VIRVAKCINA
2.12.2020
Kategorie: Společnost

Tlak se zvyšuje, začala kampaň

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝS blížícím se uvedením naprosto nevyzkoušených vakcín, které mají dle teorie vnucovačů vakcinace zabránit šíření covidu-19, se zvyšuje úsilí médií a politiků o co největší její propagaci. Jestliže se před necelým rokem hovořilo o povinném očkování jako o konspiraci, tak nyní jsme každý den přesvědčováni o opaku. Respektive očkování nebude povinné, neplánují se žádné postihy těch, kteří jej nepodstoupí, ale když nebudete mít svůj covidpass se záznamem vpravení podezřelé látky do těla, nebudete smět skoro nic. Jistě vnímáte z tohoto výroku značnou míru demagogie.

Ministr zdravotnictví plánuje naočkovat 70% našich spoluobčanů. Vakcínou, kterou lze považovat za rychlokvašku, ať ji dodává kdokoliv. Jestliže u jiných očkovacích látek je běžné testování trvající až 7 let a více, tak anticovidy různých výrobců vznikají momentálně několik měsíců, obsahují velmi podezřelé komponenty a objevují se problémy spojené s poškozením zdraví někdy až fatálním. Už samotné testování přítomnosti viru patří k podezřelým činnostem, které rozhodně nelze považovat za odpovídající jeho nebezpečnosti. Navíc přesnost výsledků je velmi diskutabilní a lze se domnívat, že zkreslená čísla vychází právě z nespolehlivosti testovacích sad. Taktéž přiznávaná účinnost vakcín je velmi podezřelá, protože většina výrobců ucházejících se o americkou a evropskou homologaci uvádí 90% a více, přestože odborníci tvrdí, že u vakcín mířících proti virům je to nesmysl.

Jestliže největšími propagátory vakcinace jsou liberální média, která u nás zastupují ČT, Nova a Prima, pak o pravdivosti všech údajů lze přinejmenším pochybovat. Lží a tendenčně podávaných informací už jsme si užili až až. Stačí si připomenout prezidentské volby u nás i v USA. Přání je otcem myšlenky, takže jsme byli svědky protěžování Drahoše, Clintonové či Bidena. Konečným vítězem se u nás stal Miloš Zeman a v USA v minulých volbách na úkor Clintonové Donald Trump. Nedávná repríza ve Spojených státech má ještě dohru, a přestože volby dosud neskončily, velká část médií včetně našich už vyhlásila Bidena vítězem. Absolutní ignorace ústavního procesu volby a probíhajících soudních řízení a předkládání důkazů o obřím podvodu vedeným ze strany Demokratů nasvědčuje, že věřit našim televizním stanicím může buď jen hlupák, nebo naprosto naivní člověk. Což platí i pro jejich agitaci očkování.

Evropská unie má v plánu vzít si Evropany jako rukojmí. Shodný postup při nucení lidí k vakcinaci tak opět potlačuje svrchovanost jednotlivých států a ukazuje na to, jakými loutkami jsou politici členských zemí. Merkelová opět hovoří za celou Evropskou unii a stále více se můžeme ptát, kdo ji drží pod krkem tak silně, že prosazuje de facto nonstop už jen ta opatření a nařízení, která jsou naprosto škodlivá a nelogická, namířená proti každému z nás. Největším spojencem jí je italský předseda vlády Conte, zatímco francouzský prezident Macron už jí zdaleka ne ve všem přizvukuje. Což se momentálně projevuje snahou nechat uzavřené alpské sjezdovky. Rakušané se samozřejmě bouří, protože fungující horská turistika je velkým přínosem pro národní rozpočet. Dokonce zásadním. Takže už se rozvířila hladina kolem této problematiky. A k podobným sporům bude docházet v Evropské unii stále častěji. Už to není jen o rebelech Polsku a Maďarsku. Covid a migrace rozhýbaly kontinent. Bohužel naše elity jsou tak nějak v poklonu a plní úkoly, které rozdává Berlín. A v některých záležitostech jsou papežštější než papež. I když jsme na tom stále lépe než Slováci.

Zaznamenat je třeba ještě jedna věc. Maďarsko uvažuje o tom, že bude vyrábět vakcínu dle ruské receptury. Tedy založenou na ,,mrtvých virech“ podporujících imunitu na ty živé. Jde o úplně jiný přístup, než jakým se prezentují ostatní farmaceutické kolosy. A rozhodně méně podezřelý. Bude zajímavé pozorovat, jak se s další maďarskou výzvou popere Evropská unie. Jistě bude propagovat ,,své“ dodavatele, uznávat covidpassy z těmi ,,správnými“ razítky. Jisté však je, že kdo vydrží, obětuje na nějakou dobu cestování letadlem, možná vyhraje. Průvodní komplikace s očkováním se mohou objevovat po určité době, což tuší i politici. Babiš prohlásil, že se očkovat možná nedá kvůli chybějící slezině, Prymula si chce údajně pečlivě vybírat mezi značkami a Matovič půjde jako poslední. To je směšné. Navíc restrikce a omezení pro nenaočkované budou mít svou váhu pouze v jednom případu. To když si většina národa naběhne, podlehne vyhrožování a nechají si do těla vpustit možný jed. Týká se to každého z nás a skutečně přemýšlejte sami o sobě, svých dětech a i o tom, kdo říká, že jde o dobrou věc. O ni totiž vůbec nejde. Nezapomeňte, prapor vakcinace drží v Evropě v rukách Merkelová. To hovoří za vše.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 238 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...
politicon.cz
60 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.