islamdominant
3.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

To zlo má jméno: ISLÁM

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TYL

Můžete mi někdo říct, co to zas ODS a její vocásci KDU a TOPka blábolí za nesmysly?! Džihád čili “náboženská povinnost muslimů usilovat o rozšiřování islámu ve vlastním srdci i ve světě” a to jakoukoliv formou, obvykle (bohužel) ozbrojenou, a tudíž terorismus je naprosto běžná součást islámu, bez níž by islám nebyl islám. Nebo jako myslíte, že budou u Vás na dveře klepat jako Svědci Jehovovi a Vy jim prostě řeknete “Díky, nemám zájem”? 


O čem to blábolíte?! Ti muslimové včera zabíjeli lidi ve jménu islámu, pro nic víc. Oblékli se do bílého, aby byli mučedníky. A šli střílet Víďeňáky, protože “nebyli muslimové” – o nic víc nejde.

Migrace do Evropy je migrací islámskou. Už na Balkáně se to vymklo kontrole, když v Bosně vlají vlajky Islámského státu. Když 50 muslimů znesvětí kostel ve Vídni, veřejnoprávní media o tom mlčí! (natož – žel Bohu a nám všem – např. i Maltézští rytíři, co mají v heslu „Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum“ – tzn. „Ochrana víry a služba trpícím“).

Už i Macron začal mluvit o “islámském radikalismu”, ale pořád nepojmenoval problém – islám. Oni zcela regulérně bojují proti naší víře (nebo i bezvěrství, jak kdo chce…), proti našemu způsobu života, protože je to jejich posláním. Tak je to psáno ve Svaté knize. V Koránu.

Není žádný dvojí či trojí islám. Islám zlý a islám dobrý, případně islám politický. Buď vyznáváš a nebo ne. Kdo ne, tak hlava dolů – dřív nebo později. S údivem hledím na lidi, kteří bez problémů označí za zlo světa Rusa, protože je Rus, ale “hledají viníky” a “neznají motiv”, když muslim buchne Vídeňáka na ulici jak sele.

Pánové, jak dlouho jste schopni si (a nám!) lhát, kdy po vídeňských ulicích teče naše krev a kníže Karel Schlafenberg nám káže, že V4 je k migrantům zlá?! Vy jste za to zodpovědni, né že né! Co na to Maltézští rytíři jako Tomáš CzerninDěpold CzerninTom CzKarel SchwarzenbergMiloš Vystrčil a vůbec celá ODS – Občanská demokratická strana. Jasně, přijměme islám a “vše bude cajk”.

Díky, ale asi ne. A jak mne tedy ochráníte Petr FialaMarian JurečkaMarkéta Pekarová Adamová a další, když celý ten problém je “islám nebo nic”? Mám se radši zastřelit?! Nebo prostě vyjednáte daň džizju a pak už to bude super?! Abych teda nepřekážel tomu ráji, co nám nabízíte… Díky, dnes slova Miloš Vystrčil úplně stačila. Díky, díky Vám všem!

Škoda, že Vám to nemohu říct osobně, ale nikdy, nikdy jsem neměl takovou chuť promítat Vám záběry, kdy včera ve Vídni džihádista odstřelil kluka, co se snažil schovat ve výloze, “protože džihád”. To je islám. Proč to popíráte?!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 689 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (54 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
politicon.cz
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.