Chentrails
11.5.2017
Kategorie: Humor

Thriller a chemitrails

Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak jsem si myslel, že horší už to být nemůže a opět jsem se spletl. Naše politická scéna pokořuje hranice možností jakéhokoliv společenství nejen hlupců, ale i multikulturních slabomyslných.

Ekonomický imigrant pan Babiš, který prodělal paradesantní výcvik v instruktážním kempu východně od Čierne při Čope, hodně východně, se v posledních hodinách pochlubil, že je vášnivý čtenář thrillerů. Ty mu nosí z vyšetřoven literární nadšenci s hodnostmi od praporčíka výš.

Jde o věci zatím nevydané, tedy čerstvé, na kterých ještě neoschl inkoust, které neměl v ruce korektor, které neprošly žádnou ze standardních úprav obvyklých v tomto navýsost právním státě a ze kterých je cítit prvotní nadšení autora, neposkvrněné jakýmikoliv škrty.

Pan Babiš si pochvaloval, že tyto syrové příběhy miluje, protože z nich dýchá taková ta živočišnost. Že z nich dýchá obyčejný, prostý člověk. Že z nich dýchá to, co naposled zažil, když se proháněl po koločavských loukách s ovcemi dýchajícími mu na paty.

Odbočka – koločavské louky již nejsou, protože je zlikvidoval sovětský akademik Cycin, který křížil pšenici s pýrem a dialekticky to posral.

Já osobně se už ani nemůžu rozčílit. Já už se jenom spokojeně tlemím.

A proč spokojeně?

No, protože když vidím, co ti nahoře vyváděj, tak prostě nikdo po mně dnes nemůže chtít, abych dodržoval nějaký pravidla. Nějaký nařízení. Nějaký směrnice. Vyhlášky. Zákazy. Normy etc…

Když vidím to divadlo, tragické a plné exkrementů, tak si říkám, co se to kurva děje? Že by fakt existovaly Chemtrails? Že na nás opravdu něco rozprašujou? Z vejšky? Nepozorovaně? No, dobrá. Ale proč to postihuje jen ty dementy nahoře? Proč to taky nezasahuje plebs?

Co vím, tak Chemtrails se dá nejlíp bránit pomocí octu. Já tomu sice nevěřím, ale je pravda, že než jdu spát, vytřu podlahu kolem postele. Octem. Mimochodem, ocet rozpouští nejen chemtrails, ale i bouřkový mraky, což málokdo ví.
Taky je dobrej na kuří oka. A na tlačenku.

Jenže co jsem se ptal v Nuslích, tak ne každej vytírá octem. A přitom jsme v klidu. Většinou.

Vysvětlení je jedině v tom, že ti nahoře žádný Chemtrails nepotřebujou. Oni to maj v sobě. Oni nekalkulují. Oni nic nehrajou. Oni jsou sami za sebe. Oni vyznávaj Stanislavskýho. Oni se překlopili do role a už v ní zůstali.

Takže tu máme Sobce a Vychcánka a Žalobníčka a Práskače a Zloděje a Slabomyslného a Závistivce a Pomstychtivce a Ufňukance a mohl bych pokračovat ještě dlouho.

Ale se mi nechce. Protože mi i přes to veselí, které při sledování eskapád našich nejvyšších pociťuji, jsem vlastně docela smutný.

Z toho všeho.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli s tím octem to není kec. Jsem jim řekl, že je to kec určitě. Ale že vytírat budu dál.

Dnes bude pod mrakem. A bude docela zima. Už by to léto mohlo dorazit. Protože mi chybí.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Anonym 400,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 771,54 Kč
Vybráno 47.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 88 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.