zemanbabishamaceklany
8.5.2021
Kategorie: Společnost

Tohle se fakt děje?

Sdílejte článek:

RED HOOK

Je tu Máj, lásky čas, matko.

Hrdlička jede bomby a jeden by se měl připitoměle usmívat na svůj milovaný protějšek a nedumat o tom, proč se ta podivná osoba kolem něj neustále motá.

 

Akorát že v Česku to moc nejde. Doba je neklidná a my od Hooka začínáme mít pocit, že jsme na trip vyrazili komplet.

Pan prezident promluvil k národu. Poté, co mu jeho hradní Parta brusiče Karhana napsala noty. Ve Vrběticích to prý mohli odpálit rozvědčíci, ale taky nemuseli. Jsou tedy dvě verze a ono se ukáže, bo věc má pozadí.

Pak se ozvala ministryně spravedlnosti, že verzí je mnohem víc. Jak jsme se my od Hooka doslechli, mohl za tím podle ní klidně stát třeba někdo z Michle, nebo z Vršovic.

Dál to paní ministyně nerozvedla, bo je vázána přísahou, že prozradí jen to, o čem ví kulový.

Možná proto neustále něco povídá.

Slovenský premiér České republiky poté prohlásil, že verze je jen jedna, akorát že se přesně neví, která to je, protože Rusáci za sebou zametli stopy.

Pan vicepremiér Hamáček ho doplnil, že stopy, které ve Vrběticích nebyly zameteny, se podařilo odlít podle návodu z Bobří hráze. Jedná se prý s největší pravděpodobností o stopy přerostlého sibiřského jelena. Pokud to nebyl rozvědčík ve speciálních laptích.

Jo.

Pan vicepremiér Hamáček je muž akce. Pod vlivem četby Forsytha rozehrál smělou zpravodajskou hru, ze které vyšel jako dezorientovaný podivín.

Vymyslel, že pojede do Moskvy vytěžit informace ohledně Vrbětic. Z několika na sobě nezávislých zdrojů jsme slyšeli, že chtěl nejprve zvolit krytí prostého venkovana, stejně jako důstojník SAS Martin z Forsythova dokumentu Boží pěst, když se infiltroval do Iráku.

Chtěl se do Moskvy dostat s klíckou na slepice, kde by v dvojitém dně byl ukryt balíček k přežití.

Další varianta byla, že se do Moskvy dostane jako frontman skupiny Tap Tap. Tohle by asi bez problémů prošlo, bohužel mu ale do toho hodil vidle pan premiér s tím, že máme vela vrúbkou a Prchal taky nevyžehlí všetko.

Pan Hamáček tedy nakonec nikam nejel. Což je myslím dobře, bo má díky tomu dost času přemýšlet o tom, čím by chtěl v životě být.

Věk už na tyhle úvahy má. Doufám, že vymyslí něco smysluplného, protože zatím to bylo dost o ničem.

Chtěl jsem psát dál, ale letím navoskovat lyže, bo se na Mrákotíně rozběhl vlek. Tak ať si to trochu užiju, že.

Uff.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli si příliš nevymýšlím. Jsem jim řekl, že ne. Že spíš toho spoustu vynechávám, abych neodpálil komp.

Dnes bude pod mrakem.

To je zatím vše.

  • Zelený Škraloup, FB
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 550 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 3,94 out of 5)
Loading...
1 komentář

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)