C-800x650
8.11.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Těžké velké pohovky jsou pasé, vybírejte moduly

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (No Ratings Yet)
Loading...
Sdílejte článek:

Už dávno pryč jsou doby, kdy si naši rodiče pořizovali objemné a neforemné hnědě obývákové sedací soupravy. Bohužel ve své době neměli moc na výběr, takže jim není co vyčítat. Dneska se dá bydlet pohodlněji a sestavit si svůj obývací pokoj tak, aby vyhovoval všem činnostem, které chcete vykonávat. Posledním trendem jsou modulové sety. Během pár vteřin si proto uzpůsobíte zařízení podle sebe.

Ležet vedle sebe, či zvlášť

Z českých obýváků mizí klasické rozdělení, kdy na jedné straně stála neforemná pohovka a na druhé velkoplošná televize jako oltář, ke kterému všichni vzhlíželi. Prostor je rozbitější a taktéž variabilnější. Menší čalouněný nábytek se vyrábí a prodává tak, aby se dal spojovat a posunovat podle potřeby. Nepřenosný stolek je také z módy, raději si pořiďte lehký k rychlému přesunu, nebo jen podnos. V obýváku se totiž jen nesleduje televize či přijímá návštěva. Sledujeme v něm televizi, relaxujeme u laptopu nebo tabletu, hrajeme hry, pracujeme. U každé takovéto činnosti zaujímáme jinou polohu, takže nám více vyhovuje, když si to uzpůsobíme. Co se materiálu týče, frčí teď právě leštěná ocel a nízké nožičky. Nejvíce se prodávají sedačky ve tvaru do U, aby měl pohodlí každý člen rodiny.

Když v obýváku pracujeme

Ačkoliv to není dobré, lidé jsou v poslední době stále online a někdy není poznat, kdy odpočívají anebo ještě pracují. Proto byste neměli zapomenout i na kancelářské židle a křesla, která by měla být pohodlná. Doma totiž můžete spojit práci i zábavu a vykonávat všechno najednou. A jestliže máte sedavou práci, ze které plynou civilizační nemoci, myslete na své tělo a pořiďte si raději zdravotní kancelářské židle a křesla. Měla by mít silné polstrování, houpací mechanismus a také opěrky. Nezapomeňte na nosnost, vhodná kolečka a pasující rozměry.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Šárka Vinklerová 500,- Kč, Oldřich Silný 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Pavel Kassl 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Miroslav Meder 400,- Kč, Roman Foff 1000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 8 000,00 Kč
Vybráno 22.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.