gangster-231472_960_720
5.3.2016
Kategorie: Politika

Tohle už zavání mafiánskými způsoby

Sdílejte článek:

TOMÁŠ FLAŠKA 05|03|2016

Copak je za náhlým obratem ČSSD ve věci znemožnění podnikání ministrů? Veletoč o 180 stupňů za necelý den. Něco tu smrdí.

 Zničehonic se vynořila zpráva, že při prodeji plzeňské Škodovky byl stát okraden o 1 miliardu korun. A jako naschvál se vynořila přesně v okamžiku kdy mělo být na vládě hlasování, které hodně směřovalo proti ministru financí Andreji Babišovi. Bohuslav Sobotka byl v době prodeje plzeňské Škody ministrem financí. Kostlivci holt vyplouvají. Po OKD je tu další. Berme to zatím jako náhodu, že zrovna teď a tady.

Nicméně pokud celá ČSSD tvrdí jeden den něco, aby následující den totálně otočila a hlasovala opačně, pak se skutečně musí naskýtat ta otázka: proč? Takové rozhodnutí se nedělá ze dne na den, to se promýšlí, analyzuje, diskutuje. A už vůbec nepřesvědčí (skoro) celý poslanecký klub třeba projev nějakého poslance. Ne, ne. Tohle zavání jenom jednou věcí. Nožem na krk, které se říká vydírání.

Pokud vyděrači zaplatíte, myslíte si, že až vaše peníze utratí, že se už nikdy neozve? Omyl. S jídlem roste chuť. Dříve nebo později se ozve znova. Z toho není úniku. Máte jen tři možnosti: buď policie, nebo mu sebrat důvod vydírání. To může být třeba přiznání k nevěře svému partnerovi. Ta třetí možnost je odstranění vyděrače. O tom již hovořil pan prezident – volby nebo Kalašnikov. Tohle už nemyslím jako šťouchnutí si do prezidenta. Tohle bohužel už vidím, že by mohlo nastat. Nějaký politik bude náhodně zabit v zapadlé uličce neznámým střelcem. A budeme na úrovni “divokého východu”.

Pokud hypoteticky budu předpokládat, že ANO směrem k ČSSD něčím pohrozilo a ČSSD stáhla ocas mezi nohy a změnila svůj názor, pak smír vydržel jen jeden den. Od Andreje Babiše jsme už slyšeli, že předčasné volby v roce 2017 jsou zcela v klidu možné. A to rozhodně není v zájmu ČSSD. S vyděrači se nevyjednává a už vůbec se jim neustupuje. Tuto poučku ČSSD nectila a už na to těžce doplácí. Určitě dříve než si představovala i ve svém nejhorším snu.

Syrová skutečnost toho celého je fakt, že máme vydíratelného premiéra. 

ZDROJ: Tomáš Flaška

bloger_558

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...