29.7.2015
Kategorie: Kultura a tipy

TOP 10 žebříčky z různých oblastí

Sdílejte článek:

(PR) 29|07|2015

Nudíte se a nevíte, co na internetu číst? Zajímají vás články typu „10 NEJ“ a podobná tématika? Potom spojte dobré s užitečným a zaměřte se na specializovaný internetový portál, kde se dozvíte mnohé zajímavé informace. Je to originální projekt Top10List.cz, v jehož útrobách se najde čtivo pro každého návštěvníka.

Ostatně články typu TOP 10: Nejslavnějších filmová auta nebo TOP 10: Zajímavá fakta o alkoholu jsou jasně vypovídající. Pojďme se však s tímto serverem seznámit pěkně popořádku.

top10

Proč číst TOP10List.cz?

V první řadě se připravte na pravidelně aktualizovaný obsah, jenž je zdrojem nekonečného a zábavného čtiva. K dispozici je několik tematických kategorií, z nichž si dokáže vybrat naprosto každý. Namátkou lze zmínit minimálně tyto:

 • Auto/moto
 • Hudba
 • Lidé
 • Příroda
 • Záhady
 • Video a další

Vedle přehlednosti je to také obsahová kvalita jednotlivých článků TOP10. Za zmínku stojí určitě TOP 10 Mýty o zvířatech, kde kromě hodnotné textové informace máte k dispozici i obrazový materiál. Ten je součástí všech příspěvků na internetovém portálu TOP 10.

Žebříčky, které vás zaujmou

Vlivem spousty nápaditých témat zde kdokoliv najde to své. Mnohdy narazíte na 10 NEJ, s nimiž jste se doposud ještě nesetkali. V rámci každého článku máte možnost, zapojit se do diskuze s ostatními čtenáři a stát se tak v podstatě nedílnou částí tohoto projektu.

Přečtěte si například článek TOP 10: Země s největšími rezervami zlata a ostatní. Rozšiřte si obzory z nejrůznějších oblastí a vedle získávání nových znalostí se také bavte, diskutujte a sdílejte.

Online server TOP10List.cz je ojedinělým médiem svého druhu. Využijte TOP 10 žebříčky k vlastnímu pobavení a travte na internetovém portálu dlouhé hodiny s poutavými a zajímavými fakty. Znáte snad lepší místo, kde vám někdo zcela zdarma nabídne TOP 10 tématiku v tak celistvém podání?

10 důvodů proč číst TOP10List.cz

 • Aktuální obsah
 • Přehlednost
 • Dostupnost
 • Pravdivá fakta
 • Multimediální přílohy
 • Bohaté kategorie
 • Možnost zapojit se do diskuze pod článkem
 • Jediný TOP server svého druhu
 • Rozvoj znalostí z různých oborů
 • Zábava

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 42 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.