0_Tommy-Robinson-court-case
2.8.2018
Kategorie: Společnost

Tommy Robinson je venku z vězení: Detaily propuštění a jeho podmínky

Sdílejte článek:
FILIP VÁVRA
 .

“Mám toho hodně co říct, ale ne vám. Chci jen poděkovat britské veřejnosti za její podporu.”

.

Důvod, proč soud v Londýně seznal rozsudek v Leedsu vadným, byl ten, že neměl proběhnout okamžitě, ale měl mít řádnou formu a být plně informován. Tommy byl totiž zatčen a už 5 hodin po zatčení odsouzen na 13 měsíců. Což je velmi, velmi netradiční.

Soudce řekl: “Nebylo jasné, jaké (Tommyho) chování mělo způsobit pohrdání soudem a že byl odsouzen na základě chování mimo soudní příkaz (ve věci neinformování veřejnosti o probíhajícím soudu s Pakistánci).

“Rozhodnutí soudu v Leedsu, který rozhodl o umístění do vězení tak rychle a bez řádného projednání, vyvolává podezření z neférovosti.”

Po slovech soudu Tommyho příznivci začali v sále tleskat a soud musel požádat o ticho.

Mezitím před budovou soudu stáli další Tommyho příznivci i levičáci oddělení policejními bariérami. Levičáci požadovali, aby Tommy seděl ve vězení zřejmě na doživotí. Jeho propuštění přijali s nevolí s tím, že to prý “posílí rasisty a islamofoby”. Na místě byl i sedmdesátiletý veterán britského námořnictva, který naopak řekl, že Tommy byl uvězněn nespravedlivě a že jej chtějí umlčet, protože bojuje s establishmentem.

Tommyho zastupovala právnická firma Carson Kaye a její právnické eso Jeremy Dein. Peníze na zastoupení byly vybrány mezi lidmi a výběr organizoval kanadský aktivista Ezra Levant z Rebel Media.

Tommyho právníci po rozsudku vydali prohlášení o tom, že rozhodnutí potvrdilo, že britský justiční systém funguje a rozhodl podle práva bez ohledu na osobní pocity.

Tommy byl při odchodu z vězení vyzvednut svými přáteli a odvezen domů k rodině. Ezra Levant na Twitter napsal, že má informaci, že Tommyho hladovění a pobyt na samotce proběhlo na příkaz premiérky May.

Tommy je teď v Anglii něčím jako lidovým hrdinou. Budou ho muset zabít, aby ho umlčeli.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 127 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...