pekarová
25.11.2019
Kategorie: Politika

TOP 09 do kytek

Sdílejte článek:

JIŘÍ FIALA

Definitivně. Ne, jistě nikomu nebude vadit tetování v arabštině. To je úplně normální pro členku, natož předsedkyni, údajně pravicové konzervativní strany. 

To je asi stejný nesmysl jako to, že zvládne založit rodinu a současně přivést TOP 09 do vlády nebo k “volebnímu vítězství”, ať už si pod ním představuje kdokoliv cokoliv. 

Škoda, že ty svoje arabské nápisy nevytáhla před volbami, možná by si to přeci jen na poslední chvíli mnozí rozmysleli – takhle to může snadno vypadat jako volební podvod od samého počátku na její vlastní straně. 

Nutno podotknout, že Kalousek, ať už je, jaký je – rozhodně neztratil soudnost – a proto chtěl Czernína do čela strany, protože věděl, že aspoň má nějaké politické zkušenosti, umí vyjednávat –  a není to úplný blázen. Zbabělost mu samozřejmě  odpouštěl, ta je ostatně v politice běžným standardem, tak proč se – právě u něj –  vzrušovat… Že ?  

Jestliže nám otevřeně TOP 09 říká, že na vedoucí post nemá nikoho jiného nežli buď zbabělce, anebo střelenou, nezkušenou husičku, která ani neví, co plácá a jejíž jedinou kvalifikací je jakási praxe v dětském domově (všimněte si, že ani v oboru, který vystudovala, si nikdy ani neškrtla – takže její profesí není žádné inženýrství čehokoliv, ale utírat dětem zadky – případně plácat evidentní nesmysly do přitroublých médií, radujících se z “ženy na funkci předsedkyně strany” – takže je bez praxe, bez zkušeností – a podle toho taky nafoukaná, protože s touhle kvalifikací a vizáží by ve skutečně pravicové straně nemohla dělat ani sekretářku). 

Jestliže TOPka na svém sjezdu mohla volit buďto špatně, nebo ještě hůř – tak to  také učinila, a těžko nyní zhodnotit, jestli tohle je to špatně, nebo to ještě hůř… 

Uvidíme za rok, koho tahle nafoukaná a naprosto nezkušená paní ve skutečnosti k urnám či do strany přitáhne, daleko spíše se ale stane poslušným – ať už vědomým či nevědomým – nástrojem manipulace celé strany tam, kde ji bude někdo v pozadí chtít mít. 

Jestliže se celá TOPka nevzmohla na nikoho jiného než na zbabělého Czernína – a tuhle paní, která by asi sotva dokázala formulovat, v čem její pravicová politika vlastně spočívá, pak to svědčí o celé této straně – zjevně odsouzené k zániku, jejímuž konci sotva co může zabránit. A rozhodně ne Pekarová. 

Ale aspoň jsme se dodatečně dozvěděli, kdo vlastně financuje a vyvolává ty demonstrace na Letné, evidentně o ničem – tedy že je to TOPka a lidé za ní – a naivně si myslí, že díky tomu se zviditelní a dostanou hlasy všech, co na Letnou přišli, a ještě i mnohých dalších. 

Řekl bych, že se v tomto směru velice pletou. 

Je sice skutečností, že na Letnou přitáhli především hloupou, naivní část společnosti, která o skutečném stavu věcí zdejších nemá ani tušení – ale tihle naivní beránci nejsou zas natolik hloupí, aby masově volili naprosto nekompetentní husičku zcela bez zkušeností a politické praxe – asi jenom proto, že má arabská tetování na ruce, jež až do své volby úspěšně a vehementně tajila. Asi správně tušíc, jaké “volební preference” by jí to ve skutečnosti přineslo.

Bohužel, z pádu a absolutní nekompetentnosti TOP 09 není na místě se až tak bezbřeze radovat – z toho se může skutečně radovat akorát estébák Babiš a jeho klaka – protože ostatní nemohou přehlédnout, že spolu s TOPkou jdou pak následně ke dnu i pravicové myšlenky a ideály, za které se tato strana schovává – protože je na veřejnosti presentují buďto zbabělci, anebo evidentní idioti. 

Řekl bych, že při pohledu na tuhle nafoukanou chudinku a její tetování – Babiš otvírá šampusy jeden za druhým – protože, při téhle volbě – ve skutečnosti vyhrál především ON. 

A taky to v příštích měsících náležitě zúročí… 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 590 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
politicon.cz
150 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.