apocalypse-483425_960_720
20.9.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Toto je začátek konce Evropy

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MARIUSZ MALINOWSKI

Evropané nedokáží pochopit, že muslimští uprchlíci způsobí úplné vyhynutí tradice, kultury a pokroku v Evropě a vznik islámské nadvlády po celém kontinentu. Noah Klieger, izraelský novinář, bývalý vězeň v Osvětimi, o tom píše.

Viděl jsem každý nálet “uprchlíků” do Evropy. Evropská unie je chce přijmout. To mě přesvědčilo, že Evropané stále nic nevědí o tom, co se děje na Středním východě a jistě nevědí o hrozbách, které jim servírují evropští vůdci, řízení přes vlády Německa a Francie. Opakují stejnou chybu, jaká se udála, když 40 let dozadu otevřely své dveře pro dělníky z Turecka a států Maghrebu. Opakujte stejnou chybu pouze ve větším rozsahu. 

Svojí nevinností nebo dokonce hloupostí zavedou Evropané sami změny v jejich populacích, které v příštích letech způsobí úplné zmizení tradice, kultury a pokroku v evropských zemích. Jinými slovy, v blízké budoucnosti budeme svědky konce “klasické Evropy” a zavedení islámské vlády.

Možná to zní apokalypticky, ale nejblíže k tomu jsou Němci, kteří chtějí každý rok přijmout 800 0000 až 1 milion uprchlíků, kteří nejsou schopni být dospělými občany. Spíše naopak, uprchlíci, ve většině muslimové, mění Německo na území, kde vidíme změny ve vládnoucí třídě.

Stejně jak se Němcům nepodařilo integrovat stovky tisíců tureckých ekonomických imigrantů, kteří si zachovali svůj jazyk, své zvyky (včetně krevní msty a ” vražd ze cti “). Dokonce ani v případě vražd nemají odvolání na státní soudy, ale preferují své tradiční soudy. To se jistě nezmění poté, co miliony muslimů přijdou do Německa. A nemluvím o Francii nebo Švédsku, které jsou méně připravené.

Plán Evropské unie rovněž uvádí počet uprchlíků, kteří mají být přijati do Polska, Rumunska, Bulharska, České republiky, Slovenska a Chorvatska. A to je další důvod pro nedostatek pochopení evropských vůdců. Je zřejmé, že žádný uprchlík nebude souhlasit s tím, aby se nacházel v zemích jako Bulharsko nebo Rumunsko, které jsou nejchudší v Evropě.

Zajímavé je, že vedoucí představitelé EU ignorují skutečnost, že většina lidí vysvětluje, že nechtějí uprchlíky.

Zdá se, že Evropa znovu ignoruje hrozby, jimž čelí, a není schopna si uvědomit, že je to začátek konce kontinentu.

Autor: Mariusz Malinowski

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
112 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.