policie nemecko
3.5.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Teror vůči původním Evropanům nenápadně eskaluje

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Celý systém uspořádání evropských států, jejich právo i kultura jsou těsně před totálním zhroucením. V Německu se policisté pokusili deportovat přivandrovalce, který byl soudem vyhoštěn. Okamžitě se shromáždilo několik stovek přivandrovalců, podle policie vesměs černé barvy pleti a zaútočili na policisty, což je ovšem v právním státě zločin.

Policisté utekli a osoba, která měla být deportována zmizela. Když pomineme několik otázek, jako proč policisté nezavolali posily, proč nebyli útočníci dopadeni, byť později a postaveni před soud, zásadní je totální zhroucení státní moci a jejího výkonu na území Německa.

Na severu Moravy konkrétně v Havířově někdo srazil cyklistu a ujel. Ovšem pozor! Ten cyklista byl přivandrovalec z Tunisu. Tak za prvé, nic nevím o tom, že by v Tunisu zuřila válka a že by tedy bylo třeba přijímat přivandrovalce z této země, když jim tam nic nehrozí, a naopak Češi tam jezdí na dovolenou. Evidentně tady nemá co dělat, tak ho nikdo ani nemohl srazit, nemyslíte?

Jak jsem již psal kdysi dávno, policie nakonec bude jenom proto, aby vynucovala právo na svých spoluobčanech, zatímco přivandrovalci mohou páchat jakékoliv zločiny naprosto beztrestně. Stejně jako za protektorátu Čechy a Morava sice existovala protektorátní policie placená z daní Čechů a Moravanů, ale ta byla jenom proto, aby pomáhala okupantům udržet porobené národy v poslušnosti. Paradox, ne, historická pravda, která se nyní a bohužel opět proti nám obrací.

 

Dodatek 

Tak se konečně německá policie odhodlala k akci. Mobilizace jim trvala tři dny. Úchvatné. Jak se ovšem občané kdekoliv v unii mohou spolehnout na armádu a policii, když té německé trvá příprava na triviální zásah několik dní, ze 128 stíhacích letounů Eurofighter jich má německá armáda bojeschopných pouhé 4 kusy. Česká armáda se s velkou slávou vyzbrojila obrněnými transportéry Pandur jejichž základním konstrukčním prvkem je hobradeska! A to neuvěříte, oprava takové hobradesky, když ji nabourá Fabie, měla trvat 4 a po slibu ministra obrany pouze 3 roky. Kdo si již nepamatuje, památná havárie proběhla v roce 2016 a transportéry stále nejezdí.

Rozkládající se stát, který vynucuje dodržování práva jen na vlastních občanech a je naprosto bezmocný proti přivandrovalcům, bezmocné silové složky, apatie obyvatelstva znásobená hysterií hrstky fanatických sebemrskačů, toť esence zkázy, která nás všechny uvrhne zpět o tisíc let.

Autor: Miroslav Sládek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.