ferischwarzebnerk
29.5.2021
Kategorie: Politika

Topka přišla o korunního prince

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Člověk, který by cítil nevinu a byl neprávem nařčen, by se měl logicky bránit a ne srazit botky, nenadělat si do gatí a vzít fofrem roha. Něco tu smrdí a já si říkám co dalšího vyjde najevo.

Dominik Feri složil mandát takovým fofrem, že tím jen potvrdil svoji vinu a chlapi na Moravě dobře vědí, proč mu propleskli tu jeho hubu. Nepopírám, že mám vůči němu averzi, ale to ve mně vyvolala jeho arogance. Od začátku co ho Kalousek dostal do vrcholné politiky a udělal z něj mazánka Topky, je tento přerostlý puberťák hodně špatným příkladem pro ostatní mladé lidi.

Člověk, který by cítil nevinu a byl neprávem nařčen, by se měl logicky bránit a ne srazit botky, nenadělat si do gatí a vzít fofrem roha. Něco tu smrdí a já si říkám co dalšího vyjde najevo. Ano, už tu jsou dohady o tom, co se stalo. Třeba to byly zakuklené Pirátky nebo podplacené holky co měly zbavit Pirátskou stranu konkurenta, ale i tohle kulhá. Topka nedosáhne na Pirátské procenta ani náhodou. Pluje si někde na chvostě a já doufám, že se už konečně propadne do propadliště dějin a dá pokoj.

Kdo je možný Feriho nástupce? Nikdo jiný než dokumentaristka Olga Sommerová. Osoba, která by dovolila volit jen inteligentním lidem. Předpokládám, že všem bude proveden test inteligence, včetně jejího. Protože nemyslím si, že inteligentní člověk vypustí z pusy takové věty jako ona. Její sprostota vůči lidem se nebe dotýká a já doufám, že na ni něco shora spadne. Třeba kolem poletí nadmutá holubička.

Co se ale divím. Topka je plná arogantních osob a volí ji takoví co k nim patří. Mám velkou radost, že počet jejich voličů se forem zmenšuje a tím se ukazuje, že už je jen málo takových stvoření jací jsou v Topce.

„Jsem proti násilí, ale kluci v jeho věku se už desetitisíce let snaží holky sbalit a dostat je do postele. Nikdy jsem nic takového neslyšel, a co je prosím nevhodné chování? A co je sexuální obtěžování? Že 25letý kluk se snaží holku dostat do postele a opačně, bylo vždy považováno za normální. Tak prosím nebuďme pokrytci,“ reagoval Schwarzenberg.

Pan kníže by měl vědět co je slušné dvoření a co je chování za hranu. Pokud nepozná rozdíl, neměl by se k tomu raději vyjadřovat.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 757 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)