apocalypse-411928_960_720
4.2.2018
Kategorie: Společnost

Totalitární expanze: Jsme bezmocní?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 3,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Moc vládnoucích kriminálníků doprovází intelektuální tyranie a generalizovaný totalitarismus ve všech aspektech lidského života. Intelektuální tyranii vystihuje Zinovjevův aforismus: čím víc je jejich jednání odpornější, tím víc je maskují andělskými frázemi. Tyranie frází je stejná všude v globalizovaném světě, pravděpodobně v kulisách sedí stejná kasta.

Již jsme dobře poznali anti-humanitu a la Merkelová, existuje i francouzská verze: stát vydává zákon Fabius-Gayssot (zákon proti rasismu a xenofobii na návrh komunisty Gayssota a socana Fabiuse) za projev bohem požehnané vědy. Americké konzistoře oprášily metodologii vyvinutou v Británii před třemi staletími: generalizovaná korupce. Založená na principu až biblické průzračnosti: vytvořte centrum pravdy – think tank – každý zaměstnanec je placen za velebení zásluh chlebodárce a ospravedlňování lží a fabulací všeho druhu. Saturují mentální prostor obludnými nesmysly z dílny profesionálních lysenkovců. Aby zajistili, že jejich božská blbost zaplní lidská ucha, vhodné technologie blokují myšlení, které en bloque považují za heretické, lekcemi kmotrů z Davosu nebo Bilderbergu atd.
GAFA (google, apple, facebook, amazon) je nový intelektuální gulag pro osazenstvo orwellovské farmy. Deklarace najatých primátů, kteří vedou tento průmysl, nezanechávají pochyb o jejich fanatismu a obskurantismu. Michel Déon ve svém slavném románu „Mrkev a hůl“ již v roce 1960 napsal: „Dobrý cenzor je v principu vždy imbecil“.

Ferdinando Imposimato (soudce, vedl boj s mafií) vyjasnil generalizaci obskurantismu a tržního totalitarismu. Odhalil kriminální aktivity globalizovaných struktur, diskrétních a tajných, často propojených s tajnými službami. Od druhé světové války se tyto struktury opírají o servis think tanku globalizovaných financí a dominují centrální multimédia. Součástí této struktury je NATO, mafie, politické sekty, političtí lokajové typu Merkel atd.

Tyto transverzální struktury vytváří hlubinnou formaci, která je transnacionální a je zodpovědná za evoluci v Evropě, která vede k pomalé a definitivní smrti.

Je evidentní, že současná fáze totalitarismu bude sílit a generalizovat, a převezme úplnou kontrolu, jako je zvykem u všech inkvizicí. Evropské státy donucovacím aparátem pomalu umlčí všechny, kteří neodpovídají linii propagandy. Mocenské frakce v Evropě se spojily v barbarské ideji systémového kolektivního fanatismu: smrt evropským národům a vivat zjevené monoteistické pravdě lidských práv.

Náš kontinent se stal obětí fanatické hordy ignorantů, kontinent se propadá do tmy, ovládán dvěma smrtonosnými směry: intelektuální skomírání mas a (ne)maskovaná etnocida. Evropa, jak ji známe tisíciletí, zmizí v tomto století. Jsme bezmocní?

Autor: Libor Číhal

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.