policiedemonasili
5.12.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

To přece nemůžou

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVANa webu NWOO.org jsem objevila úžasný článek. Tedy úžasný alespoň pro mě. Ano…to je jedna otázka lidí slepých, hluchých, nedomýšlejících souvislosti, prostě tak nějak stručně řečeno, lidí poslušných a doufajících ve světlé zítřky, sociální jistoty do konce života v mateřské náruči všeobjímajícího státu. Ta druhá floskule je v názvu článku – to přece nemůžou.

 .
Můj dědek…tedy už dvacet let se mnou žijící přítel /statečný to hoch/ sleduje ČT24. Vždycky ráno, kvůlivá počasí. A probírá se mnou vyslechnuté zpravodajství. Když mu ty jejich blafy převedu do češtiny, vyzbrojena argumenty mimo jiné i odsud, z Pravého prostoru, často s vykulenýma očima praví – to přece nemůžou.  Občas dodá – a proč by to dělali. Stejně tak většina mých kolegyň z práce…když jsem mluvila o covid pasech, byla to konspirační teorie, ejhle, kovid pasy jsou tu a mé drahé očkované známé z práce to berou jako že v pohodě, o konspiraci ani slovo. Povinné očkování? Jsi se zbláznila, ne…a je to tu. No, v práci jsme půl na půl, a já se už nehádám, nepřesvědčuji, nestraším. Mám takový vlezlý pocit, že ty očkované holky jsou samy vystrašené dost-))
 .
Ale zpátky k oněm floskulím – proč by to dělali a to přece nemůžou. Na obě je stejná odpověď. Protože můžou, zlatíčka, můžou. Nebudu řešit to, že se “lid obecný” té zvůli nevzepře. V naší společnosti je co člověk, to názor. A lidé jsou, jak známo, pohodlní. Líní. Dokud se neděje nic jim, jim osobně, tak jsou v klidu. Viz očkovaní versus neočkovaní. Očkovaní chtějí mít klid, chtějí pracovat a vydělávat peníze, chtějí na dovolenou, do hospody, k holiči…pravda, to zdraví se nám tak nějak vytrácí, ale to není vina těch očkovaných, to je vina propagátorů. Propagátoři očkování nemůžou říct – očkujte se, budete zdraví, protože sami vědí, že je to lež jak věž, a bohužel, dneska už dokazatelná,  oni musí říkat – očkovaní – můžete všechno. A na ty, kdo vzdorují, kdo se nenechají napíchat bůhví čím, na ty si došlápneme.
 .
Protože můžou. Protože právo, logika, zdravý rozum, už neexistují. Byly zcenzurovány, zakázány, potlačeny. To je to, co můj letitý přítel, a nejspíš nejen on, nechápe. Pořád se drží víry v právní stát, ve stát, který má na zřeteli zájmy a prosperitu svých občanů, tedy plátců daní a vlastně zaměstnavatelů politiků, které si lidé zvolili ve svobodných a nezmanipulovaných volbách. No vždyť “to přece nemůžou.”
 .
Blbost. Právní stát už dávno neexistuje – jak jinak by mohli policisté mlátit beztrestně na ulici lidi, kteří se “provinili” pouze tím, že nemají na hubě hadr? Jak jinak by mohli naši, námi zvolení, námi placení politici zavádět nouzové stavy, lockdowny, nařizovat plošné očkování vakcínou, která je pořád ještě ve stadiu výzkumu? Jak jinak by mohli uvažovat, a nejen uvažovat, ale i zavádět do praxe cenzuru nepohodlných názorů, dehonestaci jejich nositelů a  potlačovat informace odjinud?
 .
Právo, tak jak jsme ho doposud znali a vnímali, v naší zemi umřelo. Není. Z ústavy se stal trhací kalendář, Listina lidských práv a svobod je cár papíru. A neočkovaní, to jest lidé, kteří přemýšlejí, shání si informace, nežerou tu nebetyčně blbou propagandu, jsou lovnou zvěři. Zastání nenajdou nikde, ať se dovolávají práva jak chtějí. 
 .
Takže – proč by to dělali? Protože chtějí. A že nemůžou? Můžou. Jsou v tom prachy, moc …
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 443 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (48 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
127 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)