Banaz-Mahmod-Babak_2757807b
2.8.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

To je islám: Vraždy ze cti – koncentrovaná zrůdnost!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

NM

PROTO JSEM PROTI ISLÁMU, protože tohle je koncentrovaná zrůdnost. Navíc ke smrti mladé ženy, která chtěla žít svobodně, přispěly i různé lidskoprávní organizace. Ty mají svůj vysněný obraz světa a cokoliv do něho nezapadá, to ignorují.

.
Banaz Mahmod – 20 let. Byla zavražděna v roce 2006 v Anglii. Banaz se narodila v Íráku, do Evropy se přestěhovali když jí bylo 10 let. Velmi mladá byla nuceně provdána za o mnoho let staršího muže, který s ní jednal jen jako s bezcenným majetkem. Bil ji a mnohokrát proti její vůli znásilnil. Dokázala však najít sílu opustit jej, zamilovala se, plánovala nový život, čímž jasně porušila islámskou míru tolerance.

Proto čelila výhružkám a násilnostem rodiny i muslimské komunity. Otec se ji dokonce v roce 2005 pokusil zabít, po zranění byla hospitalizována. I když vše oznámila policii, ta na nátlak muslimské komunity i organizací připomínajících naše HFC, případ odložila. Stejně jako pět předchozích Mahmodiných oznámení, ve kterých opakovaně sdělovala své obavy o život.

Nakonec proti ní byli i multikulturní zběsilci a právě tehdy se její nejhorší obavy se naplnily… Byla násilím zavlečena do domu svých bratranců, kde již čekal její otec se strýcem. Tam byla za “obrovskou hanbu”, kterou své rodině způsobila bita, znásilňována a nakonec uškrcena… Naprosto jasně vystihuje muslimskou mentalitu myšlení jejího bratrance, tehdejšího účastníka vraždy a násilí. Prohlásil, že je dodnes hrdý na to co tenkrát udělal a že je pyšný na to, jak navrátil rodině čest.

TO JE ISLÁM!

 

Zdroj: Naštvané matky (fcb), telegraph.co.uk
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.