Chentrails
11.5.2017
Kategorie: Humor

Thriller a chemitrails

Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Tak jsem si myslel, že horší už to být nemůže a opět jsem se spletl. Naše politická scéna pokořuje hranice možností jakéhokoliv společenství nejen hlupců, ale i multikulturních slabomyslných.

Ekonomický imigrant pan Babiš, který prodělal paradesantní výcvik v instruktážním kempu východně od Čierne při Čope, hodně východně, se v posledních hodinách pochlubil, že je vášnivý čtenář thrillerů. Ty mu nosí z vyšetřoven literární nadšenci s hodnostmi od praporčíka výš.

Jde o věci zatím nevydané, tedy čerstvé, na kterých ještě neoschl inkoust, které neměl v ruce korektor, které neprošly žádnou ze standardních úprav obvyklých v tomto navýsost právním státě a ze kterých je cítit prvotní nadšení autora, neposkvrněné jakýmikoliv škrty.

Pan Babiš si pochvaloval, že tyto syrové příběhy miluje, protože z nich dýchá taková ta živočišnost. Že z nich dýchá obyčejný, prostý člověk. Že z nich dýchá to, co naposled zažil, když se proháněl po koločavských loukách s ovcemi dýchajícími mu na paty.

Odbočka – koločavské louky již nejsou, protože je zlikvidoval sovětský akademik Cycin, který křížil pšenici s pýrem a dialekticky to posral.

Já osobně se už ani nemůžu rozčílit. Já už se jenom spokojeně tlemím.

A proč spokojeně?

No, protože když vidím, co ti nahoře vyváděj, tak prostě nikdo po mně dnes nemůže chtít, abych dodržoval nějaký pravidla. Nějaký nařízení. Nějaký směrnice. Vyhlášky. Zákazy. Normy etc…

Když vidím to divadlo, tragické a plné exkrementů, tak si říkám, co se to kurva děje? Že by fakt existovaly Chemtrails? Že na nás opravdu něco rozprašujou? Z vejšky? Nepozorovaně? No, dobrá. Ale proč to postihuje jen ty dementy nahoře? Proč to taky nezasahuje plebs?

Co vím, tak Chemtrails se dá nejlíp bránit pomocí octu. Já tomu sice nevěřím, ale je pravda, že než jdu spát, vytřu podlahu kolem postele. Octem. Mimochodem, ocet rozpouští nejen chemtrails, ale i bouřkový mraky, což málokdo ví.
Taky je dobrej na kuří oka. A na tlačenku.

Jenže co jsem se ptal v Nuslích, tak ne každej vytírá octem. A přitom jsme v klidu. Většinou.

Vysvětlení je jedině v tom, že ti nahoře žádný Chemtrails nepotřebujou. Oni to maj v sobě. Oni nekalkulují. Oni nic nehrajou. Oni jsou sami za sebe. Oni vyznávaj Stanislavskýho. Oni se překlopili do role a už v ní zůstali.

Takže tu máme Sobce a Vychcánka a Žalobníčka a Práskače a Zloděje a Slabomyslného a Závistivce a Pomstychtivce a Ufňukance a mohl bych pokračovat ještě dlouho.

Ale se mi nechce. Protože mi i přes to veselí, které při sledování eskapád našich nejvyšších pociťuji, jsem vlastně docela smutný.

Z toho všeho.

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli s tím octem to není kec. Jsem jim řekl, že je to kec určitě. Ale že vytírat budu dál.

Dnes bude pod mrakem. A bude docela zima. Už by to léto mohlo dorazit. Protože mi chybí.

To je zatím vše.

ZDROJ: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Miroslava Bardoková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč

Celkem za měsíc: 11 809,60 Kč
Vybráno 33.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 39 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,53 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
4 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.