vakcina-na-covid-19-
12.6.2021
Kategorie: Společnost

To už je teror a vydírání hodné mafie

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝFascinace vakcinací některých lidí se stupňuje. Dějí se těžko uvěřitelné věci a příběhy. Tedy aspoň pro ty, kteří skutečně přemýšlí a zajímají se o věc. Všichni už víme, že se společnost nedělí na chytré a hloupé, věřící a ateisty, ale na důvěřivé a opatrné. Ti první hltají informace o covidu s neutuchajícím nasazením, ti druzí pátrají po příčinách, dopadech a možnému úniku z dosahu covidohysterie a snaží se vést náročný boj s lidskou neochotou přemýšlet.

Agitátoři pro návštěvu očkovacího centra se neštítí vůbec ničeho. Ministr zdravotnictví Vojtěch s klidem tvrdí, že kojící a těhotné ženy se mnoho rozhodnout samotné, chtějí li se nechat očkovat. Gauner Chlíbek před kamerou klidně prohlásí, že jde navíc o jistý bonus pro dítě, na které se už v těle matky či pomocí kojení v prvních týdnech a měsících života přenáší imunita. Je to přesně ta, která nebrání dalšímu onemocnění covidem-19 i přesto, že v sobě mRNA mix už máte. Takže přestože víme, tedy pokud nebudeme mít příliš otázek, že i samotné farmaceutické koncerny navrhují očkovat děti starší 12ti let, jak je možné, že ,,odborníkovi“ Chlíbkovi nevadí, že se ten kontroverzní preparát, po kterém má prokazatelně plno dospělých lidí vážné zdravotní problémy a někteří dokonce fatální, dostane do tělíčka nenarozených dětí a novorozenců? Jak toto může propagovat ministr zdravotnictví Vojtěch, který se z vcelku sympatického mladíka po dobu absence na postu ministra přerodil ve stvůru toužící selektovat občany České republiky?

Vzpomeňme si na časově ohraničené ochrnutí různých částí těl naočkovaných a položme si otázku, co se asi děje s organismem dítěte v bříšku své mámy, když tato podlehne klamavým slibům o získání imunity a nechá se očkovat? Jak je možné, že některé nemocnice jsou zodpovědnější a nepovolí očkování těhotných a kojících žen, zatímco jinde o tom vůbec nepřemýšlí a jedou jako na běžícím pásu, přičemž kontrola z ministerstva potká ty, kteří jsou zodpovědní? Samozřejmě odsouzeníhodné jsou především ženy, které se rozhodnou riskovat svůj život a zdraví dítěte. Ale řekněme, že jen prostě důvěřují lékařům a nerozlišují ty, kterým jde skutečně o lidskou bytost, od druhých, kterým koruna nesmrdí, ani když ji vytáhnou z ministerského lejna. Máme tu však další příběh.

Kyjovskému gymnáziu velí paní ředitelka. Představte si písemnou práci, která pro většinu třídy nedopadne dobře a ředitelka tedy navrhne novou práci, aby dala šanci opravit si špatnou známku. Ovšem s tím, že jedničku dostanou pouze ti, kteří se nechají očkovat. Gymnázium navštěvují děti od cca 15ti let stáří, takže agitace pro vakcinaci se týká i mladistvých. O jejich možném očkování mají stále právo rozhodovat rodiče, protože mladí lidé vzhledem ke své nezkušenosti a jistému podřizování se autoritám snadno podlehnou nátlaku či bohapusté ideologii. Takže pedagogové nemají žádné oprávnění něco takového vůbec po studentech požadovat, natož je tím vydírat. Chování paní ředitelky je možno klasifikovat jako chování vhodné k podání trestního oznámení a lze předpokládat, že by to skončilo přinejmenším vyhazovem. Nejde o první případ podobného chování pedagogů. Je s podivem, že to někteří rodiče zvládají a dosud nedošlo k násilnému incidentu.

Když už jsme u pedagogů, musíme říct, že jde o jedny z nejprodejnějších lidí vůbec. Když vládli komunisté, řada z nich jich ,,jela“ propagandu KSČ a pěla ódu na socialismus. Ti samí později vyvěšovali fotky prominentního disidenta Havla, obhajovali bombardování Srbska a vstup do EU. Byli schopni sundavat podobiznu Klause a Zemana, obhajovat Tibet, Taiwan, Palestinu, teď učí o diktátorovi v Bělorusku a z Putina tvoří stvůru. Vybírají na Člověka v tísni, brali by migranty, podílejí se na indoktrinaci na školách a klidně by naočkovali i prvňáčky. A kdyby přišla další politická změna, klidně by vytáhli ruské a čínské vlajky a tvrdili, že v to doufali. Naštěstí jsou i mezi učiteli rovní lidé, kteří si svůj charakter udrželi za všech režimů a místo agitace prostě jenom učí své předměty.

Vraťme se ke covidu. Vztah k moci a penězům je u některých lidí prostě silnější než zodpovědnost. Zkorumpovaný politik nikdy nemůže být tím správným na svém místě. Odborníci se dělí na poctivé a bezedné. Lékaři na schopné a schopné všeho. Tak to bylo vždy, jen s tím rozdílem, že nešlo o celoplošné experimentování. Vojtěch se stal naprosto nedůvěryhodným a nebezpečným člověkem, který má být hromosvodem hněvu, zatímco Babiš si řeší své problémy a chce být do voleb čistý (to je tak trochu nereálné při pomyšlení na to, jaká zvěrstva napáchal). Covidová mafie neskládá zbraně a doufá v další žně, které jistě přijdou po volbách. Vy očkovaní jim jdete na ruku, my ,,odpírači“ vidíme problémy v mnoha ohledech, tedy i včetně nemožného dárcovství krve, orgánů či například při předávání různých tělních tekutin například při milování. Problémy jsou s očkovanými, to jen pro upřesnění. Doporučujeme tedy více se věnovat všem informacím, nikoliv jen předkládaným nám největšími médii. Moudrému napověz, hloupého kopni.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 252 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)