tommyrob
13.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Tommy nabídl svůj plat poslance EU parlamentu obětem znásilňovacích gangů, feministky odmítly

Sdílejte článek:

JITKA MOODY

V letech 1997-2013 bylo v mnoha městech Británii brutálně znásilňováno na tisíce dívek často ne starších 10 let

Na jedné straně tu máme oběti mnohaletého zneužívání, nucené prostituce a týrání ze strany muslimských vesměs pákistánských gangů. Jde o bílé britské dívky často ne starší 10 let, jež si zažily několik let opravdového pekla na zemi. Znásilňování, často hromadné. Ponižování, bití, mučení, výsměch. Vypalování cejchů… Ani ony ani jejich rodiny nenašly zastání, pomoc. Policie, která je měla chránit, odmítla vyšetřovat, i když někteří rodiče více než stokrát nahlásili tyto odporné zločiny. Policie i úřady sociální péče se zkrátka báli, že budou označeni za rasisty, takže nechat dívky dál brutálně znásilňovat jim přišlo jako menší zlo.

Tohle jsou tváře maličkého zlomku dlouholetých obětí evropské idiocie a nekompatibilní kultury:

DETIZNAS

Mimochodem, věděli jste, že sociální úředníci v Británii pořád ještě nadržují těm nadrženým pákistánským zmetkům a dál nechají ubližovat jejich nevinným obětem? Existuje několik příkladů, kdy zneužívaným dívkám narozené děti byly úřady tlačeny k tomu, aby k nim měl přístup násilník, co za to sedí ve vězení i celá jeho rodina. Jak zrůdná mysl toho, komu toto přijde normální, asi může být?

Také obětem odmítli přiznat odškodnění se zdůvodněním, že s tím vlastně souhlasily, aby je muslimští zmetci v organizovaném gangu nadržených Pákistánců prodávaly k brutálnímu i hromadnému znásilňování. Mnoho z dívek potratilo či porodilo, sama nevím, co pro ně mohlo být horší.

Tommy Robinson byl z těch, který pomohl obětem k normálnímu životu a spravedlnosti

Pak tu máme na straně druhé Tommyho Robinsona, britského pravicového antiislámského aktivistu. Ten spolu se svou stranou Anglická liga obrany byl jeden z mála, který na tento odporný a dlouholetý problém upozorňoval. Byl jedním z těch, kteří nakonec dokázali přimět příslušné orgány k vyšetřování. Tommy Robinson vrátil život dívkám, co si prošly peklem, stejně jako jejich rodinám. Nemyslím, že čekal od britské veřejnosti nějaké pochvaly, ale asi zrovna nečekal, že ho za jeho boj pošlou do vězení mezi nejtěžší zločince.

Tommy kandiduje do Evropského parlamentu. To je asi jediná dobrá věc, která vzešla z neochoty i neschopnosti britské premiérky May nechat svou vlast odejít z EU se špetkou důstojnosti. Pochopitelně, vůbec se neví, jestli Tommyho do EP zvolí ani jak dlouho tam bude, třeba se ale najde schopný britský politik, který Brexit uskuteční a tím pádem všem britským europoslancům skončí mandát. A možná to bude zrovna Tommy, kterému se podaří odseknout řetěz do Bruselu.

Feministky v charitách odmítly peníze, které Tommy chtěl věnovat obětem

Tommy Robinson nabídl prostřednictvím charit, které se starají o oběti znásilňovacích gangů, peníze pro ty dívky. Hodně peněz. Celý svůj plat poslance Evropského parlamentu. V přepočtu 160 000 korun mohly být každý měsíc rozděleny mezi dnes už mladé ženy, jejichž život už nikdy nebude normální. Mohly se použít na jejich vzdělání, na podporu dětí těch dětí, které se jim narodily jako důsledek znásilňování. Nechci si to ani představit, jaké to je a jaké to vůbec muselo pro ně být celá ta léta. Nabídka svého platu obětem hromadných znásilnění je ten nejférovější a nejopravdovější předvolební slib, co si vůbec vybavím.

No a pak tu konečně máme stranu třetí. Charity, které mají v popisu práce se starat o dobro obětí. Vesměs jsou to ženy a rovnou feministky, které stojí v čele těch charit a pořád ještě odmítají pojmenovat věci pravým jménem. Podle nich jde o „asijské“ nikoli „pákistánské“ gangy. Jde o „ojedinělé pachatele“, i když se ukazuje, že to je běžnou normou všude, kde si liberálové dovezli zaostalé týpky ze zemí třetího světa, jako například Švédsko či Finsko.

Tommy i přes nesnesitelné osobní útoky vůči jeho osobě dále pokračuje v tom, co dělá deset let. Pomáhá dívkám, kterým ta hovada říkala Easy Meat (Lehké/Snadné Maso). Své peníze nedává charitě, jen jejich prostřednictvím je chtěl věnovat těm zotročeným dětem. Protože to myslí vážně, protože nebýt jeho, asi by i další dekády pokračovaly odporné zločiny vůči bezbranným, kdy establishment chránil zločince a nikoli oběti.

Charity odmítly peníze určené obětem a napsaly Tommymu otevřený dopis, pod kterými je podepsáno více než 40 aktivistek za ženská práva.

Jak si můžou myslet, že je v pořádku nepřijmout peníze věnované obětem, kterým samy léta pomoc odmítaly?

Víte, jak to ty sobecké myslitelky zdůvodnily? Tvrdí, že Tommy se nestará o práva žen a dívek, jen využívá bolest obětí a jejich rodin, aby podnítil rasistickou nenávist pro vlastní obohacení. Není prý žádným spojencem pro děti, za něž bojuje. Lže o tom, že islám a muslimové mají co společného s tím organizovaným zneužíváním. Jeho nabídka finanční pomoci je urážkou těch obětí. Atakdále.

A levičáci nadšeně tleskají, jak to ty ženské tomu náckovi vytmavily.

Tak si to shrňme. Tisíce dětských obětí byly celá léta zneužívány muslimy z Pákistánu (84 % z odsouzených) a nikdo to nechtěl zastavit, aby se veřejnost nedozvěděla, co jim tam ti muslimové provádějí za svinstva.

A teď se to samé proti těm samým zuboženým dívkám obrací znovu. Nemůžou dostat peníze, které jim Tommy chce dát. A to proto, že Tommy od samého začátku poukazuje na to, že jde o muslimy. Povětšinou Pákistánce, ale Somálci se taky moc hezky činili.

Poraďte mi. Asi jsem něco nepochopila.

Opravdu je Tommyho Robinsona vina, že zrovinka muslimové a zrovinka z Pákistánu jsou zrovinka takovou bezprecedentní hrozbou ženám a dětem v Británii? A nemělo by to, co je v zájmu samotných obětí, být o fous nadřazeno zájmu libtardů a feministek?

Autor: 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 10 945,00 Kč
Vybráno 31.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 870 times, 12 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.