BLATNYBABIS
14.2.2021
Kategorie: Společnost

Teror pokračuje

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝOd pondělí by měl být ukončen nouzový stav. Vláda se prozatím s hejtmany na ničem nedohodnula, což je vcelku s podivem. Zdá se, že předseda vlády Babiš si v rámci svého absolutistického přístupu k moci už ani nepamatuje, že politika je o jednání s lidmi a o kompromisech. Naopak došlo k očekávanému vývoji v manipulaci s čísly a v pátek a v sobotu opět ,,nečekaně“ vyskočil počet nově nakažených. Potřeba udržet nouzový stav je asi skutečně pro vládní obchodníky se strachem prioritní. Pokud ještě někdo věří údajům, která do nás média a vláda hustí, pak je to člověk buď naivní, hloupý nebo naprosto názorově odevzdaný.

Vládě se na poslední chvíli podařilo uzavřít nejoblíbenější část Krkonoš a Krušných hor. Jako by schválně se virus údajně rozšířil v oblastech, které se Babišovi, Blatnému a Hamáčkovi vymknuly z kontroly a Češi se do nich vydávali za pohybem. Fabulace pokračuje i pod dohledem médiím, k nimž však se vyjadřovat už ani nemá cenu. Během jedné hodiny se například dozvíte dvě naprosto odlišné informace ze zahraničí. Jedna říká, že v Izraeli se díky mohutné vakcinaci podařilo zabránit šíření koronaviru mezi tamními zdravotníky a jde o obrovský úspěch, o pár minut později čtete, že šíření viru v této zemi se i přes nejrozsáhlejší očkování nadále nedaří zastavit a pozitivita při testech se týká i těch před nějakou dobu očkovaných. A teď si vyberte.

K vidění je také mapka, na které patří Česká republika mezi tři nejvíce postižené země v Evropě. Jde o další fejk. Je velmi důležité, kdo a jak počítá ty nakažené a nemocné. Nejednotná metodika tak umožňuje naprosto zásadní rozdíly ve výsledcích, a právě snaha udržet nouzový stav za každou cenu a násobení pozitivně testovaných je tak příčinou zkresleného pohledu na náš stát ze zahraničí. Za nemožnost cestovat přes Německo tedy poděkujme především těm, kdo vytváří naše vylhané statistiky. Otázkou zůstává, je li to vůbec s tím zákazem tranzitu přes naše západní sousedy pravda. Již několikrát jsme tuto trasu při podobných opatřeních testovali, ale ani jednou se o nás nikdo nezajímal.

Za uplynulých 10 měsíců jsme uskutečnili 8 průjezdů na trase Česká republika-Azurové pobřeží a zpět, ani jednou jsme nikoho nezaujali. A to i v době tvdých lockdownů. Platí to pro Německo, Rakousko, Švýcarsko, Itálii, Monaco i Francii. To samé několikrát na trase Česká republika-Švédsko včetně cesty přes Dánsko. Pravdou však je, že s koncem nouzového stavu u nás a další manipulací s údaji nahrávají jak naše vláda, tak i trapná mediální scéna Němcům k uzavření hranic. Nejde o nic jiného než o prosté vydírání právě ze strany Babišovy vlády. Podobné to je s obsazenými nemocnicemi. Když už musí vedení nemocnic, o kterých Blatný tvrdí, jak jsou přeplněné, že si tam nemáte ani kam sednout, dementovat tyto poplašné zprávy, zároveň upozorňovat na to, že dochází k zanedbávání běžné lékařské péče, ukazuje to na skutečný stav v naší zemi.

Už jsme tu měli různé jevy. Přeplněná krematoria, nedostatek rakví, nedovírající se mrazáky se zesnulými na ulicích. Jde o dost morbidní představy vnucující nám pocit apokalypsy. Na to slyšela jen pomatená část obyvatelstva, zvěsti vyvrátil uznávaný majitel pohřební služby pan Mangl. Takže se vláda vrátila k navyšování čísel, novým mutacím včetně té československé. Zároveň se ukazuje, že vakcíny jsou tak nějak k ničemu, a naopak jejich příjemci rozšiřují řady postižených covidem. Výrobci sami tápou a ,,hledají“ způsob, jak své produkty zkvalitnit. Dodávky drhnou a nedostává se ani na ty, kteří v ně věří. A mezitím se někteří lékaři snaží najít lék, který by skutečně covid léčil či omezoval jeho dopady na lidské zdraví. Tvrdošíjnost politiků neumožnit alternativní možnosti k nefunkčním vakcínám je na první pohled zarážející, na druhý však pochopitelná. Přišli by o svůj efektivní nástroj a kšeft.

Jak jsme předpokládali, čeká nás mohutné navyšování čísel nakažených. Nezmatkujte a netrapte se tím. Riziko nákazy je stále stejné, pravděpodobnost úmrtí na covid také. Přestože Blatný přiznal manipulace, média nadále uvádí původní čísla zesnulých na covid či s covidem. Ano, skutečně s ním lidé umírají. Jako s rakovinou, chřipkou, na infarkt či jiné nemoci. Skutečně Vám může přinést komplikace. Není Vám ale divné, že tolik fotbalových týmů již údajně covidem prošlo a všichni hráči dosud hrají? A kde je tedy chřipka? Čeká nás boj nikoliv s koronavirem, ale spíše s politiky a jejich přicmrndávači. Plačtivá vystoupení strašících odborníků budou častější, Babiš se chytí výroku:,,Já jsem Vám to říkal “, udělají vše proto, aby jim dal národ za pravdu. Na nás je si z toho nesednout na zadek.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 983 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.