islamdominant
3.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

To zlo má jméno: ISLÁM

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TYL

Můžete mi někdo říct, co to zas ODS a její vocásci KDU a TOPka blábolí za nesmysly?! Džihád čili “náboženská povinnost muslimů usilovat o rozšiřování islámu ve vlastním srdci i ve světě” a to jakoukoliv formou, obvykle (bohužel) ozbrojenou, a tudíž terorismus je naprosto běžná součást islámu, bez níž by islám nebyl islám. Nebo jako myslíte, že budou u Vás na dveře klepat jako Svědci Jehovovi a Vy jim prostě řeknete “Díky, nemám zájem”? 


O čem to blábolíte?! Ti muslimové včera zabíjeli lidi ve jménu islámu, pro nic víc. Oblékli se do bílého, aby byli mučedníky. A šli střílet Víďeňáky, protože “nebyli muslimové” – o nic víc nejde.

Migrace do Evropy je migrací islámskou. Už na Balkáně se to vymklo kontrole, když v Bosně vlají vlajky Islámského státu. Když 50 muslimů znesvětí kostel ve Vídni, veřejnoprávní media o tom mlčí! (natož – žel Bohu a nám všem – např. i Maltézští rytíři, co mají v heslu „Tuitio Fidei et Obsequium Pauperum“ – tzn. „Ochrana víry a služba trpícím“).

Už i Macron začal mluvit o “islámském radikalismu”, ale pořád nepojmenoval problém – islám. Oni zcela regulérně bojují proti naší víře (nebo i bezvěrství, jak kdo chce…), proti našemu způsobu života, protože je to jejich posláním. Tak je to psáno ve Svaté knize. V Koránu.

Není žádný dvojí či trojí islám. Islám zlý a islám dobrý, případně islám politický. Buď vyznáváš a nebo ne. Kdo ne, tak hlava dolů – dřív nebo později. S údivem hledím na lidi, kteří bez problémů označí za zlo světa Rusa, protože je Rus, ale “hledají viníky” a “neznají motiv”, když muslim buchne Vídeňáka na ulici jak sele.

Pánové, jak dlouho jste schopni si (a nám!) lhát, kdy po vídeňských ulicích teče naše krev a kníže Karel Schlafenberg nám káže, že V4 je k migrantům zlá?! Vy jste za to zodpovědni, né že né! Co na to Maltézští rytíři jako Tomáš CzerninDěpold CzerninTom CzKarel SchwarzenbergMiloš Vystrčil a vůbec celá ODS – Občanská demokratická strana. Jasně, přijměme islám a “vše bude cajk”.

Díky, ale asi ne. A jak mne tedy ochráníte Petr FialaMarian JurečkaMarkéta Pekarová Adamová a další, když celý ten problém je “islám nebo nic”? Mám se radši zastřelit?! Nebo prostě vyjednáte daň džizju a pak už to bude super?! Abych teda nepřekážel tomu ráji, co nám nabízíte… Díky, dnes slova Miloš Vystrčil úplně stačila. Díky, díky Vám všem!

Škoda, že Vám to nemohu říct osobně, ale nikdy, nikdy jsem neměl takovou chuť promítat Vám záběry, kdy včera ve Vídni džihádista odstřelil kluka, co se snažil schovat ve výloze, “protože džihád”. To je islám. Proč to popíráte?!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 732 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (54 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)