apocalypse-411928_960_720
4.2.2018
Kategorie: Společnost

Totalitární expanze: Jsme bezmocní?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 3,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Moc vládnoucích kriminálníků doprovází intelektuální tyranie a generalizovaný totalitarismus ve všech aspektech lidského života. Intelektuální tyranii vystihuje Zinovjevův aforismus: čím víc je jejich jednání odpornější, tím víc je maskují andělskými frázemi. Tyranie frází je stejná všude v globalizovaném světě, pravděpodobně v kulisách sedí stejná kasta.

Již jsme dobře poznali anti-humanitu a la Merkelová, existuje i francouzská verze: stát vydává zákon Fabius-Gayssot (zákon proti rasismu a xenofobii na návrh komunisty Gayssota a socana Fabiuse) za projev bohem požehnané vědy. Americké konzistoře oprášily metodologii vyvinutou v Británii před třemi staletími: generalizovaná korupce. Založená na principu až biblické průzračnosti: vytvořte centrum pravdy – think tank – každý zaměstnanec je placen za velebení zásluh chlebodárce a ospravedlňování lží a fabulací všeho druhu. Saturují mentální prostor obludnými nesmysly z dílny profesionálních lysenkovců. Aby zajistili, že jejich božská blbost zaplní lidská ucha, vhodné technologie blokují myšlení, které en bloque považují za heretické, lekcemi kmotrů z Davosu nebo Bilderbergu atd.
GAFA (google, apple, facebook, amazon) je nový intelektuální gulag pro osazenstvo orwellovské farmy. Deklarace najatých primátů, kteří vedou tento průmysl, nezanechávají pochyb o jejich fanatismu a obskurantismu. Michel Déon ve svém slavném románu „Mrkev a hůl“ již v roce 1960 napsal: „Dobrý cenzor je v principu vždy imbecil“.

Ferdinando Imposimato (soudce, vedl boj s mafií) vyjasnil generalizaci obskurantismu a tržního totalitarismu. Odhalil kriminální aktivity globalizovaných struktur, diskrétních a tajných, často propojených s tajnými službami. Od druhé světové války se tyto struktury opírají o servis think tanku globalizovaných financí a dominují centrální multimédia. Součástí této struktury je NATO, mafie, politické sekty, političtí lokajové typu Merkel atd.

Tyto transverzální struktury vytváří hlubinnou formaci, která je transnacionální a je zodpovědná za evoluci v Evropě, která vede k pomalé a definitivní smrti.

Je evidentní, že současná fáze totalitarismu bude sílit a generalizovat, a převezme úplnou kontrolu, jako je zvykem u všech inkvizicí. Evropské státy donucovacím aparátem pomalu umlčí všechny, kteří neodpovídají linii propagandy. Mocenské frakce v Evropě se spojily v barbarské ideji systémového kolektivního fanatismu: smrt evropským národům a vivat zjevené monoteistické pravdě lidských práv.

Náš kontinent se stal obětí fanatické hordy ignorantů, kontinent se propadá do tmy, ovládán dvěma smrtonosnými směry: intelektuální skomírání mas a (ne)maskovaná etnocida. Evropa, jak ji známe tisíciletí, zmizí v tomto století. Jsme bezmocní?

Autor: Libor Číhal

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.