pandemic-4933793SPOLVIR
3.5.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Totální selhání inteligence v ČR

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TISOVSKÝ

Vážení čtenáři skvělého webu Pravý prostor, přátelé. Opět po čase si dovoluji sdělit myšlenky, které mě nenechají spát.

Obracím se dnes na naší národní inteligenci, t.j. na všechny profesory, docenty, inženýry, magistry, doktory, bakaláře, apod. Rovněž na rektory vysokých škol a děkany fakult bez výjimky. Z mého posledního článku bylo leckde citováno (např. i na svobodném vysílači), a proto věřím, že má smysl napsat i tento nový článek, a že vás opět po čase oslovím a donutím konat.

Úvodem krásná věta, kterou jsem nedávno zaslechl v dokumentu o vybíjení slonů pytláky v Africe, a která se velmi hodí do dnešní doby :

“Uvědomte si prosím všichni, že svou zemi nebudujete pro odkaz vašich předků, nýbrž si jí pouze vypůjčujete od vašich dětí”.

V době, kdy zcela zásadním způsobem ustupuje epidemie korony (pakliže vůbec epidemie byla), naši vládní představitelé (a většina Parlamentu vyjma dvou poslanců Volného bloku) nám všem stále tlačí vakcíny, testy, roušky a další omezení. Dnes 3.5.2021 cca 500 nakažených!

Ptám se vás všech inteligentů, kteří vystudovali vysoké školy, kteří absolvovali nesčetné množství těžkých zkoušek, kteří se museli nabiflovat nesčetné množství testů, vzorců, postupů, atd. Vás, od kterých se čeká více, či méně vědecké myšlení. Ptám se vás, kteří máte být příkladem pro společnost a v případě pohromy máte tuto společnost vést. Ptám se vás, kteří vedete firmy, školy, instituce, laboratoře, špitály.

Tedy ptám se vás, to si vážně necháte líbit tuto velkou lež, kterou vám tady cpou naší veřejní činitelé? Lež o tom, že musíme nosit roušky, testovat sebe a své děti, že si musíme píchnout jedy pod kůži a že se musíme i nadále nechat vydírat a omezovat?

Vy tomu opravdu věříte a neumíte si udělat svůj názor a podle toho se chovat? Vám ani nevadí, že jediní, kteří něco skutečně za vás všechny dělají, jsou označováni za dezinformátory lidmi, kterými vy jinak pohrdáte? Vám opravdu nevadí, že zatímco vy si roušku sundáte, kdekoliv to jen trochu jde, vaše děti to musí nosit na ústech a nose celé dny? Takoví jste pokrytci a srabi?? Vám opravdu nevadí, že se již provádí pokusy na dětech při vývoji vakcín pro děti? A že děti u tohoto již i umírají?

Já věřím, že ne! Věřím, že rektoři a děkani na vysokých školách začnou konečně říkat NE! A vyzývám vás k tomu. Nechali jste zlikvidovat toho jediného z vás, který zachoval svou tvář. Pana ředitele školy ze Semil. Bůh ví, jak skončil a skončí. Díky vám.

Věřím, že vy, naše celá inteligence, se postavíte a řeknete nahlas NE! Přestanete nosit a vyžadovat roušky, přestanete provádět a vyžadovat testy a nebudete tupě nechávat očkovat své děti (pro mě za mě vy si to klidně píchněte, když tomu stále věříte), respektive zakážete očkovat své děti experimentální vakcínou. Snad víte, co je experiment a snad víte, že experiment se může zvrhnout! Když už nic víc o očkování nehodláte zkoumat.

Jak na to? Jednoduše. Nedělejte to. Odmítněte to. Klidně písemně. Chcete snad napsat, co máte jako přesně udělat vy inteligenti, aby vás nevyhodili z práce?? To snad nechtějte, jsme ve válce, ve válce s koronovou hysterií a mafií a každý použijte svůj um a nadání. Vy už na to přijdete, jste vědci, pokud budete chtít! Přesto pár základních myšlenek :

 • odmítám testy na koronu, protože nevím, co obsahují a jsem nucen věřit výrobci na základě výjimky ministerstva zdravotnictví
 • odmítám vakcínu, protože jde o experiment, kterého se nechci účastnit
 • odmítán roušku, protože se mi v ní špatně dýchá, snižuje se mi zřejmě přísun kyslíku a rovněž se téměř nepotkávám s běžnými viry a bakteriemi a snižuje se mi imunitní schopnost organismu.
 • to vše odmítám i proto, že přes všechna tato opatření u nás zemřelo s koronou 30 tisíc lidí
 • to vše odmítám i proto, že ve Švédsku bez těchto donucovacích opatření zemřelo mnohem méně lidí
 • to vše odmítán i proto, že v USA a Izraeli, kde očkování běží mnohem masivněji, než u nás, dostalo dosud koronu 60 % plně očkovaných lidí a vakcinace tudíž nepřináší to, co od ní lze čekat
 • to vše odmítám i s ohledem na závěry výzkumu paní vědkyně Ireny Koutné (zjistěte si, o koho jde, sami), která již rok studuje imunitu lidí, kteří prodělali koronu a která jasně nedávno zveřejnila, že přirozeně prodělaná infekce chrání mnohem lépe a před všemi mutacemi, než vakcína, která rovněž zveřejnila, že je rizikem nechat se vakcínovat, pokud jsem koronu měl a mnoho dalších informací jako například, že je nesmysl očkovat děti, mladé a produktivní…
 • to vše odmítám i proto, že korona u nás mizí!

Chtějme prosím všichni svobodu v této zemi, je mnohem víc nemocí a fatálnějších nemocí, než korona. Svoboda je jen jedna!

Nenechme si vzít naše svobody. Zapomněli jste na rok 89?? Tu svobodu jsme si museli vybojovat, nepřišla sama. Važme si svobody nade vše.

Co chcete víc inteligenti?? Je to snad jasné. A začněte hned bez ohledu na politiku. Je úplně fuk, kolik testů a vakcín nakoupil Hamáček s Babišem. Je úplně jedno, co vám inteligentům sděluje Smejkal z nestátní skupinky Meses, Hamáček, Babiš, Arenberger, Bartoš, Fiala, Pekarová a spol. Máte svou hlavu a vzdělání a veďte tento národ ke svobodě a k životu v míru a lásce.

ŘEKNĚTE NE!!!!!!!!

A pokud stále váháte, jste k ničemu a vraťte tituly, protože zítra vás opět a znovu doslova přečůrá další a další a další nula!

Děkuji vám za naše děti, od kterých si tuto zem pouze vypůjčujeme! Pokud se přestanete bát a odmítnete, zachráníte svým dětem životy a váš život za něco stál! Neztratíte svou tvář před svými dětmi a ani před sebou samými!

Protože – závěrem – se na nás po zdravotní stránce chystá už pouze následující :

 • další omezování svobody podle toho, co sneseme
 • povinná vakcinace všech i dětí
 • covid pasy jsou už jistota
 • nekonečné testování, protože vakcíny neochrání před nákazou!

A to nehovořím o stránce politické, kvality života a apod. Hned zítra začněte v práci, v obchodě, venku, u holiče. Prostě všude a pak zvítězíme my, svoboda a rozum nad lží a nenávistí!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 975 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (47 votes, average: 4,32 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)