tommy
2.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Tommy Robinson znovu pod hrozbou fatvy – muslimský fanatik mu vyhrožuje smrtí a jeho ženě znásilněním (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Fatva je trest smrti, vyhlášený muslimy na toho, kdo urazí jejich lžiproroka Mohameda či uplatněný vůči tomu, kdo konvertuje od islámu. Sami jistě znáte více takových případů, asi tou nejznámější evropskou fatvou je vyvraždění části redakce francouzského satirického časopisu Charlie Hebdo. Tommy Robinson je disidentem dnešní doby, na sociálních sítích nesmíte jeho jméno ani zmínit. Rozhodl se totiž jít proti islamizaci vlastní země, upozornil na činnost znásilňovacích muslimských gangů a vše zmedializoval. Do té doby pečlivě utajované případy, zametané pod koberec, tak vyšly najevo jen díky jeho neúnavné práci.

Muslimové, obzvlášť pak ti britští, mu tudíž samozřejmě nemohou přijít na jméno. Je to totiž právě on, kdo upozorňuje na zrůdné praktiky pákistánských pedofilních gangů a islámu vůbec. A především to byl on, kdo poukázal na fakt, že za těmito zrůdnostmi stojí právě muslimská komunita.

Džihádista na videu vyhrožuje, že pokud vstoupí Tommy Robinson do Walsallu, tak ho zabije a jeho ženu znásilní. Video je z loňska, vyhrožování bylo nahlášeno policii, ale ta výhružky zcela ignorovala. O rok později se nic neudělalo. Mnoho členů islámské komunity změnilo město Walsall v no-go zónu pod právem šaría. Džihádista vyhrožuje zabitím Tommyho Robinsona a neustále odkazuje na Alláha, protože považuje za svou náboženskou povinnost zabít rouhače, který jde proti Mohamedovi. Šaría hlásá, že každý, kdo kritizuje Alláha a jeho posla, je odsouzen k smrti, to je to, co  tento džihádista říká.

Korán uvádí, že muslimové musí zabíjet ty, kdo „vyvolávají válku proti Alláhovi a jeho poslovi a vytvářejí v zemi neplechu“. „Ujistěte se, že nezbyl žádný rouhač a náboženství je vše pro Alláha“. Tyto citace z koránu a mnohé hadísy nastiňují skutečnost, že je povinností muslimů vraždit ty, kdo urážejí Mohameda.

Toto město se mění v místo, kde už platí výhradně právo šaría a v ideálním chalífátu je zakázáno hovořit o islámu kriticky. Džihádista také prohlašuje, že „najde Tommyho dívku a půjde do jejího pokoje po boku Alláha”. To je pro něj zjevně náboženský úkol. Korán také přikazuje, že muslimové mají brát ženy a dívky do zajetí a znásilňovat je. Následují tak cestu Mohammeda, který měl bílou sexuální otrokyni jménem Miriam, koptskou křesťanku.

Případ výhružek Tommymu Robinsonovi byl zameten pod koberec, aby se o něm nediskutovalo. Úřady a policie nedělají nic pro sledování tohoto potenciálního džihádistického teroristy. Radním pro tuto oblast je, bohužel, také muslim – labourista  Farhan Mazhar. Je tudíž logické, že v tomto případě stojí jednoznačně za muslimem, který výhružku nahrál. Tamní mešita také šíří nenávist vůči Tommymu Robinsonovi a prohlašuje, že ho musí zastavit na základě zákona o rouhání, protože zjevně hovoří o Mohamedovi jako o špíně.

Tommy Robinson jen řekl fakta, která se jim nelíbí. Jak dlouho potrvá, než se tento radikální, fundamentalistický džihádista rozhodne jít do vražedného běsnění? Už bude pozdě, tamní muslimy plně ovládané úřady a policie tomu nevěnují pozornost.  S největší pravděpodobností to nakonec dopadne tak, že vytáhnou kartu „islamofobie“ a prohlásí, že „islám je mírumilovný“. A samozřejmě odsoudí „krajní pravici“, ke které přiřazují cenzurovaného Tommyho Robinsona.

Tento případ je dalším důkazem, že ve Velké Británii už začíná mít přednost právo šaría před právem britským.

Na video džihádisty, který se rozhodl uvalit fatvu na Tommyho robinsona a jeho ženu se můžete podívat zde:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 911,00 Kč
Vybráno 48.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 634 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.