gal_01
18.9.2019
Kategorie: Společnost

To se ví

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Koukali jste někdo na ten pořad? Jak tam teď budou odhalovat ty fejk ňůs a poučovat národ o tom, co je pravda. Já se koukal a pevně doufám, že tento pořad budou dávat hodně hodně dlouho, ideálně nafurt. Něco tak debilního už dlouho v televizi neběželo. Kdo jste to neviděli, neváhejte, nebudete litovat.

I kdyby se spojil Petr Štepánek, Ovčáček, Zeman, Babiš a Vladimír Železný, nikdy nedokážou udělat ani vzdáleně nic tak dehonestujícího, jako to dokázala naše vaše Česká televize sama.

Jako sláma z bot z toho koukalo, že autoři vlastně ani sami nevědí, jak taková správná falešná zpráva vypadá. A tak použili několik internetových klišé, kterým nevěří ani koncesionáři chudí duchem, párkrát se pro pořádek strefili do Zemana a konečný dojem byl podobný, jako když jsem dokoukal Jakubiskovu Báthory. Tam to také vypadalo, že někdo držel Jakubiskovi u hlavy pistoli a donutil ho natočit něco, co sám nikdy dělat nechtěl.

Tady to bylo stejné, moderátor to chce mít co nejrychleji za sebou, Pavlowská a Háma sice slyšeli jak jsou ty fake news nebezpečné, ale vůbec nevědí, která bije a co o tom mají říct, vlastně kdyby se bavili o sněžném muži, bylo by to zhruba totéž. Všichni o něm mluví, ale nikdo ho vlastně ještě neviděl.

Prvním dílem se tam na Kavkáxh podařilo zplichtit pořad, který naprosto jasně ukázal, že tam v ČT sice znají ta správná slova, ale nedokážou k nim přiřadit nic konkrétního.

A ten potenciál do budoucna…

Představte si, že budou inteligenci diváků takhle urážet i nadále. Nebo že tomu všichni ti zmagoření pražáci začnou věřit, protože to budou mít jako povinné PŠM. A představte si, že zblbnou ještě víc… Blogeři budou mít o čem psát, mnohem víc lidí se dozví ty skutečné falešné zprávy, jako když reportér České televize mluví o bývalém premiérovi a Witowské ve studiu to vůbec nevadí, nebo když deník N píše o Šarochovi, jak změnil názor a podobně.

Já se snad seberu a napíšu nějaký pochvalný mail generálnímu a vybídnu ho, aby tenhle pořad udržel co nejdéle za každou cenu. Hlavně ať mu dělají pořádné pí ár, ať se na to lidi kouknou a čím větší kravina, tím lépe.

Mimochodem… vím, že mě tam v ČT už nějakou dobu čtou a to pravidelně. Třeba by mi tam mohli udělat reklamu jako dalším alternativním webům… Ostatní provozovatelé alternativy se určitě už také nemohou dočkat. Reklama v téměř hlavním čase… a zadarmo.

Jo a který ODSák se to hned ztrapnil svým radostným zvoláním “zásááááh” na fejsbůku? Jak to Čt skvěle nandala Ovčáčkovi? Tak o tomhle frajerovi jsme slyšeli naposled, coliči ODS také nejsou blbí a pochybuju, že něco takového znovu zvolí.

Autor: Vidlák
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 889 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
26 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.