tommyrob
24.2.2019
Kategorie: Společnost

Tommy Robinson & BBC: Proč lháři přežijí?

Sdílejte článek:

MARTIN KONVIČKA

Házení špíny, vytrhávání z kontextu, skandalizace, očerňování, bohapusté lži. Normální praxe liberálně-demokratických “veřejnoprávních” médií, která nikoho zasvěceného nepřekvapí ani u České televize, ani u slavnější, kdysi prý důvěryhodné, BBC…

Hrdina britského antiislámu Tommy Robinson ( = Stephen Yaxley-Lennon, jak média nikdy nezapomenou podotknout) získal unikátní materiál ze zákulisí té instituce, týkající se jeho osoby. “Jen mu ukaž”, “natřete ho” jsou ty nejmenší věci, které na sebe získal. Úplně nejlepší je despekt, který elitní reportéři z BBC – v tomto případě prezentovaní jistým J. Sweeneym, který vystupováním a fyziognomií nápadně připomíná našeho lžipátera Halíka – vyjadřují vůči “bělochům z dělnické třídy”. Že je přirovnávají ke kanibalům je to nejmenší – diváka spíše zarazí, že jsou skutečně nefalšovaně překvapen, když někde nějakého potkají…

Takto výbušný materiál by BBC, ani jiné médium, samozřejmě neodvysílala. Robinson se zařídil po svém, svolal demonstraci přímo před budovu BBC (zbytky svobod v Anglii stále fungují – ve Francii by něco takového bylo nemyslitelné) a tam získané materiály pouštěl na obří obrazovce. Na záběrech z demonstrace vidíme desítky tisíc občanů. Lidí všeho věku a mnoha barev. Konsternovaní, zaražení, ale i jásající a vítající Tommyho “fotbalovým” bojovým popěvkem. Robinson je jejich hrdina – obyčejný kluk z dělnické čtvrti, který se proislámskému establišmentu postavil sám, doslova s holýma rukama, za své postoje je stíhán, šikanován a vězněn, a přece se nenechává zlomit. Nyní vyzval britskou veřejnosti, aby manipulační a prolhané BBC přestala platit televizní poplatky.

Média věnovala prakticky stejný prostor kontrademonstraci – hloučku imbecilů (buď velmi mladá kůzlátka, nebo penzisti, kterým špatné drogy v osmašedesátém nadobro vybílily mozek) s transparenty “Postavte se rasismu” a “Zastavte fašistu Tommy Robinsona”. Známe je dobře i z našich demonstrací. Podobně jako u nás byli ti “antirasisté” (mohu-li soudit z publikovaných fotografií) do jednoho bílí, zatímco mezi “rasisty” byli lidé všech možných barev a vůní.

A ještě větší prosto věnovala média – obhajobě BBC. Prý “nic neprovedla”, “dbá na objektivitu reportingu”, je “terčem pomlouvačné kampaně” a reportér Sweeney “pronesl pár nevhodných poznámek, za které se omlouvá”. A je to – žádný postih, žádný skandál. Představme si to vše v opačném gardu, kdyby některý politik mluvil jako o “kanibalech” … no, víme o kom.

Celý problém s BBC, a kdysi – Velkou Británií, spočívá v tom, že establišment dávno neplatí BBC za zpravodajství, objektivitu či hlídání demokracie. BBC je tam od propagandy. A vláda, stejně jako špičky společnosti, se s islamizací nejen smířily. Oni jí jdou vstříc. Bankéři sní o Londýnu jako o “centru islámského bankovnictví”, exportéři vidí islámský trh, snobové vidí v islámu možnost, jak zkrotit chudé masy, monarchisté si možná představují obnovu “Spojeného islámského království”, úchylové se vidí v harémech plných nezletilých děvčat a chlapeckých kastrátů. A všichni si namlouvají – protože jsou jednoduše blbí – že šejchové z blízkovýchodních pouští a snědí násilníci z no-go zón strašně moc touží po tom, dělit se o kořist s domorodými Brity.

BBC zkrátka plní úkol – lhát lidem, uklidňovat lidi, vytvářet falešnou realitu. Ten úkol činí dobře, v očích elit s ní nic neotřese.

Česká televize, která si v manipulacích a euro-islámském kurzu s BBC v ničem nezadá, je na tom prakticky stejně. Ani tam dávno nepomůže odhalovat pravdu – ta je zejména na “zpravodajském” kanálu ČT24 zapovězeným slovem. Rozkaz zněl jasně – lhát lidem a vytvářet falešnou realitu. Dokud “naše” ČT tento program plní, bude ji establišment krýt.

Osobně jen nechápu, s čím tuzemský establišment počítá. Británie má aspoň banky, které šejchové tu a tam potřebují, a tradiční kulturní vliv v zemích jako Pákistán. Je to sice slabota, ale zakládá to na iluze britských “mocných”. Česko nemá nic z toho. Nebo si místní mocní vážně myslí, že si šejchové sednou na zadek z řepky – a budou se s tuzemskými králi o něco dělit?

konvička-portrét-titulka
 
Zdroj:
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 117 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
21 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.