lockdown
30.12.2020
Kategorie: Ekonomika, Exklusivně pro PP

Tisíce obětí státního lochu

Sdílejte článek:

NAFTALI

Koronavirus si vyžádal hodně obětí. Kolik lidí umřelo na covid a kolik s covidem? Pozitivní není nemocný. To je diskuse na dlouhé téma a úplně zbytečná. Žongléři s covidovými čísly drmolí pořád svou. Jenže těch obětí je a bude mnohem víc. Budou jich tisíce.

Tisíce lidí se z téhle hororové komedie a státního lochu nikdy nevzpamatují. Lidsky ani ekonomicky. Do konce života budou závislí na péči psychiatrů kvůli šílené covidové masáži a hororovým scénářům, které nás obtěžují dnes a denně. Do konce života budou splácet dluhy za zničené podnikání. Je otázka, kolik tisíc lidí skončí na ulici kvůli neschopnosti splácet hypotéku protože kvůli covidovému lochu přišli o práci. Nejhorší je, že ten strašný a úplně zbytečný státní loch se děje pod líbivou hlavičkou ochrany rizikových skupin. Ohavná lež. Kdyby vládnoucím velemlokům jen trochu záleželo na lidech starých, nemocných a opuštěných, nikdy by nedopustili tak strašnou likvidaci státní ekonomiky a nezahnali tisíce lidí do domácího vězení. Protože by jim bylo jasné, že ten, kdo na krizi státní ekonomiky co nejdřív krvavě doplatí, budou právě ti staří, slabí a nemocní. Opravdu někdo věří tomu, že velemlokům záleží na životě nějakého důchodce z Horní Dolní? Ani omylem. Pro tyhle lidi jsme jen plebs. Jen kusy, které potřebují jednou za čtyři roky u voleb aby se udrželi u koryt. Státní loch je tu jen proto, aby mohl být plebs ovládán hrstkou diktátorů, kteří by se vešli do jedné místnosti. Ovládán a šikanován. Velemloci zkoušejí, co mohou a moc jim zachutnala. Příště vyhlásí státní loch při každé příležitosti. Kvůli suchu, kvůli dešti, kvůli vysokým teplotám a třeba jen kvůli tomu, aby si plebs nevyskakoval. Diktatura už vystrkuje růžky a bude hůř.

Samozřejmě že tento podivný virus o kterém už ani mainstreem nepochybuje, že vznikl uměle, ohrožuje lidi staré a slabé. Jenže je nutné kvůli tomu zničit stát? Navíc tito lidé nejsou nesvéprávní a dovedou se ochránit sami. A mnozí se chtějí sami chránit bez diktatury státu. Právnička Daniela Kovářová shromažďovala dopisy od seniorů, kteří si stěžovali, že o žádnou zvláštní ochranu v podobě státního lochu nestojí. Že nechtějí aby kvůli nim někdo něco zavíral. Protože je ostatní budou nenávidět. Vyděste lidi jak hejno slepic a vzdají se všeho, svobody i rozumu.

V době kdy plánujeme osídlování Marsu je šílená představa, že tisíce lidí odmítají nést odpovědnost za sebe, své zdraví a svoji ochranu a žádají aby to za ně dělal stát. Jenže ten toho dokáže velmi rychle zneužít. Většina diktatur tvrdila, že lidi dusí pro jejich dobro. Nicméně malá ekonomická exkurze. Kdo někdy vedl domácí účetnictví ví, že účetní kniha má dvě položky má dáti a dal. Položka má dáti je v případě naší státní kasy skoro prázdná. Do státní kasy tečou peníze hlavně z občanských daní a z daní soukromých podnikatelů, které stát poslal do lochu. Z nadnárodních montoven a zahraničních Hitlermaretů tam nejde skoro nic. Ty obrovské zisky tečou do ciziny. Ano, majitel malého obchůdku, kde se sejdou sotva čtyři zákazníci u kasy během dopoledne, musí zavřít, aby nikoho nenakazil a Hitlermarket vedle praská ve švech.

Takže logicky, když je státní kasa vysypaná nemá z čeho dávat. Takže už dneska si města a obce utahují pásky málem na poslední dírku. Proto zcela logicky na státní loch doplatí nejvíc ti staří, nemocní a postižení. Hubená městská a krajská kasa nebude mít peníze na sociální služby, na nový domov důchodců, na pečovatelky, na nové Azheimer centrum, na provoz nemocnic. Vyjedený stát nebude mít peníze na valorizaci důchodů, takže díky státnímu lochu právě ti staří, slabí a nemocní které musíme údajně chránit za cenu sebezničení, mají reálnou šanci nakonec umřít v bídě a bez pomoci. To že nám bude stále někdo půjčovat je cesta do pekel. Protože ten, kdo nám dnes půjčuje, začne mít brzy stejné manýry jako bohatá tetka podporující chudé příbuzné. Bohatá tetka díky svým penězům má totiž dřív či později pocit, že chudým příbuzným může do všeho mluvit a oni smějí jen držet pusu a krok.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 761 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.