilie

Dotyčný nachází sexuální zálibu v erotických anonymních telefonátech, při nichž se uspokojuje.

Symforofilie

Aby se symforofil uspokojil, potřebuje k tomu vidět katastrofu jakéhokoliv druhu či automobilovou nehodu.

Tušérství

Tušérstvím trpí zejména muži, kteří se pro vlastní uspokojení potřebují dotýkat intimních partií neznámých žen. Jakoby náhodou se dotýkají prsou, zadku či rozkroku, ale náhoda to není, je to úchylka.

Ursusagalmatofilie

Bizarní úchylka se objevuje zejména u žen, které sexuálně vzrušuje pohled na plyšové medvídky a hračky. Pro své uspokojení se o ně třou.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 086 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...