pekarová
25.11.2019
Kategorie: Politika

TOP 09 do kytek

Loading...
Sdílejte článek:

JIŘÍ FIALA

Definitivně. Ne, jistě nikomu nebude vadit tetování v arabštině. To je úplně normální pro členku, natož předsedkyni, údajně pravicové konzervativní strany. 

To je asi stejný nesmysl jako to, že zvládne založit rodinu a současně přivést TOP 09 do vlády nebo k “volebnímu vítězství”, ať už si pod ním představuje kdokoliv cokoliv. 

Škoda, že ty svoje arabské nápisy nevytáhla před volbami, možná by si to přeci jen na poslední chvíli mnozí rozmysleli – takhle to může snadno vypadat jako volební podvod od samého počátku na její vlastní straně. 

Nutno podotknout, že Kalousek, ať už je, jaký je – rozhodně neztratil soudnost – a proto chtěl Czernína do čela strany, protože věděl, že aspoň má nějaké politické zkušenosti, umí vyjednávat –  a není to úplný blázen. Zbabělost mu samozřejmě  odpouštěl, ta je ostatně v politice běžným standardem, tak proč se – právě u něj –  vzrušovat… Že ?  

Jestliže nám otevřeně TOP 09 říká, že na vedoucí post nemá nikoho jiného nežli buď zbabělce, anebo střelenou, nezkušenou husičku, která ani neví, co plácá a jejíž jedinou kvalifikací je jakási praxe v dětském domově (všimněte si, že ani v oboru, který vystudovala, si nikdy ani neškrtla – takže její profesí není žádné inženýrství čehokoliv, ale utírat dětem zadky – případně plácat evidentní nesmysly do přitroublých médií, radujících se z “ženy na funkci předsedkyně strany” – takže je bez praxe, bez zkušeností – a podle toho taky nafoukaná, protože s touhle kvalifikací a vizáží by ve skutečně pravicové straně nemohla dělat ani sekretářku). 

Jestliže TOPka na svém sjezdu mohla volit buďto špatně, nebo ještě hůř – tak to  také učinila, a těžko nyní zhodnotit, jestli tohle je to špatně, nebo to ještě hůř… 

Uvidíme za rok, koho tahle nafoukaná a naprosto nezkušená paní ve skutečnosti k urnám či do strany přitáhne, daleko spíše se ale stane poslušným – ať už vědomým či nevědomým – nástrojem manipulace celé strany tam, kde ji bude někdo v pozadí chtít mít. 

Jestliže se celá TOPka nevzmohla na nikoho jiného než na zbabělého Czernína – a tuhle paní, která by asi sotva dokázala formulovat, v čem její pravicová politika vlastně spočívá, pak to svědčí o celé této straně – zjevně odsouzené k zániku, jejímuž konci sotva co může zabránit. A rozhodně ne Pekarová. 

Ale aspoň jsme se dodatečně dozvěděli, kdo vlastně financuje a vyvolává ty demonstrace na Letné, evidentně o ničem – tedy že je to TOPka a lidé za ní – a naivně si myslí, že díky tomu se zviditelní a dostanou hlasy všech, co na Letnou přišli, a ještě i mnohých dalších. 

Řekl bych, že se v tomto směru velice pletou. 

Je sice skutečností, že na Letnou přitáhli především hloupou, naivní část společnosti, která o skutečném stavu věcí zdejších nemá ani tušení – ale tihle naivní beránci nejsou zas natolik hloupí, aby masově volili naprosto nekompetentní husičku zcela bez zkušeností a politické praxe – asi jenom proto, že má arabská tetování na ruce, jež až do své volby úspěšně a vehementně tajila. Asi správně tušíc, jaké “volební preference” by jí to ve skutečnosti přineslo.

Bohužel, z pádu a absolutní nekompetentnosti TOP 09 není na místě se až tak bezbřeze radovat – z toho se může skutečně radovat akorát estébák Babiš a jeho klaka – protože ostatní nemohou přehlédnout, že spolu s TOPkou jdou pak následně ke dnu i pravicové myšlenky a ideály, za které se tato strana schovává – protože je na veřejnosti presentují buďto zbabělci, anebo evidentní idioti. 

Řekl bych, že při pohledu na tuhle nafoukanou chudinku a její tetování – Babiš otvírá šampusy jeden za druhým – protože, při téhle volbě – ve skutečnosti vyhrál především ON. 

A taky to v příštích měsících náležitě zúročí… 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 435 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (38 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
150 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.