¨hornici
20.7.2020
Kategorie: Společnost

Tetka z Vostravy přikazala haviřum hadry přes pysk, čimž zažehnala katastrofu

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

VETVICKAZlata děvucha. Sice ma kusek před duchodem, ale zachranila obyvatelstvo haviřskeho kraja před vymřenim. Usilovnu činnosťu jeji uřad zjistil, že na uzemi Slezska a severni Moravy se pohybuje virus a energickym opatřenim řekl STOP!

Dal nepudeš, hajzle! A virus se zleknul a utřel hubu…

A tak haviř, kery jede Pendolinem do Praglu, si ve stanici Ostrava-Svinov navlikne hader přes pysk a virus je v dupě. Zmateně bludi po Pendolinu, čumi na maskovane haviře a je naprosto ztraceny. Mezi stanicama Suchdol a Polom (to je tam, kaj v zimě zamrzaju CD-ROMy) si haviři sundavaju hadry z pysku a s ulehčenim si davaju předraženu třetinku Pilsnera, bo v Polomi už je bezpečno. Za Suchdolem totiž konči hranica Moravskošlonskeho kraja, virus naprosto zdemoralizovany vystupuje a čeka na zpatečni vlak do Jablunkova.

Když pudete na vyšlap na Praděd, tak u Barborky byste měli hader na pysku mět, bo ste furt v Kraju. O sto metru dal ho možete sundat, bo vstupite do Olomuckeho kraja a tam virus nesmi. Ale pozor! Sto metru před vysilačem na Pradědu zase vstupujete na uzemi Kraja, tuž buďte opatrni, aby vas to svinstvo nenapadlo pravě tam.

Pravda, bez oběti se to opatřeni neobešlo, ale tak už to ve svate valce chodiZlatka Holušova musela z minuty na minutu zrušit festyval, cela Stodolni zavřela ve 23 hodin, bo virus pravě ve 23.00 vystupuje z vlaku a napada všecky odevřene bary. Všecky lazně musi zavřet a to je dobře, bo nemocne muslimaky z Klimkovic a Darkova možeme konečně poslat dodom do Saudi Arabije. Všechny koncerty, pařby, festyvaly, Šejkspirovy slavnosti a podobne nesmysly su zrušene a všeci možu s konečnu platnosťu odejit na pracak.

Ale to tetce z hygijeny, ani Kenovi z Prahy nevadi, bo tetka ide stejně do duchoda a Ken bude brzy obětovany ve prospěch strany, bo krajske volby se bliži.

Aspoň se nebudu stavat take přišerne připady, že haviřovi nikdo neřeknul, že je nemocny a on si klidně šel na pizzu a deprem pak mu řekli, že je važně nakaženy. Nebo ten připad, kdy vam chytra karantena oznami, že v obci mate 120 težce nakaženych, ale druhy den už jich mate enem 60.

Tetka zavedla likvidačni předpisy aji v okresach, kaj virus nejezdi, bo tam nevedu koleje. Třeba v Osoblaze koleje su, ale uzkokolejne a těch se virus boji.. Ani v okrese Bruntal nikdo žaden virus nespatřil, přesto bude jeho ekonomika zlikvidovana.

A to je spravne, bo když je ta možnost, je třeba virusu ukazat, že tady mu pšenka nepokvete.

Někteři haviři vyskakuju a tvrdi, že zme enem testovacim vzorkem, co si nechame libit, když se nas na podzim zase všecky pokusi udržet ve strachu a poslušnosti.

Možna by bylo dobre tajak v Tanzanyji zebrat vzorky z kobzola, řepy, chmelu, capa, ščura a kočky. Ale raději to nebudu řikat nahlas, bo tetka z hygijeny by byla schopna po nalezeni pozityvnich vysledku zakazat pivo, kobzole a vyvraždit capy a kocury.

Tuž tak.

A jeden citat na zavěr:

“Samozřejmě, že lidé válku nechtějí. Proč by měl chudý rolník toužit riskovat svůj život, když to nejlepší, co může očekávat, je, že se snad vrátí zdráv zpátky. Přirozeně, prostí lidé válku nechtějí nikde na světě. Ale nakonec to jsou politici, kteří určují směr. Je vždycky lehké získat lid k podpoře a k tomu, že bude poslouchat, co politici přikážou. Je to jednoduché. Stačí, když se lidem řekne, že na ně někdo nebo něco útočí. Odpůrce pak obviníte z nedostatku vlastenectví a z toho, že zemi a lidi kolem sebe vystavují nebezpečí. Dříve nebo později lid přivedete k tomu, aby poslouchal.” Germann Höring, Norimberk, 1946

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 980 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
politicon.cz
17 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)