Banaz-Mahmod-Babak_2757807b
2.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

To je islám: Vraždy ze cti – koncentrovaná zrůdnost!

Sdílejte článek:

NM

PROTO JSEM PROTI ISLÁMU, protože tohle je koncentrovaná zrůdnost. Navíc ke smrti mladé ženy, která chtěla žít svobodně, přispěly i různé lidskoprávní organizace. Ty mají svůj vysněný obraz světa a cokoliv do něho nezapadá, to ignorují.

.
Banaz Mahmod – 20 let. Byla zavražděna v roce 2006 v Anglii. Banaz se narodila v Íráku, do Evropy se přestěhovali když jí bylo 10 let. Velmi mladá byla nuceně provdána za o mnoho let staršího muže, který s ní jednal jen jako s bezcenným majetkem. Bil ji a mnohokrát proti její vůli znásilnil. Dokázala však najít sílu opustit jej, zamilovala se, plánovala nový život, čímž jasně porušila islámskou míru tolerance.

Proto čelila výhružkám a násilnostem rodiny i muslimské komunity. Otec se ji dokonce v roce 2005 pokusil zabít, po zranění byla hospitalizována. I když vše oznámila policii, ta na nátlak muslimské komunity i organizací připomínajících naše HFC, případ odložila. Stejně jako pět předchozích Mahmodiných oznámení, ve kterých opakovaně sdělovala své obavy o život.

Nakonec proti ní byli i multikulturní zběsilci a právě tehdy se její nejhorší obavy se naplnily… Byla násilím zavlečena do domu svých bratranců, kde již čekal její otec se strýcem. Tam byla za “obrovskou hanbu”, kterou své rodině způsobila bita, znásilňována a nakonec uškrcena… Naprosto jasně vystihuje muslimskou mentalitu myšlení jejího bratrance, tehdejšího účastníka vraždy a násilí. Prohlásil, že je dodnes hrdý na to co tenkrát udělal a že je pyšný na to, jak navrátil rodině čest.

TO JE ISLÁM!

 

Zdroj: Naštvané matky (fcb), telegraph.co.uk
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur), Jan Slába 200,- Kč

Celkem za měsíc: 5 356,44 Kč
Vybráno 15.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.