800x600_1461447306-84169-big
13.2.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Těšíte se na letní pohodu? Vybavte vaši zahradu už nyní!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Když se aktuálně podíváme za okno, zjistíme, že je nám vlastně v interiéru vytopené domácnosti velmi příjemně. Člověk se ale ani nenaděje a za chvíli už bude venku teplo a my si budeme moci užívat pohodlí třeba v zahradním posezení. Pokud jste zjistili, že vám něco chybí, anebo alespoň máte ten pocit, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž pokusíme upozornit na vybavení, jež by ani u vás doma nemělo chybět.

Voňavé speciality přímo z grilu

Rozčilujete se každým rokem u klasického grilu na dřevěné uhlí? To vám neustále zhasíná a prostě chybí potřebný komfort. Ano, může být. Vše je ovšem nadmíru zbytečné, jestliže na trhu není problém volit ze spousty zajímavých zahradních grilů třeba na elektřinu či plyn. Obojí se vyznačují maximální kompaktností, okamžitou přípravou pro grilování a poněkud zdravějším procesem grilování, kdy se znovu nepřepalují části potravin, jež kapou z masa nebo jiné připravované dobroty.

Pohodlí v horizontální poloze

Posezení v zahradním nábytku je sice příjemné, nicméně po chvilce se jistě začnete převalovat a přemýšlet o změně polohy. Vsaďte na moderní zahradní lehátka vyznačující se polohovacím mechanismem. Jednoduše se natáhnete a budete pohodlně pozorovat své okolí anebo zavřete oči a na chvíli se zasníte na čerstvém vzduchu. Když bude horko, skočíte se svlažit do bazénu.

Chybí vám stín? Vyřešte to ekonomicky a efektivně

Absence stinných ploch na zahradě je značně nepříjemná. V horkém létě se vyplatí myslet na efektivní zastínění konkrétního prostoru. Pořízením prostorného letního zahradního párty stanu vše vyřešíte velmi rychle. Vybírat můžete bez problémů i některou z variant, která se vyznačuje kvalitní textilií schopnou odolat i dešti. Získáte tak přístřešek, který vás ochrání při zahradních párty i v případě nepříznivého počasí.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč

Celkem za měsíc: 3 700,00 Kč
Vybráno 10.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 3 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.