ROUSKA
31.1.2021
Kategorie: Společnost

Texaská univerzita doporučuje studentům, aby nosili masky během masturbace

Sdílejte článek:

REFORMY.CZ

Texaská univerzita dala pomocí sérií tweetů studentům pokyny, že by měli nosit masky během masturbace, i s žertíky, že by měli ‚mask-urbovat‘.

Centrum péče o zdraví a blahobyt studentů z University of North Texas vystavilo sérii tweetů, které pak ale smazali, protože prý poskytují rady v rozporu se školními směrnicemi ke koronaviru, uvádí Campus Reform.

Jeden z tweetů prohlašoval: „Mask-urbujete?! Čtěte níže, abyste se dověděli více,“ s doprovodným obrázkem poukazujícím, že všichni studenti s příznaky COVID by se měli „sexu vyhýbat a zůstat doma.“

U infografiky zkrášlené logem univerzity se píše: „Mask-urbujte! Používejte během vzájemné masturbace pokrývku tváře, abyste tak snížili riziko,“ přičemž rovněž studentům navrhuje, aby „při vytváření fyzikálních bariér a zaujímání sexuálních pozic hledali kreativně způsoby, jak zabránit blízkému kontaktu tváře s tváří.“

Další tweet prohlašoval, že studenti by měli během sexu nosit masky, „vyberte si velké s dobře větraným prostorem“ a ty si nasaďte, „vyhýbejte se polibkům“ a „předtím a potom si umyjte ruce.“

Ty tweety byly údajně odstraněny, protože univerzita nechce, aby studenti chodili ani do blízkosti jeden s druhým.

„Zakrývání tváře není náhradou za řádné sociální odstupy,“ uvádí školní směrnice.

Jak jsme už předtím referovali, také University of Georgie vydala na své zdravotní webové stránce podobný návod, aby studenti zvážili „nošení obličejových masek při sexu“ a při „skupinovém sexu snižovali počet účastníků.“

Takové praštěnosti se nešíří jen po univerzitách, neboť BBC v Británii veřejnosti doporučuje, aby mají-li spolu sex, nosili masky.

„Vaším nejlepším sexuálním partnerem během pandemie Covid-19 jste vy sám,“ uvádí článek dále, když lidi povzbuzuje, aby provozovali „masturbaci, měli sexuální hračky nebo vedli telefonní či internetový sex,“ místo aby to dělali reálně.

Několik univerzit v USA hrozilo, že bude studenty zcela odřezávat od základních služeb včetně přístupu k internetu, pokud se na koleji plně nepodřídí restrikcím na COVID.

Jak už jsme referovali dříve, koleje se také používají pro terénní testování technologií pro vynucování drakonických odstupů, masek a opatření lockdownů.

Univerzity také hrozí vyhazovem studentům, kteří se odváží opustit předurčenou oblast ‚bubliny‘ kolem koleje nebo navštěvovat „neschválené obchody“ bez povolení.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 378,00 Kč
Vybráno 23.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 671 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
politicon.cz
38 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.