jerusalem1217
6.12.2021
Kategorie: Politika

To není chucpe! To je potrat!

Sdílejte článek:

VLADIMÍR T. GOTTWALD

GOTTWALDVTVe středu Valné shromáždění OSN většinou 129 států k 11 schválilo rezoluci, podle níž jediným oficiálním pojmenováním Chrámové hory v Jeruzalémě je její muslimský název al-Haram aš-Šaríf. Jakýmsi pofidérním politikářským hlasováním byla naprosto popřena historická fakta, ignorována skutečnost, že židovské osídlení i židovská  tradice nejposvátnějšího místa judaismu trvají v Jeruzalémě už dlouhá tisíciletí, a také o tisíciletí dříve, než vůbec vznikly první zárodky islámu.

OSN sama se už roky úspěšně snaží podporovat pochybnosti o svém významu a potřebnosti, ba o samém smyslu existence této přežité rudimentální instituce. Ale když tento týden Valné shromáždění OSN potratilo takovouto nechutnou odpornost, tento ostudný zmetek, pro mne se tím stalo institucí už ani ne přežilou a zbytečnou, jako spíš škodlivou a hnusnou!
 .
Děkuji tímto upřímně českému ministru zahraničních věcí Jakubu Kulhánkovi, že díky jeho hlasu se Česko a Maďarsko jako jediné evropské státy zařadily mezi v této věci posledních jedenáct slušných zemí světa (dále pak USA, Austrálie, Kanada…), které hlasovaly proti tomuto výblitku!
 .
A hrubě opovrhuji prostituujícími politickými reprezentacemi, obzvláště většiny evropských států, Francie, Ruska, Norska, Číny, Švédska, Běloruska, Belgie, Itálie, Řecka ad., které pro tuto zvrhlou nechutnost hlasovaly!
 .
Dlužno přiznat, že krom Česka a Maďarska, které jako jediné evropské státy hlasovaly proti tomuto potratu, se v Evropě našla ještě menšina zemí, které alespoň nehlasovaly pro, a jen se alibisticky hlasování zdržely (Rakousko, Slovensko, Litva, Dánsko, Rumunsko, Nizozemsko, Bulharsko, Německo, Velká Británie, Slovinsko, San Marino, Ukrajina, a dokonce i Albánie).
 .
 .
Vzpomeňme si na to prosím, až nám zas někdo bude namlouvat, že patříme na tento současný Východ nebo na tento současný Západ!
 .
Připomeňme si to prosím, až právě někteří zástupci tohoto morálního a politického odpadu zas budou někoho bohorovně mentorovat, nadutě peskovat a buzerovat, že údajně nedodržuje jakési jimi oktrojované pofidérní principy!
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 578 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)