prase2
17.9.2017
Kategorie: Humor

Topení prasetem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

J. FRANĚK

Opakuju se, ale takový to hezký počasí, 18-25°C, jasno a bezvětří, už zřejmě natrvalo patří do historie. Kde jsou ty časy, kdy soudruzi poroučeli větru, dešti? Čtvrt roku -10, čtvrt +40, zbytek 5-15, vichr, chčije…

A tak se přibelhám do svého průfukáče, uvnitř vpravdě “pohodová” teplota 15°. Inu co. Od začátku září holt budem topit, do května. Jen doufám že eurobuzny, nadšeně omílající svou mantru “globálního oteplování” (nepletou si počasí s prosazováním vlastní sexuální orientace..?) nezavedou v rámci módního omezování kouření všeho druhu konečně i plošný zákaz topení dřevem a uhlím, a povinné vytápění plynem i na samotách. Je přece třeba kámošům z plynárenských megatrustů trošínku polepšit, není-liž pravda?

Popravdě, nějaký podobný eu-nesmysl očekávám každým dnem. Co s tím? Plynovod k nám do lesa nevede, cisterna nezajede. Na dovoz zásobníků s plynem vrtulníkem, na rozdíl od různých “dotačních přilepšovačů” z řad dnešní parodie na elitu, nemám.

Čeká mě problém? Noo, napadá mě, možná ani ne. Vlastně, budu-li si nucen donášet plyn v igelitových pytlících, neustálým pobíháním se zahřeju tak, že ani žádného topení nebudu potřebovat, čímž vlastně ušetřím!

Ach jo. Ale pak mě napadá – není v tom kouska pravdy? Teda, že by se mi chtělo, no ale, eh..

Dobrá. Místo zatápění lezu na trenažér, zas něco posílíme, zhubnem další deko. Po pěti minutách shazuju triko. Po dalších třech pouštim větrák, za chvíli ho přepínám na max otáčky. Prase jedno špekovatý, hnusný, odporný…

Vydržim asi 40 minut. Uff, a dost. Šílíš, dědku?!! Pelech, čajik, rum, cigárko.., ano, tak je to správně. A co to, najednou žádná kossa neni. Hmm, popatřim na teploměr:

-Cože?!!!

Uvnitř je příjemnejch osmnáct!

Dovolím si tedy přiložit návod na topení pro chudší rodiny: posaďte své tlusté děti na rotopedy před větráky, za chvíli je to doma na kraťasy! 

Gutšábes!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.